Skocz do zawartości

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)


mysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@panRebonka: ja bym obstawiał ArtRage'a ;)

 

to akurat photoshop, custom brush + zabawa z reliefem

 

dzięki wszystkim za miłe słówka!

 

 

 

 

 

a teraz 1 layer + parę porannnych kaw. znudziło się za szybko jak zwykle ale chciałbym wierzyć, że jeszcze do tego przysiądę ->

 

 

whugt+1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat chodziło o to, że styl nie podpasował do klimatu ;d

 

a tu taki eksperyment dłubany od czasu do czasu coby nie zwariować. więcej tu było klikania myszką niż tabletowania - ostatnio coraz bardziej mi coś takiego podchodzi. jak zwykle przedwcześnie zakończone i wrzucone ;d

 

5sssss.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja o karcianki bardzo spoko, przypomina mi trochę Bisleya. Gra z taką grafiką byłaby na pewno bardzo fajna. Ludzie (czy może zleceniodawcy) wolą chyba jednak rzeczy bardziej "cacane".

Ostatni obrazek w ogóle mi się niestety nie podoba, kojarzy mi się z deviantartem i zabawą początkującego w Photoshopie. Pewnie z takim stylem jak twój trudno zaistnieć komercyjnie, ale mimo wszystko szkoda byłoby go kasować z prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna teczka. Prace bardzo różne i na różnym poziomie, ale niektóre są wręcz genialne. Trochę się zgodzę z wcześniejszymi komentarzami, że nie powinieneś się ograniczać do digitalu. Wiele Twoich obrazów by wyglądało jeszcze lepiej na płótnie. Rób oczywiście co uważasz za słuszne, ale ja bym bardzo chętnie obejrzał takie obrazy w jakiejś galerii sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, ano rzeczywiscie. szkoda, że pewnie jakbym chciał rzeczywiście narysować bowiego to wyszłoby niewiadomoco ;D

 

zarzucam starociem bo nie mam czasu nic nowego fajnego skończyć. miała to być okładka do jednej sprośnej piosenki ale.. nie jest ;D

 

rajczu+perv+v22+s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i patrzę , codziennie po parę stron Twoich prac, często powtarzając te które już mnóstwo razy widziałem i z dnia na dzień coraz bardziej wgniatało mnie w fotel z miną " ułoooo... ;O ". Jestem początkujący w didżitalowych pajntingach, za to tradycyjnym ciapaniem farbą już dłużej się bawię i po oglądaniu takiej masy zarąbistości miliony pomysłów pchają się do głowy, lecz gorzej z ich przełożeniem na kartkę/ekran..No nic , będę dalej spoglądał tutaj motywując się do dalszych swoich działań ;)

 

A tak ogółem : po prostu PRO i trzymaj tak dalej , bo się bardzo przyjemnie ogląda! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ma to swój klimat. Bardziej mi się podobają twoje prace gdy jeszcze nie wchodzisz w detal, tylko działasz duzymi pedzlami. Widać to na postaci z deskorolką. Takie jest moje zdanie. Jakieś zombiaki powinieneś namalować:D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale coz z tego ze by sie nabral. czesciej ludzie sa raczej rozczarowani jak sie dowiaduja ze to digital, tak mi sie zdaje

 

a tutaj takie coś tyrką namyszane:

 

tumblr_n670smh97l1tsn055o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności