Skocz do zawartości

wiz: Hgamma house


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, to jeden personalny projekt, tylko ten kawalek domu jest zrobiony, zobaczymy czy bedzie ciag dalszy...

Renderingi 1 & 3 mieli byc w ksiazce "3ds max 2012 bible" Kelly Murdocka (ale nie sprawdzalem czy jednak sa).

Obrazy wiszace na scianach sa moje i Anny Marii Papadimitriou http://www.annamariapapadimitriou.gr/.

 

 

hgamma01dist.jpg

 

 

hgamma02.jpg

 

 

hgamma03.jpg

 

 

hgamma04.jpg

Edytowane przez adamakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wizki dobre i solidne. Podobają mi się obrazy na ścianach i stronie autorki, także sporo prac na Twoim blogu.

Mam takie techniczne pytanie - efekt beczkowatych zniekształceń obiektywu robisz w postprodukcji czy podczas renderu? Jeśli to drugie, to czym renderujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

very nice, i like it

 

in some places its look like the brightening should be more intensive, if compare it to real scene in life....

 

one thing is very funny, about the last view,

i think if i wanted to walk straight by there, this statue will punch me in my face with that open hand :], because i'm about 2m tall :]

 

best regarts and 4 stars from me :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, bardzo fajne materiały. Jedyne co IMO psuje efekt to chwilami mało kontrastowe światło (spłaszczające potencjalnie fajny detal w materiałach) oraz niespecjalnie trafione deformacje obiektywu. Niespecjalnie leży mi też zaszumiony DOF. Stawiam że Dofa masz z kamery a lepiej byłoby dodać go w shopie. Przpaliłbym też bardziej enviro za oknem żeby wydobyć przestrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności