Skocz do zawartości

pojazd 3d: nissan 350z


Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam pracę nad moim drugim samochodzikiem - tym razem będzie to nissan 350z. Nie jestem w tym dobry, ale ponoć trening czyni mistrza ;-). Na razie wrzucam to co dotychczas zrobiłem.

 

P.S. Koło drzwi i progów jeszcze nie dokończylem siatki, co zresztą widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cze, jak robiłeś siate??? ze splajnów z pudła czy jakoś jeszcze inaczej??

 

tez sie zabieram za moje pierwsze auto i narazie tylko ciagle zaczynam od zera rozymi metodami... (najgozej to mi ze splajnow wychodza siaty, koslawe i pogiete). Najnowsze podejscie tos iata z Plane i chyba przy tym zostane ;) obrazek; pierwszy smooth, jak cos wiecej bede mial to sie chyba odwaze na wip'a ;)

 

btw. ktos wie dlaczemu w wievportach moje bluprinty straszną pixeloze wykazują?? mam ładneobrazki w hires, kazdy detal a jak zaladuje na backgrounda labo umieszcze texture na planach to syf i słabo widać... od czego zalezy jakosc wyswietlanych textur w okienkach?

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zacząć od nowa ale tym razem bez pośpiechu na każdą część samochodu poświecić tyle ile teraz poświeciłeś na cały samochód zobaczysz ze Ci sie to opłaci

 

panie Ciapaty niezaśmiecaj komuś wip swoimi "wytworami" ;) załóż własnego wip'a tam Ci może ktoś pomoze i koieczne przeczytaj faq tam znajdziesz odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... od nowa? skoro efekt końcowy powinien być wtedy lepszy ;-). W takim razie rozpoczynam od przedniego zderzaka . Tylko raczej od nowej siatki, a nie przez detach to element, tak?

 

ciapaty --> włącz "texture correction" powinno być trochę lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. ktos wie dlaczemu w wievportach moje bluprinty straszną pixeloze wykazują?? mam ładneobrazki w hires, kazdy detal a jak zaladuje na backgrounda labo umieszcze texture na planach to syf i słabo widać... od czego zalezy jakosc wyswietlanych textur w okienkach?

 

pozdro!

 

bede mily i dam nawet linka ;), ktory pojawia sie chyba na forum co drugi dzien :/ -> http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=3232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie wrzucam to co rozpocząlem od nowa, lecz nam problem w wymodelowaniem miejsca na swiatła przy nadkolu - ktoś ma pomysł jak to zrobić?

http://www.v-lo.krakow.pl/~ddt/attach/n01-wire.jpg

http://www.v-lo.krakow.pl/~ddt/attach/n01.jpg

http://www.v-lo.krakow.pl/~ddt/attach/wlot.jpg

 

a światła powinny wyglądać tak:

 

http://www.highresautoimages.com/nissan/350z5.html

 

nie dałem plików na miniaturki, poniewaz nie moge tak zrobić :-( . IE znowu mi wariuje i za kazdym razem kiedy klikam manage attachment to IE sie zwiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm przede wszystkim to moim zdanie troszkę za gęsto, miejscami napewno dałoby się odchudzić ( ale chyba nie jest aż tak źle ;) Na rys poniżej: na zielono to co stworzyć-na widoku od przodu na drzwiach chodzi o to że później jak będziesz robił grubość blachy to rowki wyjdą zbyt okrągłe, z tyłu jak widać chyba wiadomo o co chodzi. No a na czerwono to co zniszczyć ;) Z przodu tam przy światłach masz trójkącik(a na niebiesko zaznaczony kwadrat który mógłbyś stwozyć- chyba, że już tam był ale zabardzo giął siatke ;) No to tyle ode mnie :D Jak się myle to nich ktoś poprawi :) Aha to co a na różowo to troszeczke przsuń :) NO i tak wogóle to super autko modelujesz (jedno z moich ulubionych nissanków :) POzdro i powodzeia w dalszej pracy. Będe tu zaglądał od czasu do czasu i przyglądał sie postępom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj tego face'a co jest na czerwono (tylko bez tego twojego chamfera :) Zaznacz tą linie co jest na zielono przesuń z shiftem i zweldój edge (niebiekie;) Jak czegoś nie zrozumiałeś to............zamieszałem za ostro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no to widocznie ja nie zrozumiałem Ciebie ;) Hmm no to chyba musi juz tak zostać :D W sumie to da rade się go pozbyć, ale w tym przypadku lepiej juz chyba nie zageszczać siatki ;)???? Spoko jak nie robi się tam bug to może być trjókącik :) NO to czekam na kolejne updaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że w sumie to na razie nic nowego nie pojawiło się w wątku, pracuj Bubu, czekamu na kolejne apdejty

 

 

 

:)::):):):):):):):):):) ;P EKHMAMEHEHEHEHEHE przecież to nie mój projekt ani wątek :D, ale postaram sie pracowac przy wojej scence ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności