Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019


NV

Rekomendowane odpowiedzi

test materiałów i modelu:

what do you think?

 

Ładnie to wygląda ale tekstura na boku opony faktycznie coś nie tak, a szczególnie ten napis. Niestety najbardziej rzuca się w oczy grubość żeber felgi. Zdecydowanie za cienkie. Robiłem podobną felgę kiedyś tylko do gry i jak chcesz to możesz sobie sprawdzić mniej więcej jak to wyglądało. http://img585.imageshack.us/img585/779/kolotest.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legomir: Rozwijają się w niezłym tempie. Sporo do zrobienia jednak jeszcze jest (np. nie ma SSS) ale za to bardzo intuicyjnie się w tym pracuje - jak dla mnie :) Oczywiście zachęcam do obadania samemu :D

pionix: Spoko, dzięki za sugestie, będę miał na uwadze w następnej scenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypluj render z lepszymi setami aa, potem się baw w postpro! :) Napis bym wywalił, absolutnie nie pasuje ;)

Pozdrawiam!

 

 

Jako przyszły "Papa" :D protestuje... Rendery testowe to nie mam zamiaru czekać pół dnia :).

Fajne plasti... Jak dodales ten gradient?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate- mam mieszane uczucia, z jednej strony super materiał podłogi a z drugiej wizualizacja jest ciemna, sun zdecydowanie za słabo świeci, widok za oknem nudny- bez kontrastu, brak odbić w szybach, materiał materaca i pościeli słaby. Popracowałbym na tą wizualizacja jeszcze.

 

Ode mnie exterior:

 

forum1ke.jpg

 

forum2qm.jpg

 

forum3w.jpg

 

forum4o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo postprodukcji? Bo zrobiła się jakaś taka mgła. Chyba, że płytki są za bardzo odbijające i to może przez to. Zrobiło się chwiejnie bo lewa część jest taka jaśniutka a prawa ciemna. Dobrze, że są te paski światła na szafce ale to wg mnie jeszcze za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewert, wizki poprawne chociaż nie porywają. Może przez tą architekturę :)

Koleś na pierwszym renderze na ok 2,3 wzrostu a pergolka nad autem na drugim ma fizycznie małe szanse się utrzymać w tym kształcie i wymiarze, jak już to będzie się majtać na wietrze i ze stali o konkretnym przekroju musiała by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti - możliwe, zapomniałem obniżyć krawężników.

 

Siwy- zwróć uwagę jak daleko od budynku jest ten facet, moim zdaniem jest okej. Pergola jest metalowa. Tu nie muszę się bronić dlatego że zrobiłem to na prośbę klienta, jasne że daje swoje wskazówki ale w tym przypadku nic one nie dały.

 

@seba@ - architektura jest taka a nie inna - tego nie zmienię. Najważniejsze pytanie jest takie: Czy w każdą wizualizacje trzeba dawać 100% swoich umiejętności?

 

grubas - dla mnie nie potrzebny jest znak po prawej, tworzy z lampa taką "bramę". Wizualizacja jest bardzo dopracowana ale bym ją rozjaśnił i dodał kontrast. Czy to jest wizualizacja do katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubas - pierwsze wrażenie było takie że ten niebieski kolor zabija kolor tekstury kamienia, Może by trochę słabiej tym niebieskim zadziałać? A potem tak jak Ewert mówi leciutko większy kontrast lub nasycenie, zwłąszcza tego żółtego światła we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Ewert - dzięki. Zastanawiałem się bardziej nad lampą. Pokombinuję.

 

Mulholland - faktycznie, za dużo tego niebieskiego.

 

etyr11 - od razu lepiej!

 

Dzięki za wskazówki Panowie!

 

 

EDIT:

!Ewert - tak, to wizualizacja do katalogu.

Edytowane przez grubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wrzucę swoje 3 grosze. Zwykle w oknach są zestawy szklane 2 lub 3 szybowe. Warto coś takiego wymodelować. Może trochę wydawać się nadgorliwe, ale dzięki temu uzyskujemy dodatkowe odbicia, które są nieznacznie przesunięte względem siebie co daje bardziej realistyczny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności