Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry 3 - szalestwo! Nie czułem sie jak Rambo od czasów MGS:snake eater, w piątek uczucie powróciło! :D

 

Przyznam to samo - gra jest bardzo dobra ale jak ktoś lubi biegać po lasach i dolinach bez celu:D, ja tak biegam i widoczki podziwiam a fabuła co jakiś czas do przodu.

Edytowane przez bbandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hitman:Absolution to gniot

Jestem hardkorowym fanem serii, każdą część przechodziłem po kilkanaście razy ale H:A ma niewiele wspólnego z poprzednimi częściami zrobili z tego jakiegoś Splinter Cella a nie pełnokrwistego hitmana

Mam nadzieję że square enix montreal które tworzy nową część zrobi godną kontynuację i nie odwali takiej tandety jak IO Interactive

Największe rozczarowanie tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Osobiście uważam Hitmana: Absolution za spoko gierę. Mi się podoba taka zmiana, i to nawet bardzo. Ja jednak miałem problem, bo nie miałem HUDa przez karte graficzną (hę?), więc ogółem nie miałem radaru, celownika, zdjęć ofiar oraz w pełni nie działał instynkt, mogłem tylko dzięki niemu omijać przeciwników bez podejrzeń. Po prostu jakbym grał na poziomie purysta. Przeszedłem grę 2 razy, za pierwszym razem próbowałem być typowym Hitmanem, ale przez okoliczności bardzo często to nie wychodziło. Za drugim razem grę przeszedłem całkowicie jako cień. Drugi raz mnie bardzo urzekł, totalna rozkmina co, gdzie, jak, mnóstwo prób, irytowania, ale mimo to jak przeszedłem jakąś misje widząc na końcu "cień" to myślałem, że wybuchnę z euforii, normalnie cieszyłem się jak dziecko :).

 

Podsumowując obie metody przechodzenia gry - jako rambo i jako prawdziwy hitman były spoko i myślę, że to fajny dodatek, że dali różne możliwości przejścia. Co jak co, pieniążki muszą wrócić, ale nie zapomnieli całkowicie o oldtimerach :).

 

Zapomniałem też wspomnieć o cutscenkach - fajnie zrobione, na totalnym luzie, od czasu do czasu banan sam się pojawiał na twarzy. No fabuła nie urywała dupska, ale do najgorszych nienależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam trylogię "Mass Effect". Fabuła rozmachem, zwrotami akcji i i pomysłowością po prostu bije wszystko.

KONIECZNIE po kolei, bo każda kolejna część jest bezpośrednią kontynuacją poprzednich. Dodatkowo w trójce jest fajny multiplayer.

A przy okazji jak ktoś lubi serial Stargate, to znajdzie tu wiele wspólnych cech, mimo, że gra niby nie ma nic wspólnego z tym serialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już trochę dziwny, bo należę do nielicznego grona, którego Mass Effect nie zajarał. Wiele osób polecało mi go, dlatego zacząłem od jedynki i generalnie na niej skończyłem (całkiem niedawno). Być może wraz z każdą kolejną częścią coraz bardziej bym się do niej przekonywał, ale jakoś straciłem ochotę po jedynce.

Za to Far Cry 3 jak najbardziej umila mi czas od ok 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 1 może lekko zniechęcić jednym - wiele misji pobocznych jest do siebie podobnych. Ale misje główne tak rozwijają fabułę, że nie ma takiej chyba nigdzie indziej. Gigantyczny rozmach, BARDZO wielo-poziomowa intryga (jeśli to w ogóle można nazwać intrygą). Początkowo wydaje się, że chodzi o jeden incydent. Później się okazuje, że ma on drugie dno. Później kolejne i kolejne. W końcu obejmuje całą galaktykę, a nawet poza nią, i historię, która początkowo wydaje się sięgać kilka lat wstecz, a okazuje się, że sięga wstecz 50 tysięcy lat. Dwójka to już inna historia. Tam całą gra to jedna wielka, gigantyczna misja będąca kontynuacją i jeszcze większym narastaniem głównej fabuły z jedynki, a historia sięga już nie 50 tysięcy lat, ale milionów. W dodatku świetnie zrobiona. Trzecia część jest jeszcze większa. Far Cry 3 próbowałem. W porównaniu z Mass Effect wydaje mi się strasznie płytka. Ale to oczywiście moje subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już trochę dziwny, bo należę do nielicznego grona, którego Mass Effect nie zajarał. Wiele osób polecało mi go, dlatego zacząłem od jedynki i generalnie na niej skończyłem (całkiem niedawno). Być może wraz z każdą kolejną częścią coraz bardziej bym się do niej przekonywał, ale jakoś straciłem ochotę po jedynce.

Za to Far Cry 3 jak najbardziej umila mi czas od ok 2 tygodni.

Witaj w gronie

Ja wprost nie cierpię mass effecta, nudne i sztywne jak kij od golfa postacie wyciągnięte z katalogu mody( nie licząc tych całych kosmitów) plus wszędobylski patos, nigdy więcej gier z tej serii, 2 część którą przeszedłem w zupełności wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke nukem 3d. Darmówka z GoGa. :)

Klimat nie do pobicia ale sterowanie kompletnie nie dzisiejsze i nie ma możliwości jego zmiany. Zaraz będę testował fanowski HD pack, ciekawe czy nie popsuje klimatu.

 

Jest możliwość zmiany klawiszy w Duku. Ja sobie ustawiłem na "WSAD" i gram :) chociaż nie udało mi się zmienić rozglądania góra/dół przy pomocy myszy.

Zajrzyj do pliku "DUKE3D.CFG". Masz tam sekcję "[keydefinitions]".

Edytowane przez Ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie

Ja wprost nie cierpię mass effecta, nudne i sztywne jak kij od golfa postacie wyciągnięte z katalogu mody( nie licząc tych całych kosmitów) plus wszędobylski patos, nigdy więcej gier z tej serii, 2 część którą przeszedłem w zupełności wystarczy

Sztywne może i jest a nudne to chyba dla kogoś kogo bardziej interesuje strzelanie niż fabuła i sposób jej prowadzenia (nie każdy czuje takie klimaty). Ostatnio patos w grach wcale nie jest taki popularny więc to kwestia gustu - ja nie widzę w tym nic złego, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby takie coś w ogóle mogło wpłynąć na moją ocenę gry... W ME3 jeszcze nie grałem - ciągle mi się to odkłada (w dużej mierze przez DLC).

Skoro już mowa o grach cisnących na fabułę, to mogę polecić Neverwinter Nights - Maska Zdrajcy, a obecnie czeszę w Far Cry 3 i muszę powiedzieć, że jest naprawdę spoko - zwłaszcza jak się człowiek próbuje skradać i maczetą wymiata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztywne może i jest a nudne to chyba dla kogoś kogo bardziej interesuje strzelanie niż fabuła i sposób jej prowadzenia (nie każdy czuje takie klimaty). Ostatnio patos w grach wcale nie jest taki popularny więc to kwestia gustu - ja nie widzę w tym nic złego, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby takie coś w ogóle mogło wpłynąć na moją ocenę gry... W ME3 jeszcze nie grałem - ciągle mi się to odkłada (w dużej mierze przez DLC).

 

Ja w ogóle nie wiem, dlaczego patos przedstawia się jako coś złego. Ja lubię patos w filmach i grach. A co do ME3 - podobny do dwójki, z tym wyjątkiem, że... nie chciał bym zdradzać, ale w całej galaktyce szaleją żniwiarze, więc poruszanie się po mapie galaktyki jest utrudnione, i gdzie byśmy się nie obrócili, wszędzie się na nich zatykamy. Po za tym fabuła oczywiście jest prowadzona w tym samym stylu, co we wcześniejszych wersjach, z kilkoma zaskoczeniami na końcu (i tu zaznaczam - nie warto grać w pirata - zawsze jestem temu przeciwny, a teraz jeszcze bardziej - oryginalna gra pod naporem graczy z całego świata miała zmienione zakończenie, które doczytuje się po instalacji gry z serwerów Origin). No i jest na prawdę fajny tryb multiplayer. Który w dodatku ma pewien wpływ na rozgrywkę w grze jedno-osobowej.

Co mi się nie podoba - znów całkiem zmienili wnętrze Cytadeli, i częściowo wnętrze Normandii. Podobnie jak między jedynką a dwójką.

Ale za to pięknie rozwija się wątek Człowieka Iluzji :) I inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmiany klawiszy w Duku. Ja sobie ustawiłem na "WSAD" i gram :) chociaż nie udało mi się zmienić rozglądania góra/dół przy pomocy myszy.

Zajrzyj do pliku "DUKE3D.CFG". Masz tam sekcję "[keydefinitions]".

 

Dużo bardziej efektywnym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z Duke'owego surceporta, o nazwie eduke32. Pozwala on na szczegółową konfigurację gry i wybór pomiędzy klasycznym silnikiem graficznym oraz nieco bardziej współczesnym o nazwie Polymer (renderującym dynamiczne oświetlenie i cienie w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych tekstur i sprite'ów). Na stronie eduke32.com, może pobrać najnowszą wersję sourceporta (ale wielu użytkownikom zwiesza się ona przy każdorazowym wczytywaniu uprzednio zapisanej gry), w związku z tym polecam ściągnąć starszego, aczkolwiek w pełni stabilnego builda, w którego możecie się zaopatrzeć pod tym adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpruwacz - absolutnie! Mega akcja, trochę brakowało mi towarzyszy z poprzedniej części, których uratowałem wszystkich z samobójczej misji i wątek miłosny z Jack np. jest strasznie słaby w 3 części... ogólnie bardzo wciąga, na tyle, że z wielkim żalem musiałem się oderwać od kompa i rodzinnego domu (bo niestety tam stoi mega maszyna mogąca udźwignąć takie gry jak ME3) i wrócić na studenckie śmieci... takż nawet nie zakończyłem gierki, ale na pewno do niej powrócę

 

Podobne odczucia mam odnośnie Diablo III, no ja się całkowicie w tej grze zauroczyłem, masakra, świetne animacje, piękne lokacje i grafika, piekne cinematiki, jest power, moja cała rodzinka w to napier***a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass effect 3 - kicks ass like damn!

 

Ale dopiero po przejściu jedynki i dwójki. Wszystkie części są jedną ciągłą fabułą i są ściśle ze sobą powiązane.

 

- - - Updated - - -

 

Rozpruwacz - absolutnie! Mega akcja, trochę brakowało mi towarzyszy z poprzedniej części, których uratowałem wszystkich z samobójczej misji i wątek miłosny z Jack np. jest strasznie słaby w 3 części..

 

Hmm. Przeszedłem trójkę dwa razy, ale w ogóle nie spotkałem Jack. Gdzie ona się tam ukrywa?? Pominąłem coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przeszedłem trójkę dwa razy, ale w ogóle nie spotkałem Jack. Gdzie ona się tam ukrywa?? Pominąłem coś?

 

W jednej z misji związanych z Cerberusem, szkoła biotyków czy coś takiego i tam spotykamy ją jako nauczycielke u boku swoich biotycznych studentów/adeptów, jak mieliśmy z nią romans w poprzedniej części to można go w tym momencie podciągnąć a jak nie to pogadamy i tyle, jak sie jej pomoże i uratuje dzieciaków itd. to potem ją jeszcze można spotkać w klubie na Cytadeli po misji "atak na cytadele" i jeżeli sie jako Widmo w panelu na cytadeli zatwierdziło jakaś tam prosbe z nimi zwiazaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim. Naprawdę fajne. Graficznie na poziomie Wiedźmina, aczkolwiek nieco słabiej - choć niewiele. Biegania od groma i ciut ciut, podobnie misji, zadań, wątków, wilków, bandytów, nekromantów, wilków, undeadów, wilków, pająków, wilków... Zresztą kto grał, ten sam wie. Masa radości, choć podróże bez konia są dość upierdliwym przedsięwzięciem. Wilków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 na multi. Czemu to nie CoD ktoś zapyta? Bo za free do karty dostałem, to nie narzekam.

 

W każdym bądź razie gra się naprawdę przyjemnie, szczególnie na premium jest masa zabawy, dali trochę fajnych trybów. Jeśli ktoś gra, to zapraszam. Można mnie znaleźć przez nick "Werminard".

 

No i polecam Assassins Creed 3, zawsze jest przyjemnie sobie pomordować dla rozluźnienia od rozkładania siatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpecOps: The Line - ta gra jest dla strzelanin tym, czym Wiedźmin 2 jest dla RPGów Fantasy. Nareszcie wojna podana w sposób dojrzały, a nie jak fantazja nastolatka a'la CoD. Trup ściele sie gęsto, strzela sie fajnie, grafa wygląda spoko, muzyka wymiata, ale to dla historii i doznań duchowych należy w to zagrać.

 

The Cave - ja p... ale arcydzieło! Twórca serii Monkey Island raczy nas wspaniałą, śmieszno-mroczną podróżą w głąb niepokojących zakamarków ludzkiej duszy. Pięknie wygląda, można pograć nawet w 3 osoby na raz (ja gram ze swoją lepszą połową i jest przednio) a klimat taki, że niech Tim Burton się schowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Crysisa 3 i powiem szczerze, ze gra b. dobra. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Póki co gram na singlu i sporo frajdy jest. Nie biegne jedynie od pkt A do B, a staram się przechodzic misje na wiele różnych sposobów. Polecam :) Graficznie miazga, ale to pewnie już każdy wie.

 

Fanom PS3 polecam Uncharted ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect też przeszedłem całą trylogię - rewelacja!

 

 

Tomb Raider też jest na mojej liście, tylko nie wiem, czy grać po polsku, czy w oryginale?

Grass, jak Ty grałeś, PL? Jeśli tak, to co, daje radę to tłumaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider - moja ocena 9/10 naprawdę rewelacyjna zabawa :)

 

A powiedz proszę jak tam z wymaganiami sprzętowymi? Na jakim sprzęcie grałeś i jak ci to śmigało?

Generalnie w ogóle nie śledzę nowości na rynku gier i stąd nie mam specjalnie rozeznania w sprzęcie i ich możliwościach ale jako wierny fan serii z chęcią bym zakupił. Dema niestety nie ma, a mając laptopowe GPU (GTS 250M)ciężko jest mi to odnieść do innych kart opisywanych w benchmarkach czy recenzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie daje radę całkiem nieźle dla mnie np w Tomb Raiderze. Świetnie jest zrobiony, jest tu takie wręcz sentymentalne nawiązanie do pierwszych części. Co do wymagań, to z 8gb ramu i kartą gtx 560ti mam max (prócz tych najlepszych włosów, ale one tylko pod radeonami są supportowane).

 

Zdecydowanie mogę polecić. DObra idę kończyć powoli TR xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności