Skocz do zawartości

Sebastian Skrobol


Rekomendowane odpowiedzi

wwoj- Dzieki stary no w naturze napewno nie bedzie az tak swiecic, ale mam nadzieje ze w druku i tak wyjdzie ladnie :)

mysz---> dziekoweczka, pjona wysoka !!!

matt881-->Dzieki, tak masz racje z ta niedorobka, bede musial to poprawic.

 

Eee co do standardow to niewiem. Polski ryneczek jest tam roznorodny ze ciezko mowic o jakichs standardach. Mi nic wydawca nie narzucal. Sam wybralem format (bedzie taki jak amerykanskie zeszyty). Ja Bardzo lubie duze marginesy i takie tez beda w moim komiksie.

 

Ja rysuje na a3 bo jestem slepy jak kret. Skanuje to w skali 1:1 w 300 dpi i koloruje caly czas na a3. I poprostu na koncu skaluje do tego formatu jaki sobie wybralem. Wiesz zawsze najlepiej to miec jak najwieksze w czymkolwiek bys to nie robil. Mysle ze rysuj w szopie a3 300dpi i powinno byc gitarson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej!

 

Daje info o premierze mojego komiksu ktora bedzie miala miejsce w ten weekend na festiwalu komiksowym w łodzi. Mój mały rozkład jazdy tutaj:

mfkig2014.png

 

Jakby ktos byl na festiwalu i chcial przybic piatke to zapraszam !

Sam komiks mozna juz zamawiac np. tutaj : http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/237616-quiet-little-melody-a-simple-fairytale

Do 5 pazdziernika jest dyszke tanszy.

 

5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ten speed bardzo odbiega poziomem od twoich prac, postać bardzo nie czytelna no i jej anatomia... ale miecz ci się udał :D sorka za szczerość, zapewne zostane zminusowany jak tu to bywa ale chciałem wyrazić tylko swoje zdanie ponieważ lubie twoje prace a tutaj no słabo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, spoko mejt ! To tylko szybki polgodzinny bohomaz, zdaje sobie sprawe ze nie jest najlepszy i ze to nic specjanego,chcialem sie tutaj skupic bardziej na ogolnym klimacie nizli detalach, Srednio sobie radze w takim czytso malarskim stylu wiec sobie cwicze, mam nadzieje ze nie skonczy sie na jednym bo musze pewnie ogarnac jeszcze ze 12917389 zeby jako tako nauczyc sie tej techniki.

 

Dzieki wielkie mnie akurat motywuja, konkretne wytkniecia bledow wiec noł worries :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Wrzucam zalegle rzeczy.

tumblr_np037gskgM1qh360zo1_1280.jpg

Fanart wiedzmina, troche przerosla mnie ta scenka. No ale jak nie nauczymy sie upadac nie nauczymy sie podnosic :D

tumblr_nqhs7t69mn1qh360zo1_1280.jpg

tumblr_nqhsdmf3vN1qh360zo1_1280.jpg

I falcon ktory jest czescia #09 paczki kolektywu goverdose(link) ktory jest czescia akcji jestem na ptak (link)

 

Wiecej falcona na behansie (link)

 

Jak zawsze wszelkie uwagi/porady beda miłe.

 

5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam koljnego fikoła tribute na wystawe 30 lat studia GHIBLI , zorganizowana przez Goverdose, ktora była jakis czas temu do zobaczenia w Wydziale Informacji i Kultury Ambasady Japonii w Warszawie, starałem sie bardziej plama jechac zeby wyszło inaczej niz zawsze, jakies takie niedojebane wyszło ale co zrobisz, nastepny bedzie lepszy, jak zawsze chetnie posłucham wszelakich uwag i sugestii

tumblr_nunr7tPh2P1qh360zo1_1280.jpg

tumblr_nunr9hwxhP1qh360zo1_1280.jpg

 

Jakby ktos chciał printa to zostały mi jeszcze ze 2 tego fikoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas na maly update :

 

Nowa kolekcja longboardow:

b6912d55092923.5976710628309.jpg

f9f26455092923.5976710627c8a.jpg

wiecej: https://www.behance.net/gallery/55092923/Alternative-longboard-2017

 

Arttesty dla marvela, niby sie podobaly u nich ale nie na tyle zeby dostał fuche:

d8009955477009.5985ed3d0b978.jpg

22eafb55477009.5985ed3d0a840.jpg

8b258e55477009.5985ed3d0ac02.jpg

e777c455477009.5985ed3d0b5d1.jpg

d05ab655477009.5985ed3d0b1db.jpg

 

a tu taki gif layers show:

7e44bd55477009.59888a41604ad.gif

 

wiecej: https://www.behance.net/gallery/55477009/Marvel-tribute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyone's a fucking tattoo artist nowadays..

 

:D

 

klawo klawo kolego, milo patrzec ze nie zasypiasz gr00szeg w popiele, pionteczka szacun (za tego karnejdża zwłaszcza)

 

ps ale ta laske-wolverina to skrzywdziles :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności