Skocz do zawartości

szklisty świecący materiał


gustaw11

Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuje zrobic świecący napis marki papierosów, material poza tym ze swieci jest zrobiony ze szklistego mlecznego tworzywa, zastanawiam sie jak to zrobic, czy mogę zrobic material skladajacy sie z vrayligt material ktory bedzie swiecił i drugiego vraymaterial majacego wlasciwosci szkła i jeśli tak się da to zrobić to jak? czy może zrobić napis ze szkła i wsadzić w niego splinea i podczepić pod niego właściwości światła - neonu? tylko że taki napis to extrude`uje i on jest obiektem pełnym w środku, nie wiem czy to nie zmieni efektu bo w rzeczywistości ten napis będzie miał ścianki i będzie pusty w środku. Może ktoś ma pomysł jak to zrobić realnie żeby widać było że świeci i że ma szklistą powierzchnię, bo jak robie poprostu go z vrayligtmaterial to świeci bardzo równomiernie i ma fakturę jak kartka papieru. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

sprubował bym vrayblendmtl i base dać light material a cout jakiś materiał z silnym odbiciem a blend amount podasujesz efekt. nie wiem do końca jak to ma byc w modelu bo się zaplontałem przy tym spline świecącym może jakiś screen z opisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności