Skocz do zawartości

Email Notifications


kuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolejny problem z funkcją która jest, a nie działa tak jak powinna. :)

Chodzi mianowicie o Rnder options -> Email Notifications. Potwierdzenia e-mail, włączone i skonfigurowane (poprawnie, mniemam) nie daję żadnego efektu. Mail próbowałem wysłać na wp.pl oraz gmail.com, w żadnym wypadku nigdy nie doszedł, nawet po kilku dniach. Czy ktoś może ma jakię pomysł czego jeszce mógłbym spróbować?

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak jest! :)

Ustawienia ogólne w załączniku. Próbowałem również wypełniać róznie pole SMTP (smtp.googlemail.com / pop.gmail.com / smtp.wp.pl / pop3gmail.com... naturalnie przy zmianie na wp.pl dostosowywałem też podany adres) Za każdym razem brak odzewu, bez róznicy czy renderuję pod Scanline czy V-Ray. 3ds Max 9 SP2. Pozdrawiam! :)

 

EDIT: Marcin - dzięki, spróbuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żaden ze zpingowanych przeze mnie adresów smtp czy pop dla gmail nie działał (próbowałem również googlemail). Problemem być może jest "smtp authentication", której wymagają dostawcy maila... czy bardzo się mylę? ;) Szukam w takim razie sposóbu na obejście tego... może jakiś serwer bez "autentykacji" smtp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie wiem jak masz siec dokladnie. Ale ja na swoim laczu musze ustawic SMTP providera od ktorego mam siec. Jak konfiguruje takiego sobie tam Thunderbirda to pop3 do sciagania wiesci pochodzi z googla powiedzmy (bo tam mam konto) ale SMTP to mail.mojprovider.co.uk i tego uzywa thunderbird do wysylania. Podejzewam ze podobnie moze byc u ciebie z maxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności