Skocz do zawartości

3ds max się nie włącza (błąd na starcie)


Gość Grzegorz KK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz KK

Witam.

Jeśli do złego działu to dałem proszę mod o przesunięcie wątku w odpowiednie miejsce:).

Witam.

A więc tak gdy uruchamiam 3ds max 8 pojawia się na moment klepsydra chwile procek pochodzi po czym dalej pracuje normalnie :mad: a 3ds jak się nie uruchomił tak się nie uruchomił:D. Nie mam pojęcia czemu 3ds nie chce mi się uruchomic ponowny restart kompa czy tez uruchomienie pod trybem zgodności także wiele nie daje gdy uruchamiam 3ds to w menedżerze zadań windows, widnieje 3ds-.

Proszę o pomoc.

Za odpowiedźi z góry dziękuje:).

Pozdrawiam.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To mój pierwszy temat i jeśli do złego tematu to ..

 

A przeczytałeś chociaz regulamin forum jesli chodzi o nazywanie wątków? Czy liczysz ze moderatorzy wszystko za ciebie poprawią ? :)

 

A odnośnie maxa, to jaki komp, jaki system, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz KK
:)

 

A odnośnie maxa, to jaki komp, jaki system, itp?

 

Witam.

Athlon 3ghz+ karta graficzna Radeon 9550 ram1024 Windows XP (SP2). coś jeszcze:)?.

 

 

A przeczytałeś chociaz regulamin forum jesli chodzi o nazywanie wątków? Czy liczysz ze moderatorzy wszystko za ciebie poprawią ? :)

 

 

Tak mój błąd z tym nazwaniem tematu :D tak moja pomyłka zdarzyła się raz i ostatni. :D.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

Mr Grzegorz KK

 

(Wy) edytuj 1 post, zmień temat na właściwy, tzn. taki, który ukierunkuje na Twój problem,

Po drugie nie dawaj postów jeden po drugim, jeśli chcesz coś dopisać, czegoś zapomniałeś itp, edytuj ostatni dodany przez Ciebie post,

Po trzecie Witam na forum i zapraszam do zapoznania się z Regulaminem

 

:]

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xXRobertXx
Witam.

Jeśli do złego działu to dałem proszę mod o przesunięcie wątku w odpowiednie miejsce:).

Witam.

A więc tak gdy uruchamiam 3ds max 8 pojawia się na moment klepsydra chwile procek pochodzi po czym dalej pracuje normalnie :mad: a 3ds jak się nie uruchomił tak się nie uruchomił:D. Nie mam pojęcia czemu 3ds nie chce mi się uruchomic ponowny restart kompa czy tez uruchomienie pod trybem zgodności także wiele nie daje gdy uruchamiam 3ds to w menedżerze zadań windows, widnieje 3ds-.

Proszę o pomoc.

Za odpowiedźi z góry dziękuje:).

Pozdrawiam.:rolleyes:

 

Mam ten sam problem. Ostatni raz właczałem go 1 miesiac temu. Gdy teraz chciałem cos w nim zrobić po właczeniu nic sie niedzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności