Skocz do zawartości

Scena 2d: Scena z życia smoka.


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne..jak chcesz uzyskać ciebie to w photoshopie pobaw się jasnością i kontrastem i może leciutko nasyceniem[ale to tylko przy obecności kolorków konieczne]..warto spróbować,mi pomogło :]

 

ogulnie bardzo ładne..ja tam zawsze miałem kłopoty ze skałami i powierzchnią

 

 

 

[skórą

 

smoka] ty widzę wyszedłeś z tego bardzo dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skomentuję tlyko pierwsza parckę ale za to dokładnie: o ile do samego wykonania nie mam zastrzeżeń to np. paszcza smoka mogła by byc rozwarta tak jakby smok szykowal sie do starcia z rycerzem. sam rycerz też niezbyt ciekawie i trochę sztucznie pokazany: wygląda jakby miał zejsc ze skały a w ostatniej chwili smok chwyta go malutkim jęzorkiem za mieczyk, prawie wyłamując mu rękę ze stawu

jesli o cos takiego ci chodziło to w porządku ale ciekawszy byłby tu wojownik celujący mieczem w rozwartą paszczę atakującego go smoka...

ogólnie podoba mi się styl kreski i obrazka.

miło popatrzec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodny smok na pewno nie bo zrobiłem go po upływie terminu :/

 

dzieki za uwagi - przy następnych szkicach się przydadzą :D

tweety - jesli chodzi o 1 prackę - ten smoczek sobie ewidentnie kpi z wojownika - ponieważ jak widać nie misu się męczyć by go pokonać - wystarczy język :D

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej smocze pojednanie tak :) 2 smoki tez konkretne sa :)

 

ogolem wydaje mi sie ze czesto olowkowy skan gorzej wyglada w pomniejszeniu niz w wyzszej rozdzielczosci- przy druku te wszystkie malutkie nieuanse od olowka potrafia wyjsc.. i dobrze :) Niestety najlepiej jest skanowac w jakims punkcie gdzie maja dobre skanery ... niestety najczesciej za niemala kase..ale czasami naprawde warto. Ogolem jeszcze moze tylko dodac, ze warto bawic sie pobawic levelami (CTRL+L o ile pamietam) oraz recznym rozjasnianiem i sciemnianiem gdzie sie zle zeskanowalo - a czasami tez mozna na paru warstwach i z roznymi opcjami warstw sie bawic... pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuneczki smoczne;) Dla mnie bomba, szczególnie warsztat, anatomi nigdy się nie czepiam bo to tylko fikcyjne stworzonko;) Ale co do tweety'ego i jego wypowiedzi- odczówam lekką nutkę poirytowanego nauczyciela zawodowego liceum z syndromem "miałem ciężkie zabawki" (sorki wszystkich, ale musiałem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się że stukasz takie grafy bez żadnych referek :)

sprzęt dość tani: papier ołówek... xD

Podoba mi sie również że nie rozmazujesz ołówka paluchem i nie robisz blików gumką chlebową jak to często widać w ołówkowych pracach...w rozmazywaniu nie widać pracy...kreseczki "rzondzom" :)

Szkice są super...do jednej rzeczy jakiej sie mogę przyczepić to brak jakiejś głównej dominanty w grafach... moze sie myle moze tego nie widać na skanach...ale przydało by się coś co automatycznie skupia oko..jakis kontrast ale w "ważnym" miejscu kompozycji

Jak to wskanujesz w dużej rozdzielczości, poważnie "podkolorujesz" i pomniejszysz to wszystkim będzie trzeba dolne szczęki remontować :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe, nie mam wglądu w rzeczywistą pracę więc mogę się mylić ale brakuje mi kontrastu aczkolwiek może to być wada skanu-zdjęcia.

Drugie co mi nie pasuje to mimo ciekawych postaci kompletnie zapominasz o tle, olewasz je z góry na dół. Smoki sprawiają wrażenie na wpół "spetryfikowanych" fajny pomysł, ale są oderwane od świata, brak dalszego planu, chocby sugestii że coś jest, jakiś horyzont chmury ect ect :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności