Skocz do zawartości

GTX750 vs QUADRO K600


KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W biurze architektonicznym w którym pracuję składamy nowe komputery. Generalnie pracujemy w 3ds max, autocad, photoshop.

Pierwotnie zakładaliśmy użycie kart MSI GeForce GTX750 TF 1GB DDR5 PCI-E 128BIT DVI/H (ok 450zl). Informatyk składający nasze zestawy gorąco poleca jednak użycie quadro K600 (ok 600zl) jako dedykowanej do Autodesku. Dodatkowo do najmocniejszej maszyny mielibyśmy mieć quadro k2000(ok 1600zl).

Co myślicie o tych kartach, czy rzeczywiście warto płacić za dedykowane sterowniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest jakieś uzasadnienie które trafi do informatyka? Jakiś parametr, benchmark, cokolwiek?

Polecilibyście przy okazji jakąś mocniejszą w cenie do 1600?

 

przejrzyj to forum, w postaci tematów o quadro, pod tytułem.

 

3dsmax strasznie muli karta quadro co zrobić?

Quadro jak aktywować? bo trasznie muli.

 

 

generalnie jest miliard tematów niezadowolonych użytkowników quadro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten informatyk pracuje na maksie ze takie autorytatywne zdanie wyglasza czy opiera swoje doswiadczenie na fakcie ze "Autodesk poleca"? Sam fakt ze graficy musze PRZEKONAC informatyka jest zabawny...

Ja raz w zyciu dzialalem na kompie z karta Quadro i soft Adobe chodzil DUZO gorzej niz na zwyklym GTXie. Tydzien temu zmienilem karte GTX760 i jestem bardziej niz zadowolony pod kazdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc.

Nie musimy przekonywać informatyka. Decyzja należy do nas, jednak poza osobistymi odczuciami warto mieć poparcie w testach.

 

Pracowałem kiedyś na quadro 1600 używając maxtreme, więc temat nie jest mi obcy:) Przynajmniej wiem, że moja opinia nie jest odosobniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie sobie radzą z liniami szczególnie dużą ilością linii także jeśli ktoś pracuje tylko na cadzie jest to świetnie sprawująca się karta :)

 

To w takim razie jak to jest? Nadaje się do cad/max, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności