Skocz do zawartości

Nie widzi plików .mat


Bachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Ostatnio siedząc w empiku zobaczyłem ksiązke "3ds max 9 cwiczenia praktyczne". Bez zastanowienia odrazu ją kupiłem. Wykonywałem te pierwsze ćwiczenia etc i było cacy, ale do czasu.

 

W pewnym momencie cytat:

 

Jeśli program jest świeżo zainstalowany powinna być to być głowna bilblioteka 3ds max, 3dsmax.mat. Wrazie problemow kliknij przycisk Open w polu File. W wyświetlonym oknie odszukaj i kliknij na plik 3dsmax.mat. Powinien znajdować się w podkatalogu matlibs głownego katalogu programu

 

Folderu "matlibs" nie ma, ale jest za to "materiallibraries", niby jest ten plik i ma rozszezenie .mat ale program go nie widzi :| ustawilem zeby wyswietlal pliki .mat ale dalej nic... Co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zgadza sie i wlasnie material edytor go nie widzi :|

 

Edit:

 

Już wiem o co chodzi, ustawione było na puste foldery w document & settings zamiast odrazu do folderów z programem. Przepraszam za zawracanie głowy i prosze o usunięcie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie i wlasnie material edytor go nie widzi :|

 

Edit:

 

Już wiem o co chodzi, ustawione było na puste foldery w document & settings zamiast odrazu do folderów z programem. Przepraszam za zawracanie głowy i prosze o usunięcie tematu :)

 

 

CO "było ustawione na puste foldery"?

ja mam podobny problem - z poziomu maxa i właśnie przez material editor, nie widzę zawartości folderu materiallibraries, a więc i nie mogę wczytać. te pliki są natomiast widoczne bezpośrednio z systemu, ale mają ikony plików dźwiękowych i komputer próbuje je otwierać w winampie, nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności