Zobacz pełną wersję : Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

rowr
19-07-05, 23:57
no wsumie scenariusz taki nedzny byl ale dla efektow specjalnych mozna zobaczyc :)
ale polecam ksiazke mistrzowska jest i wsumie od niej sie chyba zaczol caly front s-f w literaturze ...
zreszta "Raport mniejszosci " Szpilberga tez mi sie srednio podobal

Isera
20-07-05, 09:00
"wojnę światów" bez żalu sobie podaruje.Wczoraj ogladnelam sobie "Team America" i to jest jedna z lepszych amerykanskich produkcji jakich w zyciu widzialam.
tworcami sa autorzy "southparku" wiec mozna siedziec i smiac sie jak glupi non stop.
Pozatym piosenki w stylu :
"America!!-Fuck yeah!!" ; "We all have Aids!"; "I'm lonely" -ktora spiewa Kim Dzong Ill głosem Cartmana :D aaaaa! coś fantastycznego! terroryści mówią tylko "Muhhamed dzihad!".
POLECAM!!!!

chojraq
21-07-05, 20:58
The Code widzial ktos bo chcialbym uslyszec opinie. ;)

Krzysiek
21-07-05, 21:33
Dzisiaj obejrzalem sobie Mr and Mrs Smith: musze przyznac ze do piwka nadaje sie w sam raz, taki spoko film akcji z kilkoma przesadnymi momentami. Jak oczekujecie czegos ambitniejszego to omijac szerokim kregiem ;)

Pozdro

thud
22-07-05, 17:47
wiec tak:
"I robot" (stare ale dopiero teraz ogladnalem) - bardzo mi sie podobal
"Wojna swiatow" - jak dla mnie klapa calkowita...szkoda kasy, tyle szumu narobili przy reklamowaniu, a jak dla mnie niewypal :/
teraz czekam na "Ziemie Zywych Trupow" :]

Knysha
25-07-05, 21:16
War of The Worlds - 4/6 - za efekty, bo historia troche 'nie-ten-teges' [chodzi mi o glownego bohatera + jego problemy z rodzina :/]
Sin City - 6/6 - miod :D
Mr. & Mrs. Smith - 5/6 - ot mozna obejrzec
Sumberged - 3/6 - ot kaszana =/
After The Sunset - -4/6 - mozna sie posmiac ;>
Paid In Full - +4/6 - ghetto, lata 80te - kul ;] [czarnuchy sie woza BMW oO]

razor
26-07-05, 19:26
Pan i Pani Smith 4/6 -- bardzo przyjemne
Dom Latających Sztyletów 4/6 -- świetne kino azjatyckie, lecz ustępuje CTHD i HERO.
Cube Zero 3/6 -- lepsze od Hypercube (totalna porażka) , lecz nie dorównuje pierwszej części.
Piła 4/6 -- prawie do samego końca film jest na 3/6 ale końcówka jest naprawdę mocna.
Madagaskar 5/6 -- fajne, sporo się uśmiałem, ale to nie to co Ice Age.
Hitch 5/6 -- Wiedząc o czym jest film i kto w nim gra, długo omijałem z daleka, lecz przyszedł wieczór kiedy to był jedyny jeszcze nie obejrzany film i okazało się że pozytywnie mnie zaskoczył.

!!!!! HELP !!!!!

Kto wie jak nazywa się film z Tomem Cruisem którego fragment pokazany jest w Hitch - ogląda go główna bohaterka u siebie w domu

misiold
28-07-05, 14:22
METROPOLIS Anime z bardzo milutka fabułą i bajerkami a i samo miasto wygląda, że Achh... no wspaniale :D
potem obejrzałem jakieś Disneyowski shit i jednak amerykanie nie poterafia skakać :D

Leru
29-07-05, 22:20
SinCity -> wczorajsza dawka dobrego filmu (z założenia) okazała się zaiste dawką dobrego filmu :]. Bardzo ciekawie przedstawione opowieści, komiksowe komentarze narratora ułożone w taki sposób, że w ogóle nie przeszkadzają w oglądaniu. Baaa, nawet więcej, powodują, że film ogląda się jeszcze przyjemniej, a cała historia jest ładnie dopieszczana :) Ciekawie również film zaczęty i skończony. Postać Hardigana zdecydowanie najlepsza (czyli rola Brucea Willisa). Świetne, polecam!

Batman: Begins -> zdecydowanie najlepszy film z serii Batmanów. Jakby odwrócić ostatnie dwie kiczowate kreacje o 180*. Rewelacyjny film akcji trzymający w napięciu do samego końca, IMHO dobrze przemyślane przedstawienie historii i rozłożenie jej w czasie. Bohaterowie, co ciekawe, nie od razu wyłożeni jak kawa na ławę tylko odkrywani, trochę jakby się dosiadali do zatrzymującego się na kolejnych, brudnych stacjach sławnego NYcity, miasta - które nigdy nie śpi, a wycie syren nieustannie przerywa melodie świerszczy. Noooo zapędziłem się :] W każdym razie, jak już mówiłem, Batman godny polecenia, 2:15 świetnej rozrywki, ciekawych postaci, wciągającej fabuły, doskonałych efektów, walk, zmagań bohaterów i niesamowicie klimatycznej muzyki Hansa Zimmera i Jamesa Howarda Newtona. Motyw główny przewija się w trakcie trwania filmu parę dobrych razy jednak zupełnie to nie przeszkadza w kreowaniu mrocznej postaci rycerza.
Na uwagę zasługuje również ... strój Batmana :) a dlaczego ? ... przekonajcie się sami
POLECAM! Na prawdę warto!

Leleń
29-07-05, 22:34
a to moze i jak cos napisze:

SinCity - na poczatku obejrzalem pol godz bo nie wy3malem wiecej... nastepnym razem postanowilem sobie ze obejrze caly - ogladalem, dotrwalem do godz i wylaczylem... to chyba mowi moj komentarz na temat filmu, poprostu nie podchodzi do mnie komixowy film wedlug mnie jak gada w myslach, albo ta krew, albo jak samochodami jezdza wydaje sie to smieszne, ze nie powiem tragiszne:|
How High - obejzalem go 4raz;) wedlug mnie najlepsza hip-hopowa komedia jaka kiedyskolwiek powstala... Polecam tym ktorzy jeszcze nie widzieli a wielbia takie klimaty:)
Osada - beznadzieja totalna... na poczatku myslalem ze jakis horror ciekawy mnie czeka a okazalo sie ze staroswiecki dramat;( poprostu glupota, spalic tego co scenariusz napisal... rezysera zreszta tez
Alien 4 - aa na polsacie lecial, kazdy wie jaki byl wiec co bede pisal:P
Zebra z klasa - hehe 1 z nielicznych gdzie mi sie gadajace zwierzaki podobaja, ale najbardziej ze wzgledu na dubbing.. muchy - wsz i cne.. a w ang wersji psa gral snoop dogg. Polecam starszym jak i mlodszym:)
Blair Witch - hehe fajny nawet choc nie byl straszny ani nic w tym stylu ale niezle zrealizowany
How High - a nie, to juz bylo:P
Wojna Swiatow - beznadzieja, efekty niezle ale tak to beznadzieja

To chyba wszystko co w ostatnich 2 dniach obejzalem;) Sorki ze takie starocie, ale nowe filmy juz mnie nie rajcuja, same kaszany... Peace

misiold
04-08-05, 01:13
No Leru musze ci podziękować bo dość nie chętnie podchodziłem do nowego batmana a po twojej wypowidzi zdecydowałem się i musze przyznać, że się nie zawiodłem. Film jest świetny jedyne co mnie raziło to Batmobil, jakoś tak mi nie pasował no ale z drugiej strony lepsze to niż by miał śmigac tym swoim świeconcym resorakiem z poprzedniej części.
Następnie The Assassination of Richard Nixon i ledwo doszedłem do konca fajne ale nudne, tak jak owocowe żelki dobre ale potrafią się ciągnąąąć.

a potem jak zwykle obejrzałem se imperium kontratakuje :D tyle lat a to mnie nadal rajcuje.

Aha i te no War Of The Worlds, gniot.

tweety
04-08-05, 07:53
Batmana nie widziałem tak jak i Wojny Światów. ale dorwałem ostatanio w wypożyczalni "Metropolis" Fritza Langa na DVD!! nawet nie wiedziałem że ten film został wydany na DVD. jedno co powiem: 1926 rok produkcji a bije na głowę Matrixa, Batmana etc. niesamowity klimat. polecam obejrzeć zwłaszcza dodatki na płytce. szkice i koncepty, oraz krótki film demonstrujący "jak oni to zrobili".
BTW: można gdzieś dostać "Tryumf Woli" Leni Riefenstahl z polskim tłumaczeniem??

Kakrotto13
04-08-05, 08:10
batman ,wojna swiatow, fantastic 4, xXx 2 (bardzo cieka gra aktora hmm czy do konca aktora - - - ICE CUBE'a ) i kilka innych ;]

Poison mar
04-08-05, 09:06
obejrzałem ostatnio"Secret Window" z Depp'em, i po namowie koeżanki, że jest to ala 9'te wrota, rozczarowalem się...mówi się trudno
obejrzałem także szkołe uwodznenia 3, też na zabicie nudów...
ale bajer wogóle to sobie przypomnieć sceny batalistyczne z Powrotu króla, władcy pierścieni, nie to co w kinie, ale i tak bajeranckie efekty...polecam do przypomnienia,
wogóle powracam teraz do ciekawych efektów w filmach...tak z kumplem wspominamy...i aktualnie na tapecie jest Matrix 2, moment autostrady, a szczególnie ja Mr. Smith skacze na maske i to zwolnienie i .... po prostu bajer,

Leru
04-08-05, 09:58
hehe :D Prędzej pasuje stwierdzenie, że "Secret Window" jest a`la "Tales from The Crypt" ;)

Wszelkie przypomnienia są bardzo fajne o ile nie pamiętasz już poprzedniego razu jak oglądałeś film ;) Jednak na maskę skacze Mr. Johnson, Smith już nie jest agentem sytemu ;)

thud
06-08-05, 18:45
"Zolnierze kosmosu 2" - fabule tworzyli na sile chyba, choc takie kompletne dno to nie bylo, da sie obejrzec

Knysha
08-08-05, 22:25
The Interpreter - no nawet =P
Ghetto brawls - damn nigga - bijatyki w gettach hehe xD

Podepne to jako film :)
DVD Nightwish - From Wishes To Eternity (2001) - swietny koncert, swietny klimat :D - 6/6; szczerze polecam :)

Knysha
08-08-05, 22:35
The Interpreter - no nawet =P
Ghetto brawls - damn nigga - bijatyki w gettach hehe xD

Podepne to jako film :)
DVD Nightwish - From Wishes To Eternity (2001) - swietny koncert, swietny klimat :D - 6/6; szczerze polecam :)

_Kreska_
08-08-05, 23:10
Wlasnie wrocilem z batmana. film jest jak dla mnie rewelacyjny, niszczy poprzednie czesci az milo. Nawet 2 pierwsze burtona sie nie umywaja bo te fisherowe to dno totalne bylo. Pieknie zbudowana postac nietoperka zmagajacego sie z wlasnymi slabosciami i piekne gadzety. Batmobil (nie wiem jak komus moze sie niepodobac ;) ) zajefajny, wreszcei ktos pomyslal i zrobil bryke ktora oprócz wygladu nadaje sie takze do jazdy. No i czarne charaktery... Strach na wroble naprawde budzi groze (ech te podwojne osobowosci), nie pamietam jak ten aktor od stracha sie nazywa (w 28 dni pozniej gral) ale sprawdzil sie w roli w 100%. Muza tez niczego sobie. No jednym slowem super! Nolan dal z siebie wszystko, mam tylko nadziej ze kolejne czesci tez bedzie rezyserowac . jak dla mnie 10/10

Hatred
08-08-05, 23:39
ale co ten batman zeczywiscie moze sie spodobac komus kto nie lubial pozostalych czesci??

ja ogladnelem nawet kilka filmow ostatnio:
Residen Evil2 - ale kicha, wiecej absurdalnych scen niz w Shaun Of The Dead

Las Vegas Parano - aktorzy znakomici, a film ostro zakrecony, trzeba go gladnac na wyzszym stanie swiadomosci

jakis filma Takeshi Mike - no kurde chousi film! caly film spoko a ostatnie 10min to laska odcina typkowi noge garota O_o

Fr3d3k
09-08-05, 00:18
A mnie ostatnimi czasy udalo sie zobaczyc:
Arsene Lupin ...jak sie nudzi to mozna luknac, choc malo przypomina serial z przed lat.
36 (?) francuska produkcja..zobaczylem ze Depardieu gra to zwatpilem troche, lecz
po obejzeniu calosci nawet ciekawy wyszedl.
The Crash...podobał mi sie bardzo...jeden z lepszych ostatnio widzianych.
Remember the titans...z Denzelem kazdy film jest fajny...taki rodzinny o futbolu amerykanskim
Coach Carter..z Samuelem kazdy =||=...taki =||= o koszykowce
Suspect Zero..kolejny film o masowym mordercy i jego tropicielach....
Schallow ground...to co wyzej..ale z dawka lekkiego horrru
Dark Water...hmmm...kolejny krag, klatwa, redeye ? ...n/c

Simple_man
09-08-05, 00:23
A ja mam propozycję dla popapranych. "Zakochany bez pamięci", miesza w głowie aż miło,
no i ACE VENTURA w końcu pokazuje, że jest dobrym aktorem :)

_Kreska_
09-08-05, 05:38
Hatred - moim zdaniem absolutnie tak

Leru
14-08-05, 21:13
skuszony reklamówką MediaMarktu, wybrałem się tam w deszczowy dzień, w poszukiwaniu Terminatora 2 wersji rozszerzonej.
Obejrzałem sobie i rzeczywiście jest kilka scen i ujęć, których nie było w wersjach, które można co jakiś czas na polsacie obejrzeć ;)
Szczególnie ciekawa jest scena, w której John razem z Sarah wyjmują z głowy T-800 jego chip.

Vorek
14-08-05, 22:14
Nie wiem czy już ktoś pisał o tym filmie ale byłem wczoraj w kinie i musze o nim napisać :) "Skazany na bluesa". Piękny film, bardzo poruszający. Jeżeli ktoś słucha "Dżemu" - pozycja obowiązkowa, jeżeli ktoś nie słucha, to może zacznie. Naprawdę, szczerze polecam.

asfalton
14-08-05, 22:28
Hej Leru a widziales wyciete sceny z konca, kiedy pokazany jest swiat w przyszlosci, John Connor z zona i dzieckiem w parku a w tle kiczowaty futurystyczny widok, dobrze ze tego nie bylo w director's cut...

Knysha
14-08-05, 22:56
A Lot Like Love - pokrecone ;]
Coach Carter - fajny filmik, o trenerze kosza i jego zawodnikach z Richmond :) [Rich what?! Richmond! :D]
Guess Who - mozna sie posmiac :]

Leru
15-08-05, 00:17
asfalton -> o nie widziałem ;) nie ma tego w tej edycji, aż obejrzałem całe napisy końcowe i nie ma

flesz_gordon
17-08-05, 10:43
wczora z wieczora bylem na batmanie :)
kaszana hehe
jak sie bija to kamera lata ze nic nie widac- maskowanie bledow ;)
i batman ma wade wymowy :D
no coz, wiele osob ma, ja tez niewyraznie mowie hehe ale jak facet wygłaszał jakas wazna kwestie i seplenił to smialem sie jak osioł :D

ale serial bylby calkiem ciekawy

ttaaddeekk
17-08-05, 12:14
batman-1/10 1 za to ze to batman ehhe

polecam donnie darko, mechaniczna pomarancza, fight club, odyseja kosmiczna, dobry zły brzydki,American Beauty,Sin City, pulp fiction
nie polecam white noise :/ hehehe

rowr
17-08-05, 12:20
hemmm mi batman sie najbardziej podobal ze wszystkich dotychczasowych ,fantastyczna 4 cienka chociaz fajne efekty, JACKET stary ale fajny film cos jak "Efekt motyla" ,Pan i Pani Smith hemmm poczatek taki sobie ale ogolnie mozna polecic chociaz jak dla mnie przereklamowany polecam soundtrack z niego :)

flesz_gordon
17-08-05, 17:44
nom, jacket tez ogladalem- calkiem fajny
a jeszcze "interstate 60" jest warty polecenia -taki lajtowy s-f :) rezyser to facet od "powrotu do przyszlosci"

Knysha
17-08-05, 21:05
The Island - hmm klony postanawiaja dac lupnia swojemu stworcy - bardzo fajny filmik, dobre efekty :). 5+/6

Marcin
17-08-05, 21:12
Stealth - beznadzieja ...

rowr
17-08-05, 21:22
Straż Nocna hehe fajny rosyjski film polecam swiatowa premiera za kilka miechow inna rok temu ;),a stanowczo odradzam Cursed mimo iz film Wesa Cravena ale porazka kompletna; o wilkolakach ale bez polotu no i zupelie nie straszny... oblecha

JohnZi
20-08-05, 00:20
ja polecam bardzo lajtowa komedie, mianowicie in good company, moze nie bedziecie pekac ze smiechu, ale film bardzo mi sie podobal, taki na czasie. W sumie tak na jeden raz, ale warto. Wlasnie sciagam spidermana, nie ma to jak powrocic do starszych czesci:p

giorgione
20-08-05, 06:52
Initial D - o nocnych pościgach samochodowych - jedyny film pełnometrażowy, który prawie w 100% odwzorowuje swój pierwowzór (anime).
Spidermana oglądałem już dawno temu i raczej kaszanka jest - przynajmniej 2 połowa filmu

CzAk1
20-08-05, 09:24
Ja ostatnio obejrzałem Wojne Światów...film nie powala ale da się obejżeć, fajne jest w nim to że reżyser zerwał ze steorytypami jak np. atak kosmitów na Biały Dom czy inny kit. Polecam Mr. & Mrs. Smith-fajna komedia i fajny film akcji, a scena na autostradzi super

_michal
20-08-05, 10:25
Ja obejrzałem ostatnio Finding Neverland (Marzyciel). Wspaniały film, najlepszy chyba jaki zdażyło mi się zobaczyć w tym roku. Ogólnie jest on o genezie Piotrusia Pana - o jego autorze. Polecam, warto obejrzeć.

abstract
21-08-05, 13:02
mam nadzieje ze dobry dzial wybralem i zamieszczam to co wlasnie obejzalem
http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/stealth/high.html

kozacke efekty dodatkowo na stronie aliasa mozna poczytac o tej produkci
http://www.alias.com/glb/eng/community/customer_story_details.jsp?itemId=8100001

pozdr.........

arcade
21-08-05, 13:43
Sin City - mocno odjechany film, w stylistyce starych komiksów... Masa okrucieństwa, niektóre sceny są naprawdę mocne. Za to ciekawe efekty, ujęcia kamer i ogólna stylistyka - chociażby z tego powodu warto obejrzeć ten film.

Ogólnie jeżeli ktoś lubi mocno powalone filmy, amerykańskie komiksy i te klimaty to polecam. Jeżeli nie, to odpuście sobie :)

rowr
21-08-05, 13:46
niop Tarantino i Rodrigez zawsze dobre kino robili ...[chyba ze to Mali Agenci :P]
hemmm mi ostatnio WYSPA sie podobala calkiem mily i ciekawy film :)

Tymek
21-08-05, 14:23
Sky Captain and the world of tomorrow
Na pudełku napisali, że to film kręcony całkowicie techniką blue box i najgorsze jest to, że to niestety widać dosyć często. A to zabrakło cienia, a to coś spada kilka centymetrów nad podłogą/ziemią. Generalnie kiepa :/
No i sama konwencja filmu stylizowana na amerykańskie filmy z lat 20 - 30 XX wieku. Nie jestem fanem kultury USA, więc film ogólnie mi się nie podobał.
2/10... drugi punkt, bo Gwyneth Paltrow ładnie się uśmiechała :)

rowr
21-08-05, 14:25
hemmm film na podstawie komiksu wiec musieli sie go troszke trzymac ale masz racje film mocno przecietny

flesz_gordon
22-08-05, 14:13
hehe bylem w kinie na "sky kapitan" juz mam takie szczescie ze jak sie wybiore raz na rok do kina to trafiam na szmire- a kiedy uslyszalem tekst "wezwijmy sky kapitana" ...padlem :D
0.5/10

Leleń
22-08-05, 14:21
widzial ktos ziemie zywych trupow? ja widzialem chyba wszystkie czesci zywych trupow (swit, noc, poranek, powrot, wysyp...) wiec musze i widziec ziemie^^

a ostatnio ogladalem Juice - z 2paciem w roli glownej:D stary film i troszke amatorszczyzna ale 8/10 nalezy sie:)

Knysha
25-08-05, 16:27
Monster In Law - rofl - nic wiecej xD
Pitbull - dobry, ciezki film o polskich policjantach z Wydzialu Zabojstw ;] - polecam xD ['Komisarz mi sie (%#&%* i nie ma kto karetki wezwac' xD]

Reanimator
25-08-05, 16:36
Stealth - śmieć, omijać szerokim łukiem
Fantastiś For - śmieć
Batman: Zaczyna - miejscami bardzo zacny
Madagaskar - śmieć (wyłączając stronę wizualno of koz)
Edziu Nożycorenki - wypasna powtorka z rozrywki

Dzisiaj odpalam Steamboy`a i mam nadzieje sie nie zawiesc. Pierwsze 15 minut w porze lanczu zaostrzylo moj apetyt. ;)

Marcin
25-08-05, 18:26
Stealth - śmieć, omijać szerokim łukiem

a nie mowilem ? :>

Knysha
25-08-05, 19:58
Fantastic Four - eeee, ze co?
Hmm moze jutro sobie zapodam Stealth, ale po waszych komentach widze, ze raczej nie warto oO

sanki
25-08-05, 20:11
Fistful of Dollars
For a few dollars more
the good, the bad and the ugly
Klasyka :D polecam wszystkie.

kolegaalek
25-08-05, 21:22
ja dziś pod kioskiem kupiłem "dark water"(2002) na dvd. I obejrzałem. I w sumie to nie zrozumiałem za wiele. Jak ktoś zrozumial to niech mi pomoże. W każdym razie fajny film!

Marcin
25-08-05, 21:24
a ja moge polecic Polskiego Pitbulla :> calkiem fajny i przyjemny film ...

CzAk1
26-08-05, 08:03
Ja wczoraj oglądałem Wyspe. Jak dla mnie super film, fajna muza i efekty i ciekawa historyjka. Polecam też Constantine'a jak ktoś jeszcze nie oglądał :]

Chris
26-08-05, 08:10
Ja wczoraj oglądałem Wyspe. Jak dla mnie super film, fajna muza i efekty i ciekawa historyjka...
No IMO cód miód i orzeszki :) Jak najbardziej polecam!

Reanimator
26-08-05, 08:21
STEAMBOY panie i panowie. Nie znosze w anime 3d z cellshaderem, ale tutaj... Mysle sobie: "o, o, ale to jest malowane". A tu nagle obiekt slicznie sie obraca i nie traci nic ze swojego uroku. MEGA MEGA. No i ta para wszedobylska...

Historia... na poczatku mnie sie bardzo podobalo, a im dalej w las, tym mniej...
Ale problem w filmie jest i mozna nad nim podumac. Dramat bohaterow polega na tym, ze nie wiedza, ze ich walka ostatecznie nic nie da.

No to gdzie to dvd?

edit:
A, no i Miasto Gniewu (Crash). Zajefajny, przeszyli mnie na wylot niektorymi momentami. Sandra Bulok w koncu nie dostala roli slodkiej idiotki i jest niezla suczą;)

Knysha
26-08-05, 13:20
Stealth - hmmm - efekty w miare dobre, ale fabula...

rowr
26-08-05, 13:30
hehe wyspa nawet wypasna ...a co do CONSTANTINE buhahahahahahahhaha bron w ksztalcie krzyza przekreslila caly film :D

Reanimator
26-08-05, 13:31
No, to byl najwazniejszy punkt filmu.

darkelf
26-08-05, 14:08
baraka - kul ludzie, kul. takie na pomyslunek.

Knysha
26-08-05, 18:32
Crash - fajny filmik ;>. Kilka historyjek roznych ludzi w jednym filmie =P

WToreK
26-08-05, 23:12
"Własnie wrocilem z kina..."

dzis na tapecie Dark Water .... mowiac krotko: _B E Z N A D Z I E J N E_
Jak mozna zrobic tak denny film? Ostatnio same takie wychodza z tego usa; film o myslacym samolocie, jeden film o strasznym domu, drugi film tozsamy, ziemia zywych trupow. I jak tu nie korzystac z divx'ow, wyda czlowkiek pieniadze a jak sie czuje oszukany to czy ktos mu pieniadze odda? Tjaa...

Leru
26-08-05, 23:59
WToreK -> oszukany ? ;) widzę, że poziom rozgoryczenia sięga zenitu. Rozumiem Cię doskonale, oj ile to razy chciało się iść i odebrać siłą 12zł miłej pani z okienka.

M@Ti
27-08-05, 09:25
Obejrzałem WRESZCIE Czerwonego Smoka i... muszę napisać, że jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał całej trylogii z Hanibalem to niech żałuje!! :)
Genialne filmy - jedne z najlepszych thrillerów, jakie oglądałem (nie mówiąc już o wydaniach książkowych, które są 1000x lepsze :)
NIemniej jednak jestem zdania, że z całej trójcy Milczenie Owiec, mimo, że dość leciwe, jest najlepsze :)

Shogun 3D
27-08-05, 16:51
Wooooow! Ogladaliście "Equilibrum"? Okazuje się, że "Wyspa" jest jeszcze lepsza. :D Naprawdę polecam.

rowr
27-08-05, 17:00
Obejrzałem WRESZCIE Czerwonego Smoka i... muszę napisać, że jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał całej trylogii z Hanibalem to niech żałuje!! :)
Genialne filmy - jedne z najlepszych thrillerów, jakie oglądałem (nie mówiąc już o wydaniach książkowych, które są 1000x lepsze :)
NIemniej jednak jestem zdania, że z całej trójcy Milczenie Owiec, mimo, że dość leciwe, jest najlepsze :)

ja czekam na fim o mlodosci hanibala :) niestety juz nie z Antony Hopkinsem:)

_michal
27-08-05, 18:10
Christian mi kazał, to obejrzałem Mgły Avalonu. Bardzo piękny film, nieziemska muzyka. Jest to zdecydowanie najsmutniejsza i najtragiczniejsza historia jaką znam. Nie ma tam ani jestnej osoby która by była szczęśliwa. Romeo i Julia przy legendzie o królu Arturze, Mordredzie, Morganie, Lancelocie i Ginewrze to zwykła bajka.

A trzech adaptacji tej historii (Mgły Avalonu, Merlin, Excalibur) ta jest najpiękniejsza.

Jeżeli macie dość różnych wysp, matrixów i innych staelthów, a chcecie obejrzeć coś innego (i scenę batalistyczną z żywymi ludźmi, bez polygonowych wojowników) to polecam. Warto.

Knysha
28-08-05, 11:22
empeck - z ktorego roku ten film jest :o?

_michal
28-08-05, 11:23
2001

http://www.imdb.com/title/tt0244353/

Hindus
31-08-05, 07:40
wczoraj Transporter2(RU + napisy :] nie wiedziałem że wogóle wyszedł - dzięki Sans ;)) i myślałem że pi...... padne - tak dobrego filmu to jeszcze nie widziałem - przebił mojego dotychczasowego faworyta - Snatch ;)

_michal
31-08-05, 08:14
Wczoraj obejrzałem Howl's Moving Castle. Anime z górnej półki, wspaniały film, świetna animacja, wzruszająca historia. Chyba lepsze od Spirited Away.

No i ostatni odcinek Battlestar Galactica też rządzi.

Bacry
31-08-05, 08:31
Te Mgły Avalonu to na podstawie książki, którą kobieta pisała więc dla tego tyle nieszczęścia w filmie było. One tak normalnie mają (kobiety).

streaker
31-08-05, 08:39
Ja wczoraj i pare dni wcześniej zobaczyłem constantine *czy jakkolwiek sie to pisze) i pojutrze i musze powiedzieć, że oprócz efektów, które rzeczwywiście robią wrażenie to z obydwu filmów wieje nudą strasznie, na pojutrze to już momentami przysypiałem.
Ale to już od pewnego czasu taka tendencja w amerykańskim kinie, film na którym nie trzeba mysleć (ale to juz od dawna z wyjątkami oczywiście) i do tego nawalić efektów, żeby chyba czymś widza zająć (dla przykładu dodam tutaj jeszcze Lige niezwykłych dżentelmenów, którą tez miałem dopiero niedawno nieprzyjemnośc oglądać)

Reanimator
31-08-05, 08:54
Mpeck, ja czekam na wersje w kinie :)

_michal
31-08-05, 10:10
Ja też. I się nie mogę doczekać :/

WToreK
31-08-05, 19:17
Hindus - Snatch porownany do transportera 2 ? Pod jakim wzgledem rzeczony przebija snatch'a? Myslalem ze transp. to (tak samo jak pierwsza czesc ) jedno wielkie poscigowo-zabijacko-napadacke mlocenie? Zas snatch to kultowe dialogi, swietna praca kamery i dobra historyja ;] No wiec panie Hindus - czekam na rozwiniecie twego zdania ;)

Simple_man
07-09-05, 22:46
Zobaczyłem w końcu Zemstę "shitów", całe szczęście, że nie będzie ciągu daleszego.
TRAGEDIA. Mówię to z wielkim smutkiem ponieważ jestem hardcorowym wyznawcom części od IV do VI. Szkoda, że to Lucas się wzioł za reżyserkę. Mogło być fajnie a wyszło co najmniej przeciętnie.

giorgione
08-09-05, 06:56
A ja obejrzałem sobie ostatnio film produkcji koreańskiej "The Last Fantasy"
Mówię wam kino koreańskie przeżywa wielki bum. Taki dramat połączony z romansem.
Zero nawalanki - to jest film psyhologiczny :)
Świetny scenariusz, dobra gra aktorów - jest bardzo mało dialogów - aktorzy operują przewaznie gestami - piękne kino, POLECAM :)

pozdr
giorgione

xeav
08-09-05, 07:33
A ja obejrzałem sobie ostatnio film produkcji koreańskiej "The Last Fantasy"

może wzorowali się na FinalFantasy (np.VIII)

Taki dramat połączony z romansem.

napewno na ff :)

mario_online
08-09-05, 07:40
Cześć ... ja parę dni temu oglądałem V Element ... chyba 10 raz, uwielbiam ten film ;) jeśli ktoś go jescze nie widział to gorąco polecam :) Może stanie się inspiracją do kolejnej pracki ;)

Vorek
08-09-05, 07:47
hehe, nie ma to jak klasyka :) Jak dla mnie to mistrzostwo jeśli chodzi o grę aktorską w wykonaniu Gary'ego Oldmana :)

giorgione
08-09-05, 07:48
może wzorowali się na FinalFantasy (np.VIII)

napewno na ff :)

hehe no w\nie wiem - tutaj lekkim posiik :D

"Tae-suk jest bezdomny. Roznosząc ulotki sprawdza czy właściciele są w domu. Jeśli ich nie ma to włamuję się do nich, jednak nic nie kradnie. Korzysta jedynie z łazienki, jedzenia, ubrań itp. W zamian robi pranie i naprawia popsute urządzenia. Pewnego razu włamuje się do domu i spotyka Sun-hwa - kobietę, którą maltretuje mąż."

To dzieje się w naszych czasach tak przy okazji i nic z fantasy niema wspólnego :D oprócz wątku miłosnego i nazwy filmu :0

Vorek
08-09-05, 07:50
"Tae-suk jest bezdomny. Roznosząc ulotki sprawdza czy właściciele są w domu. Jeśli ich nie ma to włamuję się do nich, jednak nic nie kradnie. Korzysta jedynie z łazienki, jedzenia, ubrań itp. W zamian robi pranie i naprawia popsute urządzenia. Pewnego razu włamuje się do domu i spotyka Sun-hwa - kobietę, którą maltretuje mąż."

Brzmi interesująco, chyba sobie oglądne :)

Baldack
10-09-05, 14:45
jezeli podobalo sie wam Final Destination to polecam takze "11h14"[pl.(11.14)]

RA
10-09-05, 15:45
Batman poczatek - Swietny, ale troche naciagane. Co z tekstem o tancu przy pelni ksiezyca? W kinie duzo lepsze wrazenia...

Wojna Swiatow - Moglo byc super, ale watek rodzinny byl przytlaczajacy. Odglos nadciagajacych trojnogow byl naprawde straszny.

Fantastyczna 4 - Lubie filmy dla mas, wiec moze byc, ale efekt "napromieniowania" byl kiczowaty.

xXx 2 - Kich jakich malo.

Love Actually - Po raz wtory i ciagle jest super. :) Niektorzy pewnie znaja ten film z powodu pewnej aktorki... khem, khem.

Dom woskowych cial - Dno... tylko wspomniana wczesniej aktorka ;) i topiacy sie dom byly dobre.

Madagaskar - Dobre, ale nie zaskakuje juz kawalem.

Szeregowiec Dolot - Nieciekawy.

Osaczony - Naprawde dobry film. Bruce Willis w roli glownej.

pozdrawiam

Knysha
10-09-05, 20:30
Ray - ogladnalem dopiero teraz - film jest swietny :) [przerzucam sie na muzyke Charles'a :))]
The Longest Yard - dosyc ciekawa komedia, mozna sie posmiac :D

Knysha
12-09-05, 15:53
R Point - fajny filmik - grupa koreanskich zolnierzy udaje sie w teren zwany 'R Point' w celu odnalezienia zolnierzy, ktorzy zagineli tam 6 miesiecy wczesniej. Wiecej nie powiem - ogladnijcie :D

asfalton
13-09-05, 17:17
FINAL FANTASY VII ADVENT CHILDREN - genialny film, stworzony przez tworcow gry, poprostu kontynucaja siwetnej fabuly zgry, przsesaczona mega wypasionymi efektami, forma, i walkami, kto nie zopbaczy ten duzo straci, bez odbioru ufffffffffffffff

giorgione
15-09-05, 12:19
heheh też ogląśdałeś - no mi też sie bardzo podobał :D
efekty przepiekne fabuła też w porządku - chociaż jak ktoś nie grał do końca w finala może co nieco nie zrozumieć

Vicious
15-09-05, 12:37
FF VII świetny film, piękna grafika, historia, teraz tylko na OST'a czekam

Tymek
15-09-05, 21:03
Było ciężko, ale się udało: 24 sezon 1 od pierwszego do ostatniego odcinka w około dobę :)
Zostało mi po nim uwielbienie dla K. Sutterlanda za Jacka Bauera (o postaci Kim Bauer nie trzeba chyba nawet wspominać ;) ) i tygodniowy wstręt do kompa.
Napięcie trzyma od 1 do 24 godziny więc kompletnie nie chce się przerywać oglądania :)
Jak dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem kiedykolwiek :)

RA
15-09-05, 21:41
heh, gdy puszczali na polsacie, to zdazalo sie, ze zasypialem... a ja rzadko zasypiam na serialach/filmach. ;)

Salvator
15-09-05, 21:58
hmm dzisiaj po raz ... nie pamiętam kŧóry obejrzałem "requiem for a dream". chyba nie muszę powiedzieć że polecam ;]
oglądnąłem też japoński oryginał "The ring", znacznie lepsze od amerykańskiego remake'a. Jeden z nielicznych dreszczowców które oglądałem ostatnimi czasy i który naprawdę mnie przestraszył :>
teraz na tapetę idą filmy kurosawy, klasyka, troszkę potrwa zanim je wszystko ścią ... obejrzę ;]

illy
15-09-05, 21:59
ja tam profilaktycznie "the girl next door" ogladam raz na tydzien ;p

RA
15-09-05, 22:13
oglądnąłem też japoński oryginał "The ring", znacznie lepsze od amerykańskiego remake'a. Jeden z nielicznych dreszczowców które oglądałem ostatnimi czasy i który naprawdę mnie przestraszył :>True, true. :)
Jeszcze Blair Witch Project 1 byl straszny. :)

pozdrawiam

Tymek
15-09-05, 22:23
ja tam profilaktycznie "the girl next door" ogladam raz na tydzien ;p

heh, w takim razie what's the craziest thing you've done lately? :)
Fajne było jeszcze Old School - komedia tak głupia, że aż śmieszna :) No i Elisha się pojawiała od czasu do czasu :)

Leleń
15-09-05, 22:24
jak lubicie sie bac to pograjcie sobie w silent hilla (2 najlepiej) ;)

ja ostatnio obejzalem
- Sin (grzech), fajniutki film smialo moge polecic^^
- Up In Tour Smoke (2001), koncercik, najlepszy w histori
- Swiat wedlug bundy (czy jakos tak), ten bundy mi przypomina garfielda:P
- Ziema Zywych Trupow, mam ja w plecaku jeszce nie obejzalem ale zacieram raczki i zaraz wlaczam.

Pozdr

Marcin
15-09-05, 22:47
Ray

swietny film ... tak jak byla o tym mowa wczesneij ... polecam kazdemu

Transporter 2

dno ... jedynie co ujdzie to sceny walki kiedys wspomniane przez Sansa ... jedynka byla ciekawa ... to juz jest dno ...

illy
15-09-05, 23:12
heh, w takim razie what's the craziest thing you've done lately?
This is it right now

ale wazniejsze jest

Did You like what You saw?

xeav
16-09-05, 20:57
ffvii:ac
Bardzo dobry film. ci którzy grali w grę wiedzą o co chodzi :)
10/10
końcowa scenka z aerith rules

http://img96.imageshack.us/img96/4851/snap24tt.jpg

JohnZi
16-09-05, 21:27
nie no "the girl next door " wymiata, z takich komedii dobry jeszcze byl "Nowy gosc" :]

*NicoN_
16-09-05, 23:08
"the girl next door " wczoraj obejzalem - naprawde dobra komedia, o lekkim zabarwieniu erotycznym :P cool!@! - spodziewalem sie crapu a byl naprawde dobry!
przed chwila ogladnalem "SaW" - "Piła" = film naprawde robi pioronojace wrazenie...
JAkos nie moge sie zdobyc na obelrzenie "Ring-a 2"... Z jednej strony mi sie nie chce, z drogiej, jak sobie przypomne 1, [troche sie balem:) jestem podatny na taki rodzaj horroru:D]

ttaaddeekk
16-09-05, 23:46
ffvii:ac
Bardzo dobry film. ci którzy grali w grę wiedzą o co chodzi :)
10/10
końcowa scenka z aerith rules

no j nie gralem ani nawet nie mialem pojecia o czym ta gra jet, ale po dwukrotnym obejzeniu filmu juz jakis zarys mam :]

scena walki ze smokiem wymiata
szkoda ze zrobili z tego mange, a nie poszli za poprzednią czescia

345/473

-edit-

a tak nawiasem mowiac ciekawe ze we wszystkich mangach gluwny bohater jest blondynem z nie skosnymi oczami heheh

giorgione
17-09-05, 05:38
ttaaddeekk - jakbyś grałw gierkę to byś wiedział to i owo - a co do bohaterów - piękne odwzorowanie z gierki - rzadko sie coś takiego zdaża.

Kakrotto13
17-09-05, 08:03
Ja tam ostatnio Wyspe ogladnolem ... troche przypomina Seksmisje ;)

xeav
18-09-05, 18:17
scena walki ze smokiem wymiata
szkoda ze zrobili z tego mange, a nie poszli za poprzednią czescia

Musieli zrobić mangę bo gra była mangowa. Gdyby jeszcze zrobili ff viii-tojużniemanga- byłoby super.

http://cosplay.otaku.ru/img/mce2004/33.jpg

Knysha
18-09-05, 22:09
Final Fantasy VII: Advent Children - wgniotlo mnie w fotel. Sceny walk itp wymiataja, ale w niektorych momentach nie podobala mi sie animacja postaci [momentami Tifa chodzila jak kijek od miotly :/], ale to szczegoliki.

10/10

Szczerze polecam :)

illy
18-09-05, 23:32
A ja 5 minut temu obejzalem TGND, poraz setny. Musze sobie dvd kupic ;p
Pozdro loozack ;p

Baldack
19-09-05, 13:04
"The Girl Next Door/Dziewczyna z Sasiedztwa" obejrzalem:) i ....
spodziewalem sie czegos w stylu "American Pie"...
i jakie bylo moje zdziwienie jak okazalo sie ze to zupelnie cos innego...ps American Pie jest ********* ale
TGND tez jest zajefajne to taka naprawde wypasina komiedia romantyczna:)
po porostu warto:)
naprawde fajna zabawa:)
polecam goraca:)

flesz_gordon
21-09-05, 12:28
the big lebowski :)
genialna komedia o luzaku - jeff bridges-; nie jest to film pokroju "american pie"- smialem sie przez caly czas:) dialogi bardzo fajne

wyspa- nic ciekawego

i'm sam- bardzo wzruszajacy film, prawie sie 2 razy popłakalem :) shon penn jest swietny

the longest yard- klimaty wiezienne- heh pudło na wesolo- mi sie podobal :)

illy
21-09-05, 12:31
ja czaje sie teraz na "broken flowers"

Reanimator
21-09-05, 12:38
Poraz setny Milczenie Owiec. Thriller wszechczasow. Hanibal i agentka Starling, a pozniej dlugo, dlugo nic. Tylko niech nikt nie wyskakuje mi tu z Seven.

;)

JohnZi
22-09-05, 09:20
illy tak mnie nakreciles z tym filmem(TGND), ze tez go musialem ogladnac;), hehe i znow sie podobal, a nawet bardziej. hehe dzis tez chyba obejze<lol>

Leru
22-09-05, 09:43
o se7en to był thriller ;)

nielot007
22-09-05, 09:45
wczoraj ogadalem ten film dokumentalny "superwulkan"
powiem ze sie troche zawiodlem.... gdyz to byl zwykly film katastroficzny z odrobina dokumentu......
ale yellowstone robi wrazenie
aha i jeszcze dlug obejzalem......
flash big'a lebowskiego ogladalem dawno temu ale film super ;)

RA
22-09-05, 13:55
Powiem szczerze, ze Dlug mnie mile zaskoczyl. Spodziwalem sie strasznie nudnego filmu opartego na faktach, a to jest calkiem dobra produkcja. Ale moze jestem malo wymagajacy od wspolczesnego kina. ;)

Hindus
22-09-05, 14:12
dług jest strasznie stary :]

nielot007
22-09-05, 14:31
ale jaki fajny :D

Leleń
24-09-05, 14:40
Land of the Dead (Ziemia żywych trupów) - horror to to nie jest, ale film byl naprawde niezly, bo jak w np. wszystkich zywych trupach i residentach byl ciagle ten sam pomysl, to tutaj juz zombi'ki ucza sie^^ posluguja sie bronia, chodza pod woda (!) itp. a akcja byla prawie non stop, moze i nie jest to film roku, ale polecic go moge:) moja ocenka 7+/10

nielot007
30-09-05, 18:09
noi znowu stary film
ale wedlug mnie najlepszy jaki ogladalem(jeden z najlepszych)
"Donnie Brasco" nie dawno byl w polsaci film masakra poprostu the best

Michajlo
07-10-05, 14:50
Strzyżenie Owiec to był film.

Leleń
07-10-05, 21:08
Malevolence - troszke dziwna rola aktorow, amatorsko to wygladalo, pomysl tez wyklepany (ktos zabija i sie starzeje uczy kogos mlodego zabijac, mlody zabija starego i tak w kolko...), ale mozna obejrzec choc przestraszyc sie nie mozna, niestety
The Jacket (Obłęd) - przepiekny film, strasznie mi sie podobal, na poczatku wszystko bylo pomieszane, ale pozniej sie wszystko fajnie wyjasnialo. polecam!
Głosy - nawet niezly, tylko ze to raczej podpinam pod dramat niz jakis thriller albo horror...
Karol - człowiek kt&#243;ry został papieżem - yyy nuuuuda....

EDIT:

Ostra jazda (Roadtrip) - niezla komedia, wprost dla mnie:D
Requiem For A Dream - bez komentarza o_O
Las Vegas Parano - wszystko no normalnie wszystko tam cpali i pili^^

Tymek
09-10-05, 23:18
Właśnie oglądam klątwę yu-on. Strasznie stresujący film... cały czas mam wrażenie, że jakiś dzieciak mnie za nogę złapie spod ł&#243;żka :P
Jednak jak horror to tylko japoński :D

mkk3a
11-10-05, 17:53
niedługo ma mieć w Polsce premierę "Straż nocna" (czy jakoś tak, w kazdym bądz razei "Nocznoj dozor" w oryginale).
Widział moze juz ktos ten film? Nie wiem, czy warto iść na to do kina.
Choć czytałem juz jedną powieść Łukjanienki, i była wypasiona (ten film, to ekranizacja powieści tegoż autora). Generalnie połączenie fantasy, sf i nieco sensacji.

JohnZi
11-10-05, 18:02
mkk3a http://straz.nocna.filmweb.pl/. chyba nie zbyt:/
Cos ostanio reklowowali jakies anime polaczone z 3d, zapomnialem jak to sie nazywa, ale film sie nawet fajnie zapowiadal, znacie tytul?

sanki
11-10-05, 18:35
eno ja juz widzialem straz nocna i powiedziec moge tyle ze fabula byla spoko, a efekty specjalne w kilku momentach naprawde wypasione, a w innych na naprawde dobrym poziomie. Fajny filmik jest i tyla

mkk3a
11-10-05, 19:11
Cos ostanio reklowowali jakies anime polaczone z 3d, zapomnialem jak to sie nazywa, ale film sie nawet fajnie zapowiadal, znacie tytul?

to chyba "Appleseed". tu zerknij i zobacz czy to ten film
http://appleseed.filmweb.pl/

skoro już mowa o anime - jakie filmy moglibyście polecić, aby się nie zrazić do tego gatunku? na razie widziałem tylko "Ghost in the shell" i swego czasu oglądałem "Noir" na niemieckiej vivie, aby poćwiczyć rozumienie mowionego niemieckiego :)

JohnZi
11-10-05, 19:22
no to jest to, dzieki, zaczynam zasysac:]

Hindus
12-10-05, 09:14
War of the Worlds :o przebija 100 razy na pysk Matrixa :o normalnei half life 2 na ekranei :o :o film roku i za efekty powinni dać im no nie wiem co bo i tak by było za mało ;)

Kuciel
12-10-05, 09:19
nom wojna swiatow fajna bardzo mi sie podobala tylko niewiem kiedy tan czas mija na tym filmie wydaje sie ze trwa 30 minut tak szybko leci :D

rowr
12-10-05, 09:25
eeeee hemmm jak dla mnie wojna swiatow byla stanowczo za krotka i niektore watki byly mega smiesne np. syn glownego bohatera...ktory wiadomo gdzie poszedl i jak skonczyl [a raczej nie skonczyl...nie pisze jak bo moze ktos jeszcze nie widzial :P]
wczoraj ogladalem "4 braci" calkiem fajny film sensacyjny chociaz jakos zabardzo nie powala ale mozna zobaczyc...

Reanimator
12-10-05, 09:25
Broken Flowers jest rewelacyjny. Polecam, jezeli ktos lubi czasem podumac;)

Predator
12-10-05, 10:37
filmy ktore ostatnio ogladalem :
The Transporter 2 -czyli o takim co to syrenka potrafi 360 w powietrzu wywinac i bezpiecznie wyladaowac. jak dlmanie film sredni na jeza , niektore sceny poscigow przesadzone na maxa.
The Skeleton Key - naprawde dobry thriller niepowtarzalnym zakonczeniem .[ film dla pasjonatow hoodooo [kult afrykanski] ,niemylic z voodoo .
Devil Reject - niepolecam film rownie kiepski jak nazwisko jego tworcy .
Land of the Dead - niewiem jak wy ale ja uwielbiam tego typu filmy przedewszystkim za harakteryzacje . I tu posjonatom chyba polecac niebede.
Pitbull - oczywiscie mowa o ppolskim filmie , jedna z lepszych produkcji w ostatnim czasie przynajmniej mi sie tak wydaje.
to tyle odmenie.

X-mod
14-10-05, 11:16
Ostatnio hmm Appleseed, całkiem spoko film, w klimatach anime, s-f + grafika komputerowa, nie jakiś super duper ale miło się oglądało...

Leleń
23-10-05, 16:40
Klucz do koszmaru - film godny uwagi, milo sie ogladalo, nie nudzilem sie na zadnej scenie, i co najwazniejsze zakonczenie bylo zle:D
Kill Bill 2 - moze byc, motyw z okiem rulez:]
Pacyfikator - myslalem ze bedzie to komedia jakich wiele (dzieci probuja pozbyc sie nianki) ale jakos film mi sie spodobal, ma to cos w sobie:] choc nie zmienia to faktu ze Van Disel nie pasuje tam:P
Chłopaczki z sasiedztwa - jesli trawisz hip-hopowe komedie to warto obejrzec

Hindus
23-10-05, 17:00
za linią wroga - jeden skopany aktor ale dobra akcja

aspenboy
23-10-05, 18:27
Tak na rozluźnienie - "Speedmouse" w wykonaniu "The Umbilical Brothers". Dawno się tak nie ubawiłem, jak ktoś ma możliwość obejrzenia, to pozycja obowiązkowa :)

Kuciel
23-10-05, 22:13
Madhouse - dobry trzymajacy w napieciu filmik z zaskakujacym zakonczeniem (dobra gra aktorow) polecam :)

tweety
24-10-05, 09:16
DOOM: nie wiem czy cola była za ciepła czy popcorn za słony ale ten film zrobił na mnie takie samo wrażenie jak "Wiedźmin". Straszna niesp&#243;jność akcji, a co najgorsze pogmatwali wątek z gł&#243;wnym bohaterem. Odradzam...

Reanimator
24-10-05, 09:38
A ja na razie slysze pochlebne opinie.

Za to nalezy BARDZO szerokim lukiem omijac Plan Lotu.

Vorek
24-10-05, 09:41
A ja ostatnio obejrzałem sobie K-PAX, polecam serdecznie :) Na dooma się raczej nie wybiorę ale jak będzie okazja to rzucę okiem :)

Kuciel
24-10-05, 10:22
nom k-pax super a na dooma poczekam az bedzie na dvd :)

*NicoN_
27-10-05, 15:18
Na D.O.O.M a chyba jutro sie wybiore, musze zobaczyc:D chcociaz mysle ze nienajlepszy bedzie

Knysha
27-10-05, 16:00
Four Brothers - dosyc ciekawy...
Green Street Hooligans - super :D
Land Of The Dead - szmira :F
The Brothers Grimm - bajka :P
American Pie: Band Camp - hehe lol :P. Brat Stiflera wkracza do akcji xD
Dust To Glory - ciekawy film opowiadajacy o wyscigu Baja i jego uczestnikach :]

Marcin
27-10-05, 16:08
Green street hooligans - wieje amerykanskim paluchem (ostatnio obseruje amerykanskie gowno w prawie kazdym filmie (tandetne scenariusze mają) , no ale ten film jest calkiem niezly ;] cale szczescie ze nie amerykanski jedynie kilka motyw&#243;w pod to podchodzących , polecam

Leru
28-10-05, 01:33
Marcin -> amerykańskie g&#243;wno ? Polecam zatem obejrzeć choćby wspomniane "Broken Flowers" (Bill Muray ponoć kończy karierę tym filmem) czy idąc tym tropem "Coffe and Cigarretes" (bardzo r&#243;żny film, przez jego segmentową budowę, ale to co w nim poważne zostanie w głowie na długo) lub rewelacyjny IMO film "The Hours" (Godziny).

tweety
28-10-05, 03:18
"Kr&#243;lestwo Niebieskie" - miła odmiana po tych wszystkich SF.
"Der Untergang" - kolejny raz zachwycam się cholernie dobrą grą Brun'a Ganz'a...
"Skazani na Shawshank" - bo gra tam Morgan Freemann :)

szymek
28-10-05, 03:25
gangstern0.1 strasznie strasny film

thud
29-10-05, 18:08
teraz czekam na Saw 2, mam nadzieje ze nie skopia tej czesci -> http://www.saw2.com/ :D

Kuciel
30-10-05, 21:45
bylem dzis w kinie na "Corpse Bride" czyli Gnijacej pannie młodej i stwierdzam ze jest tak samo super jak Nightmare before christmas poprostu polecam !!!!

RA
30-10-05, 22:00
Lorelei. Calkiem dobry japonski film o lodzi podwodnej. "Fantazy" wplecione w II wojne. Poza tym duzo calkiem dobrej grafiki mimo, ze sceny podwodne wyszly lepiej niz sceny na "wolnym powietrzu". ;)
Polecam.

Barcisz
30-10-05, 22:22
Appleseed - anime, kapitalna muza, ciagla akcja, momentami smieszy "glupota" ale ogolnie wkreca , polecam :)

Tomasz S. Kruk
30-10-05, 23:18
21 gram, "jak ktoś lubi podumać" :]

Hindus
31-10-05, 13:37
Requiem for a Dream - ale schiza :o
Heavy Hooters - nie polecam tylko jedna fajna pani ;)

Kedzior
01-11-05, 09:44
"plan lotu" z Jodie Foster. Bylem w kinie, liczylem na ciekawe kino akcji, a sie milo rozczarowalem, film ciekawy przez wieksza czesc nie wiadomo kto jest winny zbrodni, tylko zakonczenie kiczowate szczeg&#243;lnie na tle reszty filmu.

Baldack
01-11-05, 09:55
a ja nie polecam solaris zwlaszcza jezeli ktos czytal ksiazke,
nie polecam takrze Jason X , jezlei juz cos z tej seri to Piatek Trzynastego I wymiata<<wiem stare ale naprawde trzyma w napieciu:).
a polecam "The Girl Next Door":P

Marcin
01-11-05, 11:07
Flightplan - bardzo dobry skopany film ;] gdyby nie super elegancki idealnie zaplanowany motyw film byl by super

illy
01-11-05, 11:27
Eurotrip - buhahahahahaha, liderskie, szczegolnie motyw z absyntem i bratyslawa

Hindus
01-11-05, 11:56
mindhunters - wczoraj oglądałem i trup ściele się gęsto i to w dośc charakterystyczny spos&#243;b.

arturros
01-11-05, 13:06
creep i green street hooligans;) dwa fajne filmy ;]

Tymek
02-11-05, 09:29
Doom - Filmów o potworach w jakimś tajnym laboratorium już kilka było, a ten wiele nowego nie wnosi. Kilka potworów z gry, fragment FPP i to w zasadzie na tyle :) Z braku czegoś lepszego można obejrzeć... chociaż może niekoniecznie za 14 złotych.

w!e8
02-11-05, 11:31
american pie wakacje
znacznie gorszy od poprzednikow ;/

RA
02-11-05, 11:37
american pie wakacje
znacznie gorszy od poprzednikow ;/Powiedzialbym wrecz, ze kompletnie denny. :)

Marcin
02-11-05, 11:41
Powiedzialbym wrecz, ze kompletnie denny. :)

jak cala seria amerykanskich filmow młodzieżowych :>

rowr
02-11-05, 11:53
green street hooligans zajefajny film...kobieta az mi sie poryczala :)
kubus i hefalumpy ja sie poryczalem :D[jezu jak mozna takie cos wogole zrobic ...cukrzyca murowana]:)

RA
02-11-05, 12:03
[..] kubus i hefalumpy ja sie poryczalem :D[jezu jak mozna takie cos wogole zrobic ...cukrzyca murowana]:)Eno, ja jestem fanem. :D

rowr
02-11-05, 12:12
hehehe eeee no to nic nie mowilem :D moja kobieta tez jest fanka :D

a tak z innej beczki SUPERNATURAL moze nie film tylko serial ale tez calkiem fajny ...o braciach...lowcach demonow :)[z seriali jeszcze jest calkiem oki SURFACE czy siakos tak :)]

w!e8
02-11-05, 13:02
jak cala seria amerykanskich filmow młodzieżowych :> hyh czasem czlowiek ma potrzebe na cos takiego ;p a ogladam i kolekcjonuje wiekszosc filmow jakie wychodza w "wideotece" ;)

mkk3a
02-11-05, 15:13
ja wlasnie sciagnalem i niedlugo obejrze "Autostopem przez galaktykę" (na podstawie powiesci pod tym samym tytułem. jesli lubicie Montyh Python to to też powinna sie wam spodobać).
może jeszcze do kina się wybiore na Doom, Straż nocną (na podstawie powieści Łukjanienko - tytuł to chyba Nocny patrol) oraz Gnijąca panna młoda (CG no to warto obejrzeć, poza tym sam film też jest podobno fajny)

RA
02-11-05, 15:29
ja wlasnie sciagnalem i niedlugo obejrze "Autostopem przez galaktykę" (na podstawie powiesci pod tym samym tytułem. jesli lubicie Montyh Python to to też powinna sie wam spodobać)Dla mnie ten film ma baaardzo niewiele wspolnego z Monthy Pythonem.

NI!

mkk3a
02-11-05, 15:58
ja nie pisalem, ze ma duzo wspólnego, tylko że podobno też charakteryzuje się angielskim humorem. poza tym wiele osób tez podobnie twierdzi.
no ale film obejrze sobie w piątek i wtedy będę mógł sie za siebie wypowiedzieć.
w sumie wypadałoby najpierw przeczytać ksiazke, ale biorąc pod uwage jej grubość, zajełoby mi to trochę czasu...

MF
02-11-05, 16:57
mkk3a, od kiedy Gnijąca panna młoda to CG :D ?

rowr
02-11-05, 16:59
gnijaca to animacja tradycyjna,poklatkowa z tego co mi wiadomo :)

mkk3a
02-11-05, 18:02
hm, dobrze wiedzieć :) w sumie nie wiem czemu bylem przekonany że to CG
ale podobno sam film i tak jest niezły, nieco klimatami przypominający "sok z żuka" (a ten podobał mi się bardzo)

Nikes
02-11-05, 18:18
Ogladaliscie wczoraj "Miedzy pieklem a niebem" wczoraj na tvn lecialo :) Niesamowite efekty a zwłaszcza krajobraz "malowany farbami"

Marcin
02-11-05, 18:27
ogladalem

fajny film glownie ze wzgledu na efekty

w!e8
04-11-05, 19:12
obejrzałem Piła2 ;]
genialny film, genialny design
w niczym gorszy od jednynki, poziomowo tak samo doskonały :]

Kosmoski
04-11-05, 19:47
"Panic room" - kurde aż mi szczena opadła - polecam - a tu przy okazji - kolesie odpowiedzialni za efekty w tym filmie http://www.buf.fr/

DraB
04-11-05, 19:56
"40-letni prawiczek" - fajne, mi się podobało. Można się pośmiać :D

Tymek
04-11-05, 21:26
The legend of Zorro - takie przyjemne rozrywkowe kino. No i zabójcza Katrina :D

Marcin
04-11-05, 21:32
Saw 2 - fajny film , szkoda ze tak bardzo polecieli z tym glownym bohaterem

w kazdym razie , polecam

Bacry
04-11-05, 21:38
ja nie pisalem, ze ma duzo wspólnego, tylko że podobno też charakteryzuje się angielskim humorem. poza tym wiele osób tez podobnie twierdzi.
no ale film obejrze sobie w piątek i wtedy będę mógł sie za siebie wypowiedzieć.
w sumie wypadałoby najpierw przeczytać ksiazke, ale biorąc pod uwage jej grubość, zajełoby mi to trochę czasu...
No to mnie rozbroiłeś jeżeli ta książka jest gruba to ja jestem wysoka i szczupła blondynka. Jakbyś to powiedział o Władcy Pierścieni no to bym zrozumiała ale Autostopem... Jak już tu pisałem książka 1k x lepsza.
W Appleseed to grafika troszkę rozczarowuje, ten toonkowy render nie jest najwyższych lotów. (nie widziałem jeszcze całości, więc może zmienie zdanie)

mkk3a
04-11-05, 22:02
mowiąc, ze jest gruba, mialem na myśli cały cykl, czyli 5 tom&#243;w, nie tylko pierwszy (choć akurat film jest na podstawie pierwszego tomu).
film dziś sobie już obejrzałem i teraz tylko jeszcze doczytam "błekitny mars"(to jest dopiero grube: 3 tomy po 700stron) i chyba zabiore sie za "autostopem przez galaktykę"

co do film&#243;w - to co teraz leci w kinie warte polecenia? (nie muszą być jakieś zbyt ambitne filmy:))

i jak to jest z tym Appleseed? bo słyszałem już dużo sprzecznych opini... jeśli nie dla fabuły, to może dla czegoś innego warto to chociaż obejrzec?

Gordy
05-11-05, 02:38
Nic nie ma w kinach, boooo. Mialo być V for Vendetta ale jakos nie widać. Na Doomie przyjemnie sie odm&#243;żdżyłem.
Już dawno nie widziałem filmu po kt&#243;rym bym zrobił opad szczeny. No dobra Batman mi się podobał ale to takie lekkie wszystkie dla relaksu.
Pamiętam, że Mechanik by w miarę ok. I nie rozumiem dlaczego ludzie och i ach na temat filmu 9 Songs. Taki nijaki ten film.

Leru
12-11-05, 21:02
Właśnie obejrzałem Scorpion King.... OMFG jaka szmira. O ile Mumia była genialna to o tyle SK jest do bani ;)

dariusz
12-11-05, 21:05
dzisiaj w TV jest "13 piętro":]

Bacry
13-11-05, 11:33
To o tym jak ludzie grali w grę a potem okazało się że sami są grą?
A w kwesti "Przewodnika..." to chyba cały cykl nie został wydany. Mam trzy książki (zdaje się) a było chyba pięć:D Szkoda że w związku z filmem wydali tylko pierwszą. Film dość r&#243;żni się od książki (szczeg&#243;lnie zakończenie) niestety.

RA
16-11-05, 12:40
Nowy Wallace & Gromit - poprostu miod! Szkoda, ze produkcja takiego filmu troche trwa, bo moglo by byc ich wiecej. :)
I te kicajace kroliczki. ;)

DraB
20-11-05, 22:00
Transporter 2 - fajne kino akcji, fajne bryki ^^, ale reżyser chyba TROSZECZKĘ przesadzil z umiejętnościami i szczęściem Franka... :) Czemu? Objrzyjcie :)

mellodeque
20-11-05, 22:04
Little Chicken - po prostu na maxiora beka - najlepszy jest Jeź (coolowy koleś - mało ma epizodów) - w filmie masa nawiązań do Hiciorów (ot chociażby do WojnyŚwiatów)....

oglądałem w wersji oryginalnej - jest cool...

najlepszy moment w to: "Who we talking about?" - LOL

polka dot
20-11-05, 22:24
hm wczoraj na polsacie ten o wampirach ale szajs

niech cos ciekawego zagraja

Marcin
24-11-05, 18:21
komornik , Czas Surfer&#243;w - dwa swietne polskie filmy , coraz lepsze , komornik calkiem przyjemny , a Czas surferow fajna polska komedia z Lindą (oczywiscie gangsterka itp)

Hindus
24-11-05, 18:28
Czas surferow jakiś nowy ?

Marcin
24-11-05, 18:34
tak , calkiem nowy ;]

http://film.onet.pl/10258,,Czas_surfer&#243;w,film.html

DraB
25-11-05, 15:39
No czas serfer&#243;w, może glupi, ale bawi :)

Kozioł... hehe :P

Napiszcie cos o nowym poterze jak ktos byl, bo nie wiem czy warto :)

CzAk1
25-11-05, 15:52
Ja oglądnołem sobie Fantastyczną Czr&#243;rke. Nawet udany film. Efekty-wiadomo- Fajowe ale nie zaskoczyły mnie specjalnie. Ale nawet lekki humorek był:P

tronhh
25-11-05, 16:27
ja ostanio kukalem "Kawa i papierosy" Jimiego Jarmuscha.

moze byc na czwartkowy wieczor.

pozatym to ogladam reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy ;)

polka dot
25-11-05, 16:37
Screamers ale kiiicha

1996 :D

arturros
25-11-05, 19:12
HAVOC:) nawet spoko.
a pozatym ALFABET MAFII:]

darkelf
25-11-05, 19:23
woodsman, kocham tego aktora ;).

RA
25-11-05, 20:56
khem, harrego pottera i czare ognia zobaczylem. ;)
Dobry, ale strasznie skrotowo ujeli ksiazke. Ale byla dosc gruba, wiec wybaczam... ;)

Lumpy
25-11-05, 22:12
Ja właśnie z kina wr&#243;ciłem ;)
Fajny ten nowy Harry. Dobrze, że zmienili treść w por&#243;wnaniu z książką. Oryginalna wersja mi się nie podobała, a adaptacja filmowa już troszke bardziej mi pasuje. Teraz to już nie bajka dla dzieciak&#243;w, a raczej historia o szkolnym życiu (szeroko przedstawione przygotowania do balu ;> itd.)
Wizualnie oczywiście rewelacja! Niekt&#243;re efekty naprawde niezłe. Najfajniejsze sceny robione w całości w 3d - np. wynurzanie się tego statku (kto widział, ten wie ;)

RA
25-11-05, 22:24
Wedlug mnie ksiazka miala to cos i wcale nie byla napisana tylko dla dzieci. To byla pierwsza czesc o tak powaznej tematyce i dramatycznym finale, sadze wiec, ze film musial rowniez zmienic forme. :)

thud
26-11-05, 17:43
The longest yard - normalnie kazdy go musi ogladnac...po "Pile" kolejny film ktory niesamowicie mi sie spodobal choc to nie zaden thriller czy psychologiczny, naprawde wciaga

Knysha
26-11-05, 18:48
The 9th Company - Black Hawk Down i inne gowna amerykanskie moga sie schowac ;]
Szeregowiec Dolot - ciekawa anima :P
40-letni prawiczek - he he he, motyw z wlosami na klacie wymiata hehe :D
Komornik - ciekawe, ciekawe...

kolegaalek
26-11-05, 21:28
A ja dzis obejrzalem James and the giant peach produkcji Tima Burtona i wykonego tą samą techniką co gnijąca panna młoda. Kiedys jak maly 6latkiem bylem to w kinie oglądałem i wydawało mi się genialne. Teraz wydawało się troche za bardzo infantylne- duzo disneyowatych piosenek i lukrowatych scen. Ale platycznie wciaz bardzo fajne.

thud
28-11-05, 08:42
Creep (Lęk) - jesli macie ok. 1h 30m wolnego czasu i nie wiecie co z nim zrobic, na pewno nie ogladajcie tego filmu...dno zupelne, nawet gatunek trudno okreslic, bo niby horror a nic strasznego tam nie ma :/, glupie i tyle
Saw 2 - tak jak czesc pierwsza zaskakujacy i ciekawy, polecam

Hindus
28-11-05, 08:55
Creep (Lęk) - jesli macie ok. 1h 30m wolnego czasu i nie wiecie co z nim zrobic, na pewno nie ogladajcie tego filmu...dno zupelne, nawet gatunek trudno okreslic, bo niby horror a nic strasznego tam nie ma :/, glupie i tyle

dokładnie - zagubiona dziewczyna biega po metrze i gania ją jakis skrzat kt&#243;ry miał być straszny a jest śmieszny - nie wiem czy słowo film jest na miejscu to bardziej kabaret :)

Ja planuje dzisiaj obejrzeć IN THE SUN z moim ulubieńcem - oglądał ktoś ?

THE MANYSH TRAFO
28-11-05, 10:16
A wiec wczoraj zrobiłem sobie mały seansik na pierwszy rzut poszły ROBOTY. no i jestem w szoku film nie tylko z fajną fabułą ale co za Rendery tekstury animacja wszystko totalny szok w skali od 1 do 10, daje 10 z czystym sumieniem. Na dr&#243;gi rzut poszedł MADAGASKAR . Pełen dobrych tekst&#243;w i humoru (Pingwiny są the best) z mizerną grafika i animacja daje 5 . No i ostatni film z wczoraj totalnie z innej bajki to EFEKT MOTYLA chciałem go zobaczyc bo wszelkie opisy były r&#243;żne jedni ze dobry inni ze kicha wiec z pewmością dobry triler daje 7 polecam

Tymek
28-11-05, 11:28
Kurczak mały - ot, taki sobie filmik. Miejscami śmieszny a miejscami nie. Pod względem grafiki to nie wiem czy odstaje czymś od powiedzmy Toy Story.
Dam 5,5/10 (trochę za dużo ściągnęli z Wojny Świat&#243;w).

Knysha
28-11-05, 20:27
Lord of War - dosyc ciekawy filmik z Caig'em jako handlarzem bronia w roli glownej :]

THE MANYSH TRAFO
28-11-05, 23:29
NO! własnie zakonczyłem oglądanie Batman Begins 8-) he kicha kicha i jeszcze raz kicha myslałem ze juz takie wątki jak Ninja dawno w filmach umarły jednak nie mała reaktywacja w batmanie no ale najlepszy jest motyw z zombi w koncowej czesci filmu ble ble ble poprostu kibel jakich mało daje 2 pk/10 chyba za ambicje rezysera

no i Piła II film trzyma napiecie pierwszej czesci warto zobaczyc z paprana jest troche konc&#243;wka (nie bebe opowiadał bo moze ktos nie widział) napewno Piła III kt&#243;ra ma sie ukazac to juz bedzie porazka jednak Piła II jest warta zobaczenia daje 7pk

giorgione
29-11-05, 01:11
A ja sobie ostatnio obejrzałem - nocną straż - rosyjski filmik - bardzo fajny klimat i og&#243;lnie scenariusz

Knysha
29-11-05, 06:14
Nocna Straz - fajny film ;P

THE MANYSH TRAFO
29-11-05, 10:20
Dodam jeszcze do Batmana bo nie moge przezyc. joker gine w batman begins cos sie rezyserowi w głowie pomieszało 8-)

aspenboy
29-11-05, 10:31
Dodam jeszcze do Batmana bo nie moge przezyc. joker gine w batman begins cos sie rezyserowi w głowie pomieszało 8-)

Joker nie ginie, tylko na końcu filmu komisarz Gordon wręcza Batmanowi znalezioną kartę Jokera - to raczej początek problemów z Jokerem.

I gdzie tam jest motyw z zombie?

THE MANYSH TRAFO
29-11-05, 10:44
halo batmana rodzic&#243;w zastrzelił joker (chyba ze m&#243;wisz o jakims innym filmie) a w batman begins ten koles kt&#243;ry strzela do jego rodzic&#243;w zostaje zamordowany przez kogos sam batman chciał go kropnąc ale ten szaleniec go wyprzedził wiec joker nie zyje

co do zombi to miałem na mysli scene w kt&#243;rej całe miasto jest zatrute czyms tam i ludziska sie szlajają po ulicy jak w "noc zywych trup&#243;w"

KICHA KICHA KICHA

aspenboy
29-11-05, 13:07
No fakt, teraz sobie przypomniałem jak to było z Jokerem :D Ale pod koniec "Batman Begins" pojawia się karta jokera - więc pewnie można się spodziewać następnej części.... (Joker żyje? A może wg tego scenariusza Joker nie miał nic wsp&#243;lnego z zab&#243;jstwem rodzic&#243;w Bruce'a? Hmmm...)

Mnie się film nawet podobał, ale bez wielkich rewelacji (choć nie powiem, żeby to była zupełna kicha). I tak najlepszy Batman był Burtona... :)

sanki
29-11-05, 13:15
panowie rodzicow brucea joker zabil jedynie w filmie batman tima burtona, w komiksach byl to jakis zbir po prostu, a batman begins niejako stara sie odciac od wczesniejszych filmow i rozpoczac nowa serie, co byc moze ale niekoniecznie im sie uda.
Zgodze sie ze Batman Tima Burtona jest najlepszy :-)

aspenboy
29-11-05, 13:20
sanki, dzięki za wyjaśnienie :) Nowa seria... Tima Burtona nie pobije, ale może efekty będą fajne :D

kolegaalek
29-11-05, 13:32
Nie wiem kto zabił rodzic&#243;w batmana w batmanie Burtona, ale chyba nie Joker, bo w batmanie forever Schumachera zabił ich pan 2 twarze:)

Leru
29-11-05, 16:39
2 twarze ? Kiedy ?
U Burtona to był rzeczywiście Joker ("have you ever danced with The Devil by the light of the moon ?"). Nowy Batman też się nie łączy z porzednią serią chociażby komisarzem Gordonem i jego znajomościami z Nietoperkiem ;)

W Batmanie z '89 bohater się dopiero ujawnia. Tak samo w Begins ;)

Kiedyś czytałem w jakimś brudkowcu, że w 2000 miał wyjść Batman2000 z Johnem Travoltą jako Batmanem LOL :D

sanki -> "Powr&#243;t Batmana" miał niepowtarzalny psycho klimat. Rola Christofera Walkena była szczeg&#243;lnie genialna. Muzyka też rewelacyjnie wpasowana. To zdecydowanie m&#243;j ulubiony Batman.
Jednynka Burtona miała świetny humor,a rola Jacka Nickolsona rządzi ponad wszystkimi.

THE MANYSH TRAFO
29-11-05, 19:19
Batman Begins To jak Amerykanski wojownik Ninja z michaelem dudikofem czy jak mu tam, porazka kina nie moge nic pochlebnego powiedziec na temat tego filmu . hmm jak sie to komus moze podobac nie kumam ....co do batmana z travoltą leru szkoda ze nie wyszedł moze byl by lepszy 8-) przynajmniej aktor z doswiadczeniem ....

aspenboy
29-11-05, 19:43
THE MANYSH TRAFO: jestem na etapie kończenia magisterki, więc mi każdy odm&#243;żdżacz podchodzi :D

WToreK
29-11-05, 20:37
The girl next door - ee zestarzalem sie chyba bo takie historie o przygodach nastolatkow jakos mnie juz nie bawia. Mily akcent w postaci ladnej pani ( ;) ) ale akurat taka zalete mozna znalezc nawet w erotykach klasy sredniej ;] 6/10

Revolver - swietny - obejrzalem raz i nie zrozumialem wszystkiego :D Zapomnijcie o popcornie i innych bzdurach, nie bedzie na to czasu, bo film nie daje wytchnienia chocby na chwile od swojego klimatu "zaciesniajacej sie petli". Dzieki Revolverowi wrocila mi wiara w to ze jeszcze ktos w holywood ma jakies bardziej tresciwe pomysly niz "inteligentny mordujacy ludzi samolot".. 9/10

Stewie Griffin: Untold Story - po stokroc polecam milosnikom absurdalnego humoru. Pelnometrazowy Family Guy - to jest to :) 10/10

Marcin
29-11-05, 20:43
Revolver - swietny - obejrzalem raz i nie zrozumialem wszystkiego :D Zapomnijcie o popcornie i innych bzdurach, nie bedzie na to czasu, bo film nie daje wytchnienia chocby na chwile od swojego klimatu "zaciesniajacej sie petli". Dzieki Revolverowi wrocila mi wiara w to ze jeszcze ktos w holywood ma jakies bardziej tresciwe pomysly niz "inteligentny mordujacy ludzi samolot".. 9/10

dokladnie , jesli zobaczycie kogos bawiacego sie komorką podczas tego filmu to mozecie smialo walnąc go w ryj i ... zabrac komorke , przegapisz moment i juz nie wiesz co sie dzieje

Hatred
29-11-05, 22:22
heh knysha gadal o lord of war... dla mnie bajerancki film, dawno nie bylem tak mile zaskoczony filmem

Wyspa: zrobilem sobie miniseans na kinie firmowym.... dla mnie kiszka, jesli nie bylo by tam tej lasencji tio bym wylaczyl filma po pierwszysch 20minutach

sex is zero: japonski film mlodziezowy, normalnie mozna bylo sie polac ze smiechu.... niestety koncowka tak zdolowala ze popsola cale pozytywne wrazenie z filmu

Leru
30-11-05, 00:32
WToreK -> hollywood potrafi wypuszczać świetne filmy nadal. Wypuszczało je ciągle. Po prostu za dużo robią też gniot&#243;w. Wytw&#243;rnie muszą na siebie zarabiać, a amerykańska publika nie lubi ambitnych film&#243;w ;). Dla przykładu wspomniane "The Island" ponoć w Stanach tragicznie wypadł, a w Polsce AFAIK całkiem nieźle. Chyba za trudny temat, za dużo w tym przekazu ;).
Film z początku roku (grali go w tym samym czasie co "Constantine", drobny kontrast) czyli "Closer" - kolejny przykład na potencjał filmowc&#243;w. RE WE LA CYJ NY film ze wspaniałymi dialogami i grą aktor&#243;w!

sanki
30-11-05, 01:20
Leru, co do batman&#243;w to powr&#243;t stawiam zaraz na drugim miejscu, a to dlatego ze widzialem go mniej razy, do pierwszego mam wiekszy sentyment itepe itd.
O Forever i tym czwartym wole zapomniec :-) chociaz arnold mial fajny kostium ;p

Leru
30-11-05, 02:35
Racja, dużo można zarzucić 3 i 4 części (w sumie wszystko opr&#243;cz....) ale kostiumy gł&#243;wnych wrog&#243;w latającej myszy były bardzo ciekawe (bo np. te sługus&#243;w Dwie Twarze były beznadziejne, co te neony robiły na magazynkach broni ?) Mi szczeg&#243;lnie podobał się kostium Harvey`a.
Drugą rzeczą, kt&#243;ra była świetna to muzyka Elliota Goldenthala (ech czemu musiał napisać OSTy do tych szmir?), choć chyba wszyscy znają motyw przewodni z pierwszych dw&#243;ch Batman&#243;w i od razu potrafią rozpoznać, że to ten, a nie inny film. W og&#243;le co ciekawe to to, że WB wypuszczając kresk&#243;wkę Batmana (ta z lat '90) utrzymało klimat muzyczny, kt&#243;ry stworzył Danny Elfman do 1 i 2 (a szczeg&#243;lnie 1, bo w dw&#243;jce troszkę musiał wpleść klimatu świątecznego).

THE MANYSH TRAFO -> Keaton i Clooney IMHO dobrze zagrali, Travolta by musiał trochę schudnąć i nie jeść tyle bekonu ;)

Shogun 3D
30-11-05, 07:42
W batmanie Początek było kilka motyw&#243;w, kt&#243;re mi sie podobały: m. in. rola Morgana Freemana (jeden z niewielu aktor&#243;w, kt&#243;ry po prostu dobrze gra i warto film zobaczyć dla niego samego, nawet, jesli gra tam tylko role epizodyczną, niezaleznie od tego, czy film to gniot, czy nie), kt&#243;ra wyjaśnia kwestię całego zaplecza technicznego postaci batmana.
Strasznie zawi&#243;dl mnie Liam Neeson. Spodziewałem sie po nim lepszej gry. A może po prostu się podświadomie dziwiłem, co tu w og&#243;le robi jedi i czemu batmana nie załatwi mieczem swietlnym?
Natomiast niezależnie od intencji i wpływu rezysera na role batmana, zawsze jestem pod wrażeniem Christiana Bale'a. Po Eqilibrium nabrałem dla niego ogromnego szacunku.

CzAk1
30-11-05, 20:20
A ja widziałem HarregoPottera4...film nawet fajny...brak mu troche klimatu z książki ale i tak jest lepiej. Powiedział bym nawet, że w por&#243;naniu z poprzednimi ekranizacjami ksiązki to rewelucja. Troche dawki "artyzmu" dostał ten film;)No i efekty świetne (smok super...no i zamek bajer:P)

piotrek
30-11-05, 21:40
Właśnie oglądnąłem sobie film, kt&#243;ry widziałem lata temu - "Skazani na Shawshank" - wspaniałe, monumentalne dzieło. Dawno (może nigdy, poza jednym wyjątkiem) nie widziałem czegoś r&#243;wnie fantastycznego. Stary film, ale nic nie stracił na swojej wartości. Polecam, tym kt&#243;rzy nie oglądali (pewnie ich niewielu).

THE MANYSH TRAFO
01-12-05, 20:20
mintrill postawie pieczątke pod tym co napisałeś "Świeta racja" 8-) Film z.....

aspenboy
01-12-05, 22:24
Shogun 3D: widzę, że nie tylko mnie brakowało "latarki" u Neeson'a :D

mintrill: zaprawdę powiadam, dobrze prawisz. Chyba sobie obejrzę po raz kolejny :)

Knysha
08-12-05, 19:28
Czas Surfer&#243;w - hmm taki sobie film ;P, miejscami smieszny [rzadko kiedy ;]]

WToreK
08-12-05, 20:47
Victoria Secret Fashion Show 2005 - 41 min wodzenia na pokuszenie :P hot hot hot ;]

mkk3a
09-12-05, 11:34
Doom - ech, zadna laska nie chciala isc na to do kina, wiec musialem poczekac na emule'a :)
Filmik fajny, troche denrwujące zmiany w stosunku do gry (że np. potwory to wynik mutacji, anie przybysze z Piekła), za mało roznych broni (tylko BFG) i stworkow (Imp oraz Pinky) ale trzyma klimat.

*NicoN_
15-12-05, 13:55
JA tam ostatnio nieco chory film ogladnalem albowiem : PIŁA 2 [Saw2] po prostu doskonały, choc jest to raczej triller niz horror... Studium ludzkiego strachu i walki o rzycie, troszke zbyt krawe i drastyczne ale chyba o to chodziła :) porazające, zwłaszcza po 1 :P
I bedzie chyba 3 :]
No i końc&#243;wka rozwala, [ach ta AmandA]...."
A Harry nie trzyma klimatu, po prostu 100tki scen wycietych z ksiazki @#!
Doom taki sobie ////....\\\\

Knysha
17-12-05, 12:20
Serenity - kicz jakich malo ;], ale dosyc ladnie zrobiona walka w przestrzeni pomiedzy Reversami a Sojuszem :P. To mi sie podobalo ;]

EDIT:
Wedding Crashers - dosyc fajna komedia ;p
Marksman - czego Snipes gra w coraz gorszych filmach? :/

DraB
18-12-05, 21:30
King Kong - a cozby innego. Dam 8/10. -2 za

- dlugość (czasami w fotelu nie moglem usiedziec)
-nieścisłości (jestem ciekaw jak załadaowali 60 metrowego goryla na statek(obejrzycie to zobaczycie) )

Og&#243;lnie - Dobry :)

Hindus
24-12-05, 17:04
Ocean's Eleven - oglądałem drugą czesc - ale tej jeszcze nie widziałem a ponoc jest lepsza od dw&#243;jki tak że zapraszam dzisiaj na tvn 20:30

*NicoN_
27-12-05, 11:45
King kong 8+/10 Za efekty, muze i klimat. troszke zeczywiscie przydlogi...

sanki
27-12-05, 12:01
Drab niescislosci wynikaly z tego ze polscy tlumacze zle przetlumaczyli jednostki i z 8 metrow zrobilo im sie 60 ;p

M@Ti
27-12-05, 15:07
House Of Wax - 8/10 - może miałem poprostu podatny dzień na straszenie, ale wywarł na mnie spoooore wrażenie :)

eax
01-01-06, 15:24
trylogia Kislowskiego 3 KOLORY(Czerwony, Niebieski, Bialy) - bardzo dobre filmy, jak dla mnie 8/10 za fabule muzyke(szczegolnie w "bleu")(preisner) i aktorow... ale przestrzegam ze to nie sa lightowe filmy....

sanki
05-01-06, 00:22
M@ti - mocne wrazenie to Lśnienie wywiera ;p ostatnio miałem seansik ze znajomymi, dziewczyny ktore jeszcze nie widzialy siedzialy prawie caly film z zakrytymi oczami i mocno poprzytulane :D

a tutaj http://3demotions.com/videos/05_12_ultraviolet_cam.zip taki lekki wyciek z nowego filmu kolesia od equilibrium, z jovovich w roli glownej, z efektami specjalnymi chyba troche przegieli :D

Hindus
05-01-06, 05:05
Komornik - dla mnie najlepszy film od 3lat jeśli idzie o polski proukcje, obejrzałem 3razy - naprawde polecam.

Shogun 3D
05-01-06, 08:45
Kieślowski to klasa. Nie widziałem tylko "czerwonego", a szkoda.
widziałem natomiast niesamowitych braci Grimm. Moja ocena: Można, ale nie trzeba".
King kong długi, to prawda, ale zrobiony bardzo dobrze. Scena z brontozaurami spadającymi w d&#243;ł kanionu jeden przez drugiego powala. Niestety nawet u Jacksona sporo efekt&#243;w i scen jest do przewidzenia. Co ciekawe to własnie tych efekt&#243;w specjalnych jest za duzo moim zdaniem. Poza tym, że mają wysoką jakość wydłużają film bez sensu. Czekam z utęsknieniem na rezysera kt&#243;ry bedzie w stanie zbudowac napięcie jak Hitchcock, bez efekt&#243;w specjalnych, albo wużywając ich tylko minimalnie, bez nadużyć.
HP IV został celowo skr&#243;cony, ale dzięki temu fabuła trzyma sie kupy, choć nie zawsze i nie do końca.
Scena wejścia ekipy Węgierskiej do Wielkiej Sali naprawdę mi się podobała. tylko ta nieszczęsna Fleur Delacoeur: przeciez ona w książce była najpiekniejsza z tych dziewczyn, a w filmie nie widziałem ani jednej ładnej panny. Poza Hermioną.

misiekhc
05-01-06, 09:40
"..ani jedenej ladnej panny..."
-shogun to w jakim ty srodowisku sie obracasz... ?

king kong smieszny, jak to king kong, najbardziej polewalem jak baby plakaly kiedy malpa spadala z dachu... paranoja, ...alez dramat

a co do filmow (widze ze tu oldskul wyciagany) to wam polece: Lock Stock And Two Smoking Barrels, z polska PORACHUNKI.... jak Przekęt sie komuś podobał to tym sie zachwyci...

i REVOLVER jest dobry, jakis burak ostanio strasznie zjechal ten film w ktorejs gazetce, podejrzewam, ze nie zrozumial, pewnie podczas ogaldania nie pracowal glowka w ogole, ci krytycy to ciecie potworne...

Historia Przemocy - nie wiem czym tu sie zachwycac, zakonczenie slabiutkie jakby sie nie chialo juz myslec scenarzyscie, moze i przyjenie sie to oglada ale film naiwny

jezu ostanio trafilem na matrixa 3 na canal+ bodajze, alez to chlam jest... mimo wsyzstko na V jak Vendetta czekam z niecierpliwoscia, tak samo jak na nowy film Koterskiego

niechcacy obejrzalem tez przez swieta Jak ugryzc costam dolarow 2... o boze, a bruce taki dobry aktor a ostanio w samych szmirach, no oprocz SIN CITY oczywiscie bo tu poklony dla tego filmu

Plan 9 from outerspace !!!!!!!!!!!!!! Ed Wood rzadzi...