Skocz do zawartości

Wielki Problem


Gość NukiS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NukiS

A więc tak mam wielki poniewaz zaczełem sie uczyc programu 3D Stduio max ale wersja testowa mi sie skonczyła i postanowiłem kupic orginałna 3D studio max 7 ale do rzeczy. Chcem sobie zorbic w 3d samochód ale jest problem sciagnelm sobie te buleprinty i nie wiem jak wsadzic zeby były one zlonczone w ym jednym okienku:( moze mi kts pozmoze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

oryginala maxa 7ki? sprzedales dom i rodzine? ;P

 

poszukaj sobie na forum, nie raz kwestia poruszana, pozatym DamusTo napisal swietnego tutka step by step odnosnie wstawiania printów!!

 

 

a....i zmien nazwe wątku bo zostanie on usuniety a ty zniszczony globalnie!

 

ahahahahahaha....dostalem warna za to ^^^^^^^ no smiech na sali!! kto wam dal moderatorow???

 

Pozatym regulamin nie mowi ze nie mozna pouczac nowych uzytkowniko! Napisane jest tylko

 

Nad poprawnością przestrzegania zasad będą czuwać moderatorzy serwisu Max3D.pl. Moderatorzy nie są w stanie jednak kontrolować wszystkich wypowiedzi na forum, w przypadku przeoczenia jakichkolwiek obraźliwych, łamiących zasad, praw wypowiedzi prosimy o ich zgłaszanie, a wypowiedzi takie zostaną natychmiast usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginala maxa 7ki?

 

przecież to oczywiste że kupujesz program za paredziesiąt tysięcy zł w momencie jak jeszcze nie umiesz zrobić w nim najprostrzej rzeczy.

Hmm i tak sobie myśle że musiał kupić tego maxa z 2 lata temu, bo teraz nie sprzedają już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności