Skocz do zawartości

Vray? Mordęga...


baza0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich... od ponad tygodnia próbuję zainstalować vray'a ściągnąłem już chyba wszystkie możliwe wersje... i nic... zawsze coś nie tak.

Możecie napisać poradnik skąd pobrać i jak zainstalować vray dla XP x86(32 bit) 3ds max9 ?

Bardzo byłbym wdzięczny. Wiem osobiście że strasznie dużo osób ma z tym problem... Proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

he he he piszesz jakbyś od roku pracował na sp3 i teraz cierpiał bo musisz przejść na sp3

tak zainstaluj sobie sp2 albo sp1 albo wcześniejszą wersje, dla początkującego to i tak niewielka abo żadna bo musisz poznać fundamentalne zasady działania tego silnika

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem ale jak wyżej nie mogę renderować bo nie ma go w preset ? albo to się inaczej renderuje niż np mental ray czy scaline nie wiem... ale wydaje mi się że powinno w ustawieniach renderingu być w preset vray ??? obiekty typu światło vray są więc dobrze powinienem zainstalować tylko jak teraz ogólnie renderować w vray ? nie chodzi już o zmianę ustawień vray tylko o standarowy render w vray ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki... najgorsze te znaki wodne :/ ale trudno ;d

pytanie do claude:

skąd zassałeś winde 7 ?

bo ja już trzy obrazy pobrałem i każdy ścierwo ?

wiesz kiedyś było można sciągnąć za darmo wersje testową, a poza tym trzeba się tylko dobrze rozejrzeć :) jak ci działa xp dobrze to jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności