Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

malefatal, dzieki :) dla wszystkich:

 

Fiat Panda, samochod roku 2004 - Gloria Gaynor - I love you baby

 

Kłobuc, a jak ta reklama wyglądała.

Masz tu 2 linki może cos znajdziesz:

 

1. Spis utorow z reklam, czasami nawet linki do mp3:

 

http://bzium.pl/reklamy/

 

2. Tu sa od razu linki do mp3 z tym ze sa tu same mp3 z eng reklam:

 

http://music.advertka.ru/

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro powstal taki temat to sie spytam.

 

Jaki jest utwor w reklamie SONY ERICSONa, telefonu roku czy jakos tak???? Na tej reklamie dwoch kolesi MMS sobie wysyla z kobieta.

Chodzi mi ten utwor po glowie caly czas a nie wiem nawet co to jest:) Jakby ktos wiedzial to bylbym wdzieczny za podanie tytulu i wykonawcy:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Pionier wielkie dzięki świetne linki, wprawdzie nie ma tam Golfa V, ale jest pare innych których tez szukale, a reklama Golfa wyglada tak jest prae obrazkow znanych ludziow (np. Lenon) i na koncu Golfik :) (haslo przewodnie zeby stac sie legenda nie trzeba przejsc do historii :) )

 

EDIT: A jednak jest :D, świetnie, jeszcze raz wielkie dzięki, i co się okazało, że to mix pisoenki Lenona :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blood_brother, tak jak powiedzial juz Kozioo (1 byl :P ) to ta piosenka ktora Ci napisal. Tez jej szukalem. Masz w ja 2 linku ktory podalem :). Mi tez sie podoba.

 

Kłobuc juz wiem o ktora reklame Ci chodzi. Tez jej szukam (siostrze sie podoba). Jak cos bede mial to oczywiscie dam znac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten topic mi spadł jak z nieba ....

Od 2 tygodni szykam sciezki dzwiekowej z reklami

Reeboka..(Gigs przyjmuje na klate piłe..., koles kozłuje

po takich labiryntach...)

Please help!

Wydaje mi sie ze to Vangelis ale sciągnołem ponad

10 jego utworów i nie natrafiłem na ten co trzeba .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Hunter

Ten topic mi spadł jak z nieba ....

Od 2 tygodni szykam sciezki dzwiekowej z reklami

Reeboka..(Gigs przyjmuje na klate piłe..., koles kozłuje

po takich labiryntach...)

Please help!

Wydaje mi sie ze to Vangelis ale sciągnołem ponad

10 jego utworów i nie natrafiłem na ten co trzeba .. :/

 

Prosze:) : http://www.kirkwood.cc.ia.us/faculty/ryost/stereographs/music/Early%2020th%20Century/Orff%20-%20Fortuna%20Imperatrix%20Mundi%20-%20O%20Fortuna.mp3

 

chveti, dzieki za ta muze z GOlfa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dobry temacik ;-D wymienione nagranka (zwlaszcza to z reeboka) tez chcialem zdobyc... ale ostatnio po glowie chodzi mi taki starszy kawalek mmm jak go opisac: jest to utworek w ktorym gra saksofon oraz (chyba) gitara i jedno po drugim powtarza kolejne sekwencje -> jest to dosc znane nagranie tyle ze nie wiem jak je dokladniej opisac :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Kłobuc

Tylko ta \"O fortuna\" reebokowa jest troche podrasowana :)

 

DZiękuje :) szukałem tego :)

everyman chyba wiem o co ci chodzi tylko musze znaleść ten tytuł w zbiorach :)

 

Jak możesz to podaj więcej szczegółów może w jakimś filmie :) widziałeś

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fajny watek :>... a ja zapytam niestandardowo... byla taka piosenka, \"hymn\" pamietnej powodzi z roku 97. Poszukuje jej. Zaznaczam, ze chodzi mi o wykonanie... z udzialem paru artystow, bo oryginalnie wykonawca jest HEY... Tytul to: \"Moja i Twoja Nadzieja\"...

czekam na linki, albo chociazby jak nazwac tych \"paru\" wykonawcow, zeby poszukac gdzies ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a-> cos mi to ciagnie godsmackiem (ten z textem), pamietam ten kawalek, pare lat temu puszczali na mtv, calkiem fajny teledysk. nie wiem czy jeszcze istnieja, w sumie to nawet nie wiem czy to ta kapela ale chyba godsmack (or sth..)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos zna tytuł piosenki w której Mick Jagger (chyba tak to sie pisze) z The Rolling Stones nagrał singla z Lenny Kravitzem?? Piosenka ta tez leciała w tle w filmie \"Bruce Wszechmogący\" Na tym przyjeciu gdzie całował sie z prowadzącą wiadomości :) . Piosenka dynamiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując jeszcze do piosenki \"O Fortuna\" lub \"Carmina Burana\" jak kto woli to autorem jest rzeczywiście Carl Orf a nie jak tu padało \"Off\" - to nie spraj na komary ;) i jak już Kłobuc zauważył Therion zrobił super covera :). A wydłużenie powtarzającego się motywu tzw. \"podrasowanie\" w reklamie to świętokradztwo:) moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Pionier

1. Peugot\'a 307 - \"Zazdrosc straszna rzecz\"..

Pozdro

 

:D zaczyna mi sie to podobac. Sam zadaje pytania i sam na nie odpowiadam:

 

Alberto Iglesias (plyta - Todo Sobre Mi Madre [sOUNDTRACK] ) - Otra Vez Huyendo y Sin Despedirme

 

 

Po prostu super piosenka. Pod tym linkiem mozna posluchac kawalki z plyt tego artysty:

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/stores/artist/glance/-/175724/ref=m_art_dp/002-8566582-4427263

 

Musze powiedziec ze sa to klimatowe piosenki

Musze sobie jego plyty zalatwic

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ścieżki z filmu \"a night at the roxbury. wszystko 100% disco (przynajmniej tak mi sie wydaje).

 

1.what is love??lady dont ....

 

2.ajaehe ,want be my love? dararadidada...

 

3.dararadibdabdej dararadibdabdej dibdabdej dibdabdej this is your night dancing free to the morning.

 

4. where do you go? i want know my lovly i want know...

 

5. takim piskliwym głosem śpiewa.

ah ah ah ah the night (albo light)

 

Pewnie wam to \"dużo\" mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super topic, bardzo przydatny. Mam dwa pyt: gdzie moge znalezc tekst \"o fortuna\" przetlumaczony na polski (znajomosc lacina mam raczej kiepska zeby nie powiedziec zerowa) i co to jest za piosenka z najnowczej reklamy plusa/idei?? w ktorej taki gruby facet w rozowej koszuli klepie sie po tylku:) Klimat troche bobbiego mcferrina ale moze to prostu jingiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności