Skocz do zawartości

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)


mysz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak to mawiał beksiński, za bardzo wylizany ten obrazek - żeby tak można było bez tego wylizywania.

wrzucam póki mam chwilę słabości, bo inaczej zginie i zgnije gdzieś w odmętach dysku, a tak może jeszcze do niego wrócę

 

kawv%2Bpls5.jpg

 

gif bajerka:

kavgif.gif

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskujesz tą wypukłą/wklęsłą fakturę?

 

artrage - taki mały wredny program, który właśnie spieprzył mi mój świetnie zapowiadający się przełomowy obrazek będący już na wykończeniu po wielu godzinach ciężkiej pracy.

w związku z powyższym porzucam sztuki digiplastyczne i rozpoczynam naukę gry na harmonijce dupnej

 

pozdrawiam pozdrawjam, proszę zgasić światło wychodząc o/

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noworoczne porządki w brushach. czyli wywaliłem wszystko (i tak lepiej mi się zawsze pracowało brushami zrobionymi na poczekaniu i modyfikowanymi na bieżąco - ale pozdrawiam wszystkich wojowników z full setem pelenga! ;D) i zacząłem sobie bazgrać jednym z kilku ostałych, z pozoru dość okropnym. no i taki to początek, dobrego roku życzę

 

tumblr_nhpkkf2kTp1tsn055o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko nie pociągne jak tak dalej pojdzie ;d

 

swoja droga sam jestem ciekaw co by z tego bylo, bo juz trace kontrole nad tymi obrazkami. zaczynam tylko z własną inicjatywą, a potem juz tylko obserwuje jak sie same rysuja praktycznie. o np:

 

tumblr_ni37k1Dh0m1tsn055o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięksik koledzy

@SentieL: jest darmowa wersja artrage'a wiec nic straconego ;d pozatym wersja płatna tez jest dosc tania chyba

@Michal: zaskakujace skojarzenie ;d chociaz jakby sie mocno chcialo to moznaby tu chyba dostrzec cos z jego sposobu kadrowania?

 

a tutaj jeszcze takie cos, nie wiem

 

tumblr_ni4gyeNVCF1tsn055o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący ten Batman, tak jak przedmówcy dopiero po chwili go odkryłem :) Przeglądałem całą teczkę i muszę pogratulować stylu i wytrwałośći.

To jak sobie radzisz imitując efekt farby urywa mi głowę. Na pewno będę tu często zaglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mysz, odważne obrazy, ktoś kiedyś powiedział, chyba Picasso że malowanie = wolność, i ogladając obrazy tutaj widze jakby wolność ale i rozterki, róznego rodzaju stany ;) Lubie kolor, atmosfere i dynamike w tych dziełach. Mogę tylko ci życzyć rozwijaj się dalej i próbuj rzeczy które są dla ciebie wyzwaniem, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

nie wiem co picasso miał dokładnie na myśli, bo nie wiem jak potrzegał wolność, ale dla mnie malowanie to na pewno nie to, a wręcz niewolnictwo. albo raczej działanie na smyczy. ale są to już kwestie filozoficzne, w które nie będę brnął na trzeźwo ;D

 

kolejny dziwny przystanek poniżej

tumblr_nohypzTM2a1tsn055o1_1280.jpg

 

edit: widzę, że tumblr zmniejsza obraski, więc tutaj totall full wypas haj faj: http://orig03.deviantart.net/9d48/f/2015/137/2/3/sta1n0_22_by_reneg8bober-d8tp68t.jpg

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuw. Jest tu tyle zabiegów, które w najlepszym wypadku uważam za ryzykowne. Zabawa anatomią, dzikie kolory, cały ten bałagan.. a jednak udało ci się połączyć je w sposób, który rzeczywiście ma sens. Więcej, wygląda świetnie. Chętnie poczytałabym komiks w takim stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności