Skocz do zawartości

Postać 3D: Anatomia z Phelpsem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie bardzo fajnie! Uchwyciłeś podobieństwo i anatomicznie też jest b. spoko.

 

Z rzeczy co widzę, że mogą być źle to obojczyk - trochę za ostra krawędź przyśrodkowa. Powinna być chyba trochę "zmiękczona" bo tam jest zaczepiona część mięśnia piersiowego.

Także rejon miednicy z przodu. Trochę są za szeroko rozstawione linie biodrowe, przez co dół brzucha też wygląda niewłaściwie. Teraz linie biodrowe (iliac lines) są po linii prostej z m. krawieckim. A tak chyba też nie powinno to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zbrush central top row a tu cisza praktycznie.

 

To z tego powodu ze fora powoli wymieraja - podobnie sie dzieje niemal na kazdym z forow, ktore czytam jak CGTalk itd. Wydaje sie ze ludzie przez tzw media spolecznosciowe, przestali miec jakikolwiek pociag do jakiegokolwiek wysilku, a napisac cos konstruktywnego na forum tego wymaga. Takie czasy. Armia zombii rosnie w sile - mozna ich poznac po niemoznosci oderwania wzroku od komorki z ekranem pokrytym nic nie znaczacymi wpisami na FB.

 

@JackTheRippy A praca jak dla mnie super i dziwi mnie ze masz tak skormne o niej zdanie. Na ZBC wiedza co dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keajra

 

Jestem jakos bardzo krytczny w stostunku do swoich prac, ciagle uważam, że za mało :) Nie zmienia to faktu, że cieszyłem się jak dziecko. Człowiek chociaż wie, że idzie w dobrym kierunku ;)

 

Już przy podobiźnie Madsa Mikkelsena widać było ten dobry kierunek. Przejrzałęm sobie twoją teczkę. Ładny progress - aż miło popatrzeć :)

 

@Seba, jak cię Eaton nauczy, nikt nie podskuczy ;) D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności