Skocz do zawartości

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)


mysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za odwiedziny, bardzo mi milo :d

uzylem standardowych gimpowych brushy, simple round i airbrush, ktore sobie w edycji splaszczylem troszke (i obracalem wedle zyczenia za pomoca " ), do tego jeszcze texturka simple noise w mixbrushu i smudge tool ;d a i jeszcze do krzakow custom brush moj wlasny ;d pozdrrrr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięęęx ;D oglądałem ostatnio filmiki o bakteriach pożerających mięso i się napatrzyłem na blizny po czymś takim wiec postanowiłem z racji tego tak zostawić tą rękę, żeby dziwniej było ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieeeeks!

 

praca na konkurs, wygrałem okrągłe zero ;d fakt, że robiona na ostatnią chwilę, jakby był czas to bym dorzeźbił jeszcze chętnie conieco. i zamazałem całe tło nad którym spędziłem kawałek czasu ;D

 

Lunar%2BRevel%2BDumpling%2BFight%2Bfi.JPG

 

and now for something completely different

 

brobo%2Blil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po latach musiałem w końcu zasiąść do fotoszopa i w końcu wypróbowałem cs5 jako że mam akurat dostęp ;d pomimo wielu negatywnych opinii jakie słyszałem muszę przyznać, że jest supcio ;d poniżej szybkie oswajanie się z mixbrushem

 

Bez+nazwy-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pół roku jak z bicza stszelił ;d no ale wpadła fuszka i się mniej czasu zrobiło ;d

 

co raz sie zbierałem żeby tu coś wrzucić ale odkładałem zawsze a potem znowu nie było czasu itd

 

teraz jestem na zwolnieniu, no więc zeby cos w koncu ruszylo to na szybko zarzucam bazgroły które udało mi się w międzyczasie dać na bloga

 

DBC+1_2+l.jpg

 

CZ%C5%81OWIEK+MAREK+NA+ISLANDII+s.jpg

 

dziadt+s.jpg

 

HED+1+-+loom+1s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten apdejt! :D nie wiem co to jest to takie trochę białe, trochę niebieskie i trochę zielone w ostatnim na górze, ale przypomina mi mknący po niebie orszak Świętego Mikołaja, więc ilustracja ma dla mnie wydźwięk niewątpliwie świąteczny :d Jeśli to Dziki Gon, to sorry :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie graficznie apetyczne rzeczy nomuję ze smakiem! :D Z całego ostatniego update'u najbardziej podoba mi się ostatnia praca. Świetne kolory i kształty. Brakuje może nieco jakiejś historii w całym obrazku. Ale już nie jęczę, haha :D

 

Wrzucaj Pan częściej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie półtorej tyg miałem do dyspozycji jedynie kompa na którym co prawda zacinał się jutub i czat fejsbukowy ale za to jeszcze w miarę działał artrage (na małych rozdziałkach ;d) poniżej wyniki takiego testowego smarowania. na pewno będzie więcej tego typu rzeczy ode mnie (o ile czas pozwoli)

 

brknsh+s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne jak bym widział obrazy tradycyjne najbardziej to mi się te twoje chmury podobają są takie inne i ciekawe :D .Najfajniejsze jest to, że przy tym się chwile siedzi i obserwuje każdy kawałek tej pracy bo wszędzie jest ciekawie :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności