Skocz do zawartości

F1 problem


Gość Łuaksz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łuaksz

Witam ostatnio jak zadałem pytanie od czeg omam zacząć poruszanie się po 3ds maxie zaproponowało wielu z was obcję F1 lecz mam troche kłopotów z językiem angielskim i niemam kompletnie jak się uczyć.

Chce zapytać czy są teg osamegu rodzaju jak F1 tylko , że w języku polskim pomoce czy musze kupować drogie książki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie ma helpa w języku polskim

 

1) polskie tutoriale są zamieszczone na stronie głównej w dziale o takiej samej nazwie.

2) książki nie są drogie, chyba jeszcze nie widziałeś drogiej książki ;]

3) Poznawanie programu z angielskim helpem bardzo ułatwia naukę angielskiego, nie oszukuj samego siebie. Samo się nie nauczy, a przyda ci się to w życiu.

4) takie pytania były zadawane dziesiątki razy na tym forum, wystarczyło poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że kupiłem książkę pt. "3ds max 5 - projekty i rozwiązania" za 99,99 zł.Ksiązka jest bardzo obszerna i jest w niej wystłumaczonych wiele pojęć , od Interface'u do Radiosty.Polecam ją.Osobiście mam Maxa 8 ale książka bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, polece mniej wiecej to samo co ludzie powyzej. Albo kup sobie pozadny slownik i uzywaj F1 - nauczysz sie 2 rzeczy na raz, slownictwa angielskiego i maxa. Alblo to co pisze Black Panter, na poczatek bardzo fajna ksiazka.

 

2) książki nie są drogie, chyba jeszcze nie widziałeś drogiej książki ;]

 

jeśli chce sie kupować więcej niz 1 czy 2 książki miesiecznie, to są drogie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności