Skocz do zawartości

Zmiana sceny testowej w slocie material editora.


pressenter

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, myślałem że sobie poradzę, ale jednak nie dałem rady. Ktoś wie (lub ma jakiegoś tutka) jak dla vraya zmienić scenę testową w material editorze? Chciałbym tam wrzucić bardziej coś takiego:

 

1180968705_8729.jpg

 

zamiast tych wszystkich w tym stylu:

 

example_1.jpg

 

Podobno można to zrobić, widziałem w opcjach material editora, że można tam podać jakąś scenę *.max, ale jeśli to jest to, to ja nie umiem sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W Material Editor klikasz na kulce prawym, z menu wybierasz "Options", a w opcjach klikasz w zakładkę Custom Sample Object i wybierasz wczesniej przygotowaną scenę *.max. Możesz również załadować swoje światła i kamerę. Bajer ciekawy, ale ja osobiście miałem z tym sporo problemów (często się wysypywało) i po krótkim czasie zachwycania się wróciłem do defaultowych kulek.

 

p.s. Press, wrzucaj kolejne takie problemy właśnie do tego forum - widzisz, że też ludzie je odwiedzają ;)

 

Aha, po wczytaniu sceny trzeba jeszcze kliknąć w ikonkę po prawej stronie edytora - tam gdzie wybiera się kulkę, cylinder, sześcian. Pojawia się obiekt ze znakiem zapytania - to właśnie nasza załadowana scenka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności