Skocz do zawartości

Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe zjawisko - przeczytalem pare ostanich stron watku, zamknelem strone i nie mam pojecia o czym byla mowa, w czym problem, kogo problem itd itp. Nawet fajne, takie surrealistyczne.

 

Haha, mam tak samo i już od dłuższego czasu myślę nad tym, żeby wejść na to forum po zjaraniu jakiegoś dobrego staffu, tylko po to, żeby poczytać posty Dziadka i przekonać się czy zdołałbym wejść wtedy na jego tryb myślenia. :D

 

Edit: A, no i przepraszam za bycie częścią tego wielkiego off-topu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

agdybybyl: Naprawde przeceniasz moje możliwości. Nie jestem w stanie rozszyfrować do czego nawiązujesz i z czym to ma związek. Wierzę, że jest jakaś myśl, którą chcesz wyrazić, kryjąca się za tym co piszesz. Jednak tak daleko idące skróty myślowe są przyczyną wielkich nieporozumień, szczególnie w języku pisanym.

Jestem w stanie czysto emocjonalnie ocenić twoją wypowiedź i odbieram ją jako retorykę mającą na celu obracanie kota ogonem. Chcesz postawić mnie w pozycji tego, który wywyższa się i umniejsza Twoim sukcesom, pisząc (może dla Ciebie gminnym) i tu pragnę zauważyć, że to Ty przy każdej okazji poniżasz swoich rozmówców na tym forum. Moja krytyka nie odnosiła się do rangi festiwalu, bo każdy nawet najmniejszy festiwal to fajna i cenna inicjatywa. Poza tym, że warto zauważyć, że często również niezły biznes ;) Moja krytyka odnosiła się tylko do Twojej postawy, w której wycierasz se gębę festiwalami, żeby umniejszyć swoim rozmówcom (ich opinia Cię rzekomo nie interesuje). Warto zauważyć, że wielu uczestników tego forum ma znacznie większe sukcesy niż ja, czy Ty, więc jeżeli nie ze zwykłej przyzwoitości, to chociażby z tego względu warto odnosić się do innych z szacunkiem ;)

Do tytułu z netu, który przeczytałeś sie nie odniosę, nie mam pojecia o co chodzi. Domyślam się, że próbujesz obarczyć mnie winą za kondycję świata, ponieważ śmiałem poderwać Twój niekwestionowany autorytet.

Dobrze dedukuję? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WWoj

Chcesz mi powiedzieć, że wszystko czego nie rozumiesz.... jest głupie... no jest to jakiś punkt widzenia....:)))

Ja posługuję się w dyskusji faktami... jakie one by nie były... ale to fakty, a ich przedstawianie uważasz za przechwałki i wywyższanie...

to też jest jakiś punkt widzenia... ale nie będę gratulował....:)

 

Dobranoc... bawcie się na swoich jedynie słusznych poziomach....!!!...:)))

Demokracja to jedynie słuszna siła większości....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agdybybyl: i znowu brniesz w zaparte. Nie rozumiem Cię dla tego, że używasz skrótów myślowych. Obadaj ten termin człowieku...

W nauce to jest niedopuszczalne!!! Nie mogę uważać za głupie tego o czym piszesz, bo nie wiem do czego sie odnosisz i o czym mówisz. Uważam, że masz problem z poprawnym formułowaniem zdania i wyrażaniem myśli, co oczywiście nie czyni Cię głupim, ale przeszkadza w komunikacji. Z Twojej pozycji to bardzo wygodne, bo zawsze możesz uciec od tematu i przeskoczyć do kolejnej myśli kompletnie z innej beczki, ale dla Twojego rozmówcy jest to bardzo meczące. ;)

Ps: Zamieszaj w to jeszcze demokracje, Tuwima i jeszcze kilka randomowych haseł.. Na pewno dla czytających będzie jasne o co Ci chodzi.

 

Chwalenie sie osiągnięciami jest spoko i nigdy tego nie krytykowałem, ale pisanie na forum innym uczestnikom, że wasza opinia się nie liczy, lub mnie nie interesuje, to niestety nie są fakty. To twoja opinia którą uznajesz za fakt. Dla mnie jest to brak szacunku dla innych ludzi z forum, a przybijanie sobie piony z jurorami festiwali Cię nie usprawiedliwia. Skoro piszesz na forum to nie poniżaj innych uczestników. Nie ważne, czy są młodzi, tylko zaczynają się interesować grafiką, są z branży czy z poza niej. Dla nich jest to forum chyba.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz festiwal, ustalasz wpisowe od np: 5 do 60$, a są i droższe i to za szorty :p. Fajnie dać jakiś cel albo motto festiwalu. Ustalasz jakąś nagrodę, albo może dyplomy. Festiwal wrzucasz do portali internetowych. Artyści z całego świata chcą się pokazać to aplikują. Po terminie przeglądasz pobieżnie, bo kto by to wszystko oglądał. Wybierasz kilka co się rzucą w oczy do selekcji, wynajmujesz lokal, albo oglądasz z kumplami na domówce ;p. Po imprezce przyznajesz nagrody, wysyłasz zainteresowanym laury z logiem festiwalu i masz wydarzenie kulturalne. No i prestiż w branży :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WWoj

Dzień Dobry...!!!

Wysyłam tylko na darmowe festiwale... taki sport hardcorowy Wiedźmiński... Ty możesz płacić...:)))

 

Na festiwale rzeczywiście może wysłać każdy, dlaczego tego nie robicie... no nie wiem.... nie każdy może wygrać....

dlaczego nie wygrywacie wiedząc wszystko... też nie wiem...:).... to do Nezumiego, ale on tego nie czyta....:))))

Zdradzę Wam tajemnice... nie trzeba robić dobrych filmów... wystarczy robić tylko takie które wygrywają...!!!

 

Może to jednak trzeba używać skrótów myślowych....???.....:)))

 

Jak Kuba Czekaj młody znany reżyser przyjeżdża prosto z Cannes z nagrodą za najlepszy scenariusz....

na festiwal w Pipidówku o 63 letniej tradycji i przyznaje mi nagrodę... to ja chyba wyślę jeszcze raz...!!!...:)))

bo już to była 3 moja nagroda tam (Zanussiemu udało się tylko 2 razy).... w tym jedna to Grand Prix za "Bajkę o Jasiu i Małgosi"....(Zanussiemu udało się tylko 2 razy).

Zawsze wszystkich zapraszam... nie boli finansowo, można porozmawiać o swoim filmie z Jurorami

na specjalnym spotkaniu... tylko trzeba wysłać film i przejść przez selekcje...:)))

Może w końcu ktoś z forum skopie mi dupę i odbierze niezasłużoną nagrodę.... czekam.... i czekam...!!!.. od lat.... ja niedouczony stary patałach....:))

 

@Osael

Przy Twojej wiedzy i sprawności oraz młodej kreatywności... wygrywasz wszystko... nie chcesz wygrywać....????... to nie szydź z laureatów chociaż to teraz.... strandard...:)))

 

Mój Mistrz Baggins, też wysyłał na festiwale.... poważnie...!!!....:)))... też pisał o wygranych... o przegranych nie pisał.... tak jak i ja.... uczę się od Największych...!!!

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałeś Zanussiego haha. A ja nie wysłałem i wygrałem tam zero razy (jak Wajda i Kurosawa) ;)))) Super być w takim gronie ;)

Świat nie kręci się wokół Ciebie... jeżeli rozumiesz...

Napiszesz oczywiście, że nie chwalisz się tym czego nie zrobiłeś, tylko... czemu robisz to w wątku o wiedźminie... hmm..

Skrót myślowy i nie zatrybiło coś? Czy piękna idea, której nie rozumieją Ci, którzy nie wygrali trzykrotnie tego słynnego festiwalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WWoj

...dzięki Tobie zaczynam wierzyć, że kręci się wokół mnie Wiedźmina.... dziękuję, że kręcisz... tyle energii na starego dziada... i tu pogratuluję...!!...:)... poniedzieluj sobie w sobotę, ale na pewno nie z Poniedzielskim.... używa skrótów myślowych....:))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrótów myślowych rodzą się pseudo naukowe teorie ;). To nie jest dar inteligenta nie potrafić komunikować z ludźmi. Jak Cię nie rozumieją, to w swoim mniemaniu stajesz się w ich oczach mądrzejszy ;)

Energii mi nie brakuje, a weekend pracowity przy komputerze akurat ;), ale fakt rozpraszam się niepotrzebnie i spowalniam. Wracam do roboty to zostanie mi jeszcze czasu na coś pożyteczniejszego niż te dyskusje.

Pozdr

 

PS: Tylko błagam nie odpowiadaj mi wierszem. Kocham poezję i przez tą twoja grafomanię na pewno dam sie wciągnąć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....no Jurorzy łapią skróty myślowe... jak widać.... na ale to tylko inteligentni artyści, a nie naukowcy....!!!......:))

a na tym wątku jest jedyna okazja żeby pogadać, gadanie to jest jak sól dla tortów z obrazami.

Nikt nas nie przegoni.... nabijamy licznik Mistrzowi...:))))))))

Ja dziś męczę muzykę... to jest dopiero przyjemność...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurorzy nie oceniają Cię za gadanie, więc ciężko powiedzieć, czy łapią o co Ci biega. Na pewno są osoby, które dobrze Cię rozumieją. Czasem nawet, ludzie rozumieją się bez słów. Tylko, że po to mamy język i pisownie, żeby ułatwiać sobie komunikację, a nie utrudniać. W mojej opinii, Ty pisząc na forum, za pomocą metafor kamuflujesz brak przekazu, albo płytką informacje, która napisana w normalny sposób brzmiałaby banalnie, lub niedorzecznie, nie mając związku z tematem.

Swój efekt w końcu osiągasz chwaląc się w wątku o Wiedźminie, swoją nagrodą na festiwalu. To jest najzwyczajniejszy spam jak reklamy wklejane w komentarzach pod często oglądanymi informacjami. Tylko, że te reklamy nie marnują mojego czasu, bo od razu wiem, ze to reklamy. Są szczere i grają fer. Mimo, że równie upierdliwe. Może następnym razem pod wątkiem Baginsa wklej link do jakiegoś swojego filmu, którym chcesz się pochwalić, oszczędź ludziom czas na czytanie tego wszystkiego i daj młodym przestrzeń do dyskusji. Wydaje Ci się, ze nakręcasz ludzi i dzięki Tobie coś się tu dziej, a w mojej opinii jest odwrotnie. Swoim trolowaniem z czysto narcystycznych pobudek paraliżujesz i blokujesz to forum. Prawdopodobnie dzięki Tobie coraz mniej ludzi jest zainteresowanych braniem udziału w jakiejkolwiek dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....z narcystycznych pobudek nie rozmawiam o oszukującej Cię reklamie tylko o narodzonym... czyli wybitnym filmie... który możesz obejrzeć....:)))

... oceniało to bardzo młode Jury... jeżeli nie cenisz opinii utalentowanych rówieśników.... a ja jestem głupi....to czyj autorytet Ci odpowiada...???... Baggins, mój mistrz... czy Nezumi, który tu niczego nie pokazał, ale zawsze ma coś do powiedzenia.............. i to mądrze....!!!!..............

chyba, że nie potrzebujesz autorytetów.... to nie wysyłaj na festiwale i nie umieszczaj awardsów na czołówce własnych filmów.... obudź się ... to naokoło działa tylko dlatego, że jest logiczne i inteligentne... mimo pączkowania głupoty... chcesz żeby urosła....???...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale znowu wypowiedź nie mająca rąk, ani nóg.

Ja piszę o spamowaniu i paraliżowaniu forum, a ty znowu spam, ze twój film jest wybitny, a dalej to już kompletnie nie wiem do czego nawiązujesz z rówieśnikami, autorytetami, Bagginsem i Nezumi.

Mieszasz masę nie podjętych wątków. Nigdzie nie napisałem, że nie cenię opinii rówieśników, czy że jesteś głupi.

Może brakuje Ci słownictwa, albo po prostu jesteś za leniwy, żeby napisać zrozumiale i dlatego posiłkujesz się wielokropkiem.

Piszesz: ... to naokoło działa tylko dlatego, że jest logiczne i inteligentne...

I ja mam się domyślać, o co może ci chodzić, bo nie chciało Ci się sprecyzować o co Ci chodziło. Co masz na myśli pisząc "to". Niestety nie mam pojęcia w jakiej bańce żyjesz.

Co masz na myśli pisząc pączkowanie głupoty? Za dużo możliwości, żeby się domyślić. Pomyślałbym, ze może chodzi ci o głupotę w filmach, ale w filmach głupota była już dawno, więc nie wiem tak na prawdę o czym mówimy.

Ja nie jestem super kompetentny w słowie pisanym, ale doceń, że staram się Ci pomóc... Pisząc jak najbardziej rzeczowo.

 

Jeżeli chcesz porozmawiać o autorytetach, czy sensie festiwali i wklejania awardsów to nie mieszaj wszystkiego w jednym garnku wplątując w to wszystko na około i przypisując mi jakieś swoje domysły, których też muszę się domyślać. Nie gadaj rebusami. Dla mnie jury twojego festiwalu nie może być autorytetem, ponieważ najzwyczajniej go nie znam. Nie jestem w stanie dowiedzieć się jakie są zasługi jury na tysiącach festiwali, na których zazwyczaj, zmienia się ono co roku. Mam swoje autorytety i wielu ludzi, którzy mi imponują w tym rówieśników, ale wybacz nie będę wplątywał ich z nazwiska w Twoją reklamę ;)

 

Ps: Cieszę się, że dziś męczysz muzykę, a nie muzyką. ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....życie to jest jeden wielki garnek zupy.... albo go akceptujesz i uczestniczysz z całym jego skomplikowaniu..... albo wylej go sobie na kolana i podłogę....

i po debatuj nad każdym składnikiem.... potem wsadź wszystko z powrotem do garnka... nalej sobie do talerza i ogłoś

światu, że wszystko wiesz.... naukowo... bez domysłów i niedopowiedzeń.... tylko kogo to obchodzi.... świat ma ustalone hierarchie...

nie akceptujesz ich to jesteś poza garnkiem z zupą... od dwóch dni próbujesz mi udowodnić, że nic nie wiem, nie potrafię się komunikować....

a ludzie do tego przeznaczeni uznają moją głupotę i brak komunikatywności w rozmowie i na ekranie oraz głośnikach....

przyznaję nic nie wiem i niczego nie umiem... ale jestem w garnku....:)... smacznego...!!!.. głód jest złym doradcą....:)))))))))))))

 

teraz żebyś zrozumiał.... wmawiasz mi, że festiwale są głupie zwłaszcza te na które ja wysyłam, ja mówię, że wygrywam na tych niegodnych festiwalach.... ja mam dowód na to że wygrywam... a Ty co masz...????.....:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, masz problem również z rozumieniem textu. Rozumiesz i wyciągasz wnioski jakie Ci pasują. Sorry, ale nigdzie nie wmawiałem Ci że festiwale są głupie. Pisałem, o Twoim poziomie dyskusji z innymi uczestnikami forum. Festiwale starość, autorytety, głód, zupa, demokracja nie maja tu nic do rzeczy. ;)

 

Odnosząc się do Twojego zapytania. Mam o wiele za dużo szczęścia w życiu, ale też na tyle dystansu do rzeczywistości, żeby nie podniecać się ciągle swoją osobą i zauważać innych. Nie żyję, swoim ego i wiecznym niespełnieniem. Jest w moim życiu wiele ważniejszych osób, pasji, zainteresowań, perspektyw, poruszających rzeczy, niż pęd za poklaskiem. I nie, nie piszę tego, żeby umniejszyć Twoim sukcesom. Piszę, bo pytasz, a ja odpowiadam, że człowiek, który nie uczestniczy w festiwalach, lub nawet nie robi filmów animowanych 3d, tez może mieć bogate życie wewnętrzne i tak samo jak ty ma prawo do opinii i wyrażania jej na forum.

To, że się z tą opinią nie zgadzasz lub czujesz, że Twój autorytet nie jest wystarczająco ceniony, to już twoja osobista tragedia.

 

I powiem Ci tak: Jak masz autorytet, to nie musisz nikogo do tego przekonywać. Ludzie chętnie cię wysłuchają i wezmą pod uwagę Twoją opinię. Przekonałem się o tym nie raz pracując z różnymi ludźmi nad różnymi ciekawymi wielkimi i nagradzanymi projektami ;). Na tym polega autorytet...

 

Edit: Na kolejnym etapie budowania autorytetu, zyskujesz zaufanie ludzi, którzy w pełni zaufają Twoim umiejętnością i nawet zainwestują swój budżet, dając Ci pełną swobodę twórczą ;)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....od dwóch dni uparcie wmawiasz mi same błędy w moim postępowaniu... przy okazji zasłaniając się innymi i wyrażając niejako ich zdanie i szkody im wyrządzone...

ja tylko mówię, że wygrałem ostatnio 2 miejsce na festiwalu filmów niezależnych o 63 letniej tradycji... ja mam dyplom, a Ty domniemanie słuszności.... i spazmatyczną chęć nauczania.... na podstawie czego....???... znowu... gratuluję....:)))

Wchodzisz na wątek z moim filmem i jedziesz z nauczaniem... chętnie się zabawię.... a Ty nabijasz Bagginsowi oglądalność i cerujesz swoje kompleksy.

Nie wiem czy zauważyłeś, że ja nie mówię jak się masz zmienić żeby dogodzić mi, przeciętnemu przygłupowi ..... dyskutuję używając faktów....

a Ty mi wmawiasz, że ich nie ma.... może zajmij się polityką...:))))

 

Napisz jeszcze coś żebyś miał pastor... ostatnie słowo...:)

Ja już kończę i zapraszam do moich wątków.... a jest ich sporo.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że mój film dotarł na festiwalach o wiele wyżej i dalej niż Twoje, które wysyłasz głównie na festiwale ofowe i filmów, amatorskich, nieprofesjonalnych. ;)

Mimo tego nie uważam, żebym odniósł sukces na festiwalach, bo jak pokazał Baggins czy inni z tego forum. Można zajść o wiele dalej. Co nie zmienia faktu, że to i tak za wysoko jak na Ciebie ;)

Jak byś nie był ignorantem, to tez byś wyczytał, że mam dyplomy i statuetki ;), jak i selekcje do renomowanych liczących się imprez, które czasem znaczą więcej niż dyplom, ale nie muszę trąbić o tym.

Nie przyszywaj mi łatki cerowania komleksów, bo to ty wypytujesz i namiętnie szukasz uwagi. Ja wchodzę na szczyty swojego humanizmu próbując Ci pomóc ;), a nawet oglądając Twój pełnometrażowy film, gdy o to prosisz na innym komunikatorze. Zastanów się dlaczego w tych twoich licznych watkach prawie nikt się nie odzywa.

Podpowiem są dwa wyjścia... To że nie potrafisz komunikować z innymi jest dla Ciebie korzystniejsze ;)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo WWWoj, obnazyles egocentryzm i bufonade Dziadka. Do tej pory raczej z niepokojem czytalem jego wypowiedzi podejzewajac zchizofrenie, a ... wielekropki... odbieralem jako czas poswiecony na siegniecie po browara, bo to wlasnie przypomina takie medrkowanie pijaka. Do Dziadka mam szacunek tylko i wylacznie za to, ze mimo swojego wieku ogranal 3D. Filmow nie widzialem, bo podejzewam ze sa takie same jak jego wypowiedzi, i wole pominac taki humanizm... Smutne jest to ze probuje sie dowartosciowac nagrodami z festiwali jednoczesnie ponizajac czytelnikow tego forum. Ale pucowanie sie do swojego "Mistrza" tylko po te, zeby pozniej mowic ze zna Tomka Baginskiego, ktory to udzielajac wywiadow garsciami czerpie z jego nauk jest... takie... jakies... humanistyczne... kopytko... Dziadek nie przewidzial jednego, ze nie tylko on jezdzi na festiwale... i nie po to zeby.... jak... to sam ujal... rozmawiac... z Jury... a po to, zeby WYMUSZAC, WYKLUCAC SIE Z JURY O NAGRODE!!!!! Na jednym festiwalu Jury mialo Cie dosc bo byles tak namolny i natarczywy ze to bylo zalosne. Tak dziadek nie tylko Ty jezdzisz na festiwale, a ludzie to widza, myslales ze to nie wyjdzie na jaw? Nie napisalbym tego, gdybys tak bardzo nie podkreslal wyzszosci Jury nad humanoidami z tego forum. takie wymuszanie nagrod, to zadna wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ma psychoze na punkcie bycia Bogiem artystow...

PI ma psychoze na punkcie robienia hajcu, bo sa tak jalowi, denni i zwykli ze innego celu w zyciu juz nie maja...

 

Zycze calej reszcie zebyscie robili to co lubicie bez potrzeby parcia na szklo. Nie dajcie sie namawiac ludziom pokroju Dziadka, ludziom z PI ze trzeba cos robic za wszelka cene. Nie trzeba! Robcie rzeczy dla przyjemnosci. A jak wam przyjemnosci juz nie przynosza zmiencie cos tak by znowu czuc satysfakcje. Nie dajcie sie trzymac na sile w firmach. Jest teraz tyle mozliwosci przeskoczenia w inne miejsca ze te firmy trzesa gaciami. Wy musicie byc pewni siebie. To oni maja sie bac i was doceniac.

 

Polecam wysylanie CVek co 5-6 miesiecy nawet jak pracy nie szukacie. Ot tak zeby pocwiczyc sobie rozmowy o prace i zobaczyc na co ich stac. Na koncu po prostu mowicie ze macie inna lepsza oferte sorry. Czasem jednak moze trafic sie cos ciekawego.

 

Robcie tak: Powiedzmy ze pracujecie dla firmy X za 100. Szukacie pracy mimo ze jej nie szukacie. Znajdujecie firme Y ktorej mowicie ze chcecie dostac 110. Jak sa na OK bierzecie oferte i idziecie do firmy X w ktorej teraz pracujecie i mowicie ze zycie jest marne i tamci z Y daja 145 i chcecie dostawac 145. Jak sie zgodza to macie 145 w firmie X. Jak sie nie zgodza to idziecie do firmy Y za 110. Po 6 miesiacach pracy w firmie Y skladacie CVki do firmy Z, A, C, etc i powtarzacie caly proces :)

Wystarczy ze jedna firma powie wam ze da troche wiecej i mozecie wrocic z ta oferta do wlasnej firmy i zobaczyc na co ich stac.

pozdrawiam wszystkich z PI

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś wymyślił oraz nazwał koło i wie jak zrobić wino z wody ... o przepraszam, ze 100...145....:))))

 

@Norden

Dlaczego mnie nie pozdrowiłeś, a PI tak...???... skoro jestem drugą klamrą wszechrzeczy....:)))...

czyli parcie na mamonę....ważniejsze....!!!...:))... artystów z parciem... na stos...!!!

Jak w moim wieku regularnie będziesz miał parcie co rano na stolec... to będzie to potężny sukces... droższy od pieniędzy... nawet tych 345...:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu bym się zgodził, że Boris gada Dziadkiem, a nie Baggins w wywiadzie. To jest ten poziom ;). Czy Boris ma jakieś portfolio, bo nic nie znalazłem? ...

 

(nie chodzi mi o osiągnięcia, żeby się porównywać, tylko, czy może profil nie jest czyimś drugim profilem ;))

 

cyt "Wizualizacje sraczy, gdzie macie mozgi ciemna maso?" - To obraża prace artystów, często architektów pracujących przy wizualizacjach, którzy również mile widziani są na tym forum.

Do moderacji: Może przez to dyskusja jest emocjonująca, ale niestety ten poziom jest obraźliwy. Obraża nie tylko mnie personalnie, ale większość forumowiczów i szkodzi forum.

:)))

 

Brawo WWWoj, obnazyles egocentryzm i bufonade Dziadka. Do tej pory raczej z niepokojem czytalem jego wypowiedzi podejzewajac zchizofrenie, a ... wielekropki... odbieralem jako czas poswiecony na siegniecie po browara, bo to wlasnie przypomina takie medrkowanie pijaka. Do Dziadka mam szacunek tylko i wylacznie za to, ze mimo swojego wieku ogranal 3D. Filmow nie widzialem, bo podejzewam ze sa takie same jak jego wypowiedzi, i wole pominac taki humanizm... Smutne jest to ze probuje sie dowartosciowac nagrodami z festiwali jednoczesnie ponizajac czytelnikow tego forum. Ale pucowanie sie do swojego "Mistrza" tylko po te, zeby pozniej mowic ze zna Tomka Baginskiego, ktory to udzielajac wywiadow garsciami czerpie z jego nauk jest... takie... jakies... humanistyczne... kopytko... Dziadek nie przewidzial jednego, ze nie tylko on jezdzi na festiwale... i nie po to zeby.... jak... to sam ujal... rozmawiac... z Jury... a po to, zeby WYMUSZAC, WYKLUCAC SIE Z JURY O NAGRODE!!!!! Na jednym festiwalu Jury mialo Cie dosc bo byles tak namolny i natarczywy ze to bylo zalosne. Tak dziadek nie tylko Ty jezdzisz na festiwale, a ludzie to widza, myslales ze to nie wyjdzie na jaw? Nie napisalbym tego, gdybys tak bardzo nie podkreslal wyzszosci Jury nad humanoidami z tego forum. takie wymuszanie nagrod, to zadna wygrana.

 

Patrze i nie wierze w to co czytam :o. Dziadek troluje też "ciemną masę" na festiwalach... Prawdziwy MISTRZ

 

Norden: "Zycze calej reszcie zebyscie robili to co lubicie bez potrzeby parcia na szklo..." true Ty pi.. ;) ( nie no żart)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Trole są nasze.... nawet te poza...:)).. a może zwłaszcza...!!!

Cieszę się, że wszystkie mają mocne portfolio z filmami animowanymi.

Jest z kim pogadać.... na wszystkie tematy na raz... bo to rozwija.... a nie tylko o animacji kulek...!!!

Jadę na rower... przemyślę sobie wszystko... pod wiatr...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a Wy bedziecie sobie dawac lapki w gore przy kolejnej wizualizacji sracza... ciemna maso.

Gdzie Wy macie mozgi, sie pytam?

Cóż, nikt tu nie uważa wizualizacji kibla za sztukę. Jednak jest to całkiem pożyteczna praca. Pozwala zobaczyć wnętrze, zanim zainwestujesz w nie pieniądze. Z łatwością uwierzę, że tobie Boris to nie potrzebne.

 

 

Szacun Dziadek. Jestem pod wielkim wrażeniem, że można napisać tysiące słów, z których nie wynika nic.

 

Dziadek nie przewidzial jednego, ze nie tylko on jezdzi na festiwale... i nie po to zeby.... jak... to sam ujal... rozmawiac... z Jury... a po to, zeby WYMUSZAC, WYKLUCAC SIE Z JURY O NAGRODE!!!!! Na jednym festiwalu Jury mialo Cie dosc bo byles tak namolny i natarczywy ze to bylo zalosne.

Hehe, ale beka, nie wierzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek się trochę zbłądził w złym kierunku. Dla mnie taki wątek gdzie sam @Baggins się odzywa i można poznać informacje z pierwszej ręki to coś ważnego, szkoda by było gdyby główny gość stwierdził, że nie warto tu zaglądać. Może moderator powinien już coś z tym zrobić.

 

W sumie, taką małą zaletą jest to, że ostatnie wypowiedzi rzuciły trochę światła na to jak wyglądają festiwale, które już przewijają się przez dłuższy czas na forum. Niezły zwrot akcji.

 

Co do innej postaci, to czy zamiast z nią dyskutować, minusować może by wytworzyć wokół niej taką próżnię? Sygnaturka nabrała by nowego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale czasem się trafi, ktoś kto wie jakie pytanie zadać.

Projekt postępuje, producenci udostępniają nowe materiały chcąc podsycić zainteresowanie. Liczę, że może coś dopowiedzieć z czasem, a tu jest na to miejsce. Jeżeli wątek to "perpetuum mobile", to nie sadzę, że zachęca do powrotu.

Edytowane przez Tshayka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas zagladam tu, zeby zobaczyc czy jakis link do wywiadu sie pojawil albo moze sam baggins cos powiedzial.

Mamy na tym forum unikatowa okazje porozmawiania z ludzmi zwiazanymi z na prawde duzymi, uznanymi na swiecie produkcjami. Mowie nie tylko o PI ale tez o ludziach robiacych kapitalne rzeczy zwiazane z grami - Klicek na przyklad, animacja 2D jak WWWoj i calej masie innych, wartosciowych tworcow. Pamietam jak jeszcze bardziej byl aktywny Marek Okon, pojawila sie Magdalena Dadela - nazwiska prawdziwej, swiatowej elity mozna mnozyc. I zamiast skorzystac z tej szansy, podpytac, pogratulowac, nauczyc sie czegos od najlepszych pozwala sie na to, zeby wartosciowe watki pograzaly w tym pseudointelektualnym, bezwartosciowym, belkotliwym bagnie. Trudno sie pozniej dziwic, ze ci najlepsi znajduja inne miejsca do pogadania jesli juz maja na to czas. Wywiady z nimi nie pojawiaja sie tutaj - pojawiaja sie w jakiejs lokalnej gazecie na przyklad a my tu linkujemy (jesli w ogole). Na prawde warto sie zastanowic nad tym co jest a co nie jest warte uwagi i olac to co nie jest. Zanim to forum calkiem umrze i bedziemy skazani na jakas odmiane Face Booka czy Twittera gdzie najwyzej mozna napisac "AWESOME WORK!!!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi...

myślisz, że najlepsi chcą rozmawiać z kimś kto jest tu od 2005 roku i niczego nie pokazał.... tylko wie wszystko na każdy temat....??...!!...:))))

Rzeczywistość to są fakty, a nie urojenia kogoś kto nie istnieje graficznie na forum graficznym....:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi - kurde, w punkt!

Tutaj trochę brak moderacji. Takie pobłażanie doprowadziło do tego, że uprzednio zbanowani wracają na multikoncie i kontynuują swoje bełkotliwe...... podboje :))))

Najgorsze jest to, że to w takim temacie. Kiedy Wiesiek dostaje wreszcie to na co zasłużył. Po chłopakach z CDPR mamy znowu idealną okazję żeby się wykazać. I tutaj fakt - zamiast skupić się na powolnym pociąganiu Bagginsa za język są wojenki z ludźmi, którzy ewidentnie pomylili swoje miejsce w sieci.

Mało tego. Od kilku stron tego tematu nie ma żadnego hamulca. Po kompromitacji ujawnionej przez Ybbgala dalej mamy to samo.

Ignorowanie? Owszem. Jest to sposób. Ale słaby.

 

Mode - wywalcie ostatnie 10 stron tematu i uruchomcie wreszcie banhammera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz przystopować, bo ze zwykłego trolla zaczynasz zamieniać się w ogra. Była nawet ciekawa dyskusja dwojga ludzi, nazwijmy to, o odmiennych poglądach i podejściu do własnej sztuki, ale teraz to zwykły bulgot. Ludzie są zbyt spokojni żeby na to reagować.

 

Statystycznie to prawie wszyscy gadają tutaj z sensem. Wróćcie do opowiadania o festiwalach, chociaż tak naprawdę to można by wydzielić z tego nowy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wyczyścić, krzykacza znowu zbanować i załatwione. Kurde! Ja na forum jestem już kupę lat i na początku było bardzo fajnie. Sporo ludzi od których można się było czegoś nauczyć i fajna atmosfera. Od jakiegoś czasu jest tu tylko jedno wielkie bagno z Jedynym Oświeconym Artystą, który sobie miesza każdego z błotem. I wtrąca się w każdy wątek, który mógłby przyćmić Jego Animacje.

 

To wątek o Wiedźminie Bagginsa, więc niech wypowiada się Baggins! Jak tylko ktoś osiągnął coś fajnego i konsekwentnie idzie swoja drogą, to trzeba go zbluzgać i wytknąć palcami - ale to akurat nic nowego... Miło by było gdyby znowu zapanowała tutaj przyjacielska atmosfera. Mamy w Polsce sporo artystów, którzy mogli by się tutaj udzielać, ale nie dziwię się im, że nic nie piszą. Bo od razu zostali by zrównani z ziemią przez kogoś kto wie lepiej, zrobiłby lepiej i w ogóle wszystko już wie, bo jest humanistą! A prawdziwy artysta nie musi o tym ciągle krzyczeć - bo jego prace same za nim przemawiają. W innym wypadku jest tylko zwykłym Hochsztaplerem, który szuka poklasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....radykalizm jest "mądry"... a humanizm piękny....!!!...

dlatego ten Wiedźmin MA NIE BYĆ podobno tylko rzeźnikiem mordującym potwory.... tako rzecze Zaratustra oraz Baggins...:)))

 

@tiger250... zauważasz tą drobną różnicę.... idzie nowe... Dziadkowe....:)... ja się cieszę... a Ty...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, bez Dziadka to forum umrze :) I tak już ledwo zipie.

 

W ramach ciekawostki:

Siedziałem sobie dzisiaj przez parę godzin w bibliotece w Beverly Hills, bo musiałem trochę popracować w spokoju, a to o wiele lepsze miejsce do tego niż pokój hotelowy. Jako, że jest też tam darmowy net chciałem zajrzeć na max3d, żeby sprawdzić czy znowu ktoś na Baginsie psów nie wiesza. I tu zaskoczenie, bo Max3D jest zakwalifikowany tam jako strona porno i zbanowany. Boje się myśleć, kto w tej bibliotece i co robił z tą stroną:-)

 

To będzie chyba niezłe podsumowanie dyskusji.

 

czołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins... Mistrzu.... zasłaniam Cię od razów własnym wątłym ciałem... idzie nieźle...:)))))))))

już wszystkie Wiedźmińskie potwory mnie gonią (nawet jeden barceloński z podkręconym prockiem), ale jak nie pozwalasz wyrzynać.... to nie wyrzynam....:))))... a było by łatwo, bo one są takie mono tematyczne...!!

 

W Berlinie blokada portalu to za koncepty do "Hardkoru" i za "Bajkę o Jasiu i Małgosi"... mocny portal...!!!... z wpływam na rzeczywistość...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WWoj... sprawdź... może to uszkodzony wiatrak....:)))... ja mam 20% obciążenia... luzik...

właśnie skończyłem jazdę na rowerze 80 km... 24.45 średnia jestem do wentylowany

nic mnie nie parzy... w końcu film to tylko jakaś tam wirtualność... zwłaszcza przy Wiedźminie.

Może to mieszanie konwencji miało wpływ na Twoją postawę... kiedyś byłeś spokojny i zrównoważony.

Ja to co innego.... troluję od lat, pełna stabilizacja.... i niepohamowana chęć nauki od Mistrz Bagginsa,

a mistrz to mistrz.... czuje konwencję.... jak widać... i czytać....:))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności