Skocz do zawartości

warning: Scene bounding box is too large...possible errors...o co chodzi?


olala.p

Rekomendowane odpowiedzi

taki własnie komunikat wyswietla mi sie w okienku vray messages podczas renderwoania. nie mam pojecia jkie ustwienia mam zle. wrzycona mapa HDRI jako environmet do "environment and effext), i w global illumination. swiatlo: Vraylight, materialy dostosowane ( chociaz zmienialam z takich standardowych do renderowania scanlinem - ucze sie Vraya) oto efet: niezamierzony i nie taki jak ma byc :/ pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pewnie modelujesz na podstawie planów z CAD, wiec o ile ktoś rysujący te plany nie zwrocil na to uwagi, sam rysunek jest gdzies w cholere daleko od punktu 0,0,0. Chodzi tylko o to ze model który zrobiłaś, jest daleko od centrum i moze sie krzaczyc render. Przesun model do 0,0,0 i będzie ok

 

polecam czytanie ze zrozumieniem komunikatów na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo. sprawdzlam wszystko i byl jeden prostokąt faktycznie dosc daleo ale cala scena na 0.0,0.... czytac umiem i wczytuje sie dosc dokładnie, ale rozumienie poszczegolnych slow dla kogos kto robi pierwszy render w Vray`u nie wystarczy , naprawde :) troche mnie wkurzyl ten komentarz, ale ze poprzedzony rzeczowym wyjasnieniem to nie tak zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności