Skocz do zawartości

Skąd wziąć tekstury ludzi i drzew?


Gość zeus123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zeus123

Pytanie jak w temacie. Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie skąd wziąć tekstury ludzi, ludzi siedzących przy ogródkach piwnych, drzew, zwierząt itd. Jest sporo prac tu na max3d gdzie są powstawiani ludzie 2d.

Rozumiem, że to w photoshopie się robi, ale skąd bierzecie postacie? Człowieka to można jeszcze samemu wyciąć, ale drzewo? Czy możecie podać kilka firm, które "produkują takie obrazki?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na 3DTotal texturen vol. 10 (o ile dobrze pamiętam) były takie drzewka do wstawienia. To oczywiście tylko przykład, bo z pewnością jest tego więcej.

 

Ludziki, nie tyle zdjęcia, ile same modele, możesz też szybko i sprawnie utworzyć w programie Poser (nie wiem, czy jest darmowy). Takie postacie w sam raz do wizek na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie wierzyć, że każdy kto robi wizualizacje chodzi z aparatem po mieście i fotografuje ludzi :D

 

a dlaczego nie...wtedy przynajmniej nie masz problemu z prawami autroskimi....chyba ze osoba fotografowana sie czepnie :)...

a no i jest jeszcze google image search... :)

drzewka tez mozna powycinac..zwlaszcza magiczną wandą jak są na tle nieba

pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zeus123

Ok, dzięki za rady, poszedłem na miasto i porobiłem fotki, potem godzina w szopie i fotomontaż jak sie patrzy! Ale jeszcze i poszukam totalTextures czy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności