Skocz do zawartości

Last meal


rymin

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzą mi po głowie dwa pomysły na przedstawienie detektywa przyszłości. Na pierwszy rzut klasyczne ujęcie detektywa (dłuższy płaszcz itd.) w świecie inspirowanym klimatem blade runnera. Scena będzie przedstawiać moment zgarniania pewnego bandyty podczas posiłku. Pierwsze szkice sceny i concept bandyty. Zobaczymy może zdecyduję się jednak na bardziej mroczny klimat.

thumbnailsdetectiv_zpsfd731195.jpg

villan_zps9383575e.jpg

Edytowane przez rymin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podrasowałem pierwszy szkic. Scena wydaje mi się jednak za mało skupiać na postaci detektywa i samym jego designie, więc pewnie popracuję nad czymś innym.

detectivsmall_zps8853c6c0.jpg

Edytowane przez rymin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak popracować nad tą wersją jeszcze trochę. To chyba mój pierwszy rysunek w którym staram się uzyskać szczątki fotorealizmu:D Nie do końca wiem czy scena sprawia, że patrzymy na dwie główne postacie? Bo mimo wszystko chciałbym żeby to na nich skupił się wzrok a dopiero poźniej wędrował w inne miejsca. Pozdrawiam

detectivstep_zps588b7b2a.jpg

Edytowane przez rymin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo spierdziela z kadru ten czerwony myster..zaraz z niego wyleci

Trochę płasko moim skromnym zdaniem. Mała różnica w głebokości planu. Mimo wszystko oko ląduje w centralnej części obrazka w której jest pustka (no bo najwazniejsze sa te dwa typki) Może tego czerwonego dać bliżej kamery i bardziej do środka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2099

Z chwilą wejścia do baru Rust wiedział już, że robota poszła tak jak trzeba. Ten cel zgubiła pycha- myślał, że nie sposób znaleźć go w tej części NEOCity. Nie docenił swojego przeciwnika który nie marnuje takiej okazji. Ten posiłek okaże się tym ostatnim...

 

LastMeal_zpse3254196.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności