Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Riley Brookland 9 Aero Special


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kolejny model robiony już dość dawno dla wprawy i radości własnej. Model "Origowany" i w planach była animacja ale jak to z projektami własnymi bywa stoją ostatnie w kolejce :)

 

Samochód to Riley Brookland 9 z 1931 roku po modyfikacjach (między innymi silnik lotniczy). Model bazuje na istniejącej współczesnej przeróbce.

 

Model i Render: MODO 601

 

Pozdrawiam

 

Marcin Przybyś

Division48

 

a0.jpg

 

a1.jpg

 

a2.jpg

 

a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim:)

 

Tamyl91 - Dziwny bo nie naturalny z kamery. Taka stylistyka, ja lubię takie zmiękczenia.

FF - Zmniejszyłem :) Faktycznie za duży wszedł.

Sebazx6r - Ano warto szczególnie że teraz Luxology działa razem z The Foundry co może oznaczać że NUKE, Modo i MARI będą integrowane w jeden system a to możne oznaczać miazgę na rynku (Przynajmniej jeśli chodzi o około FX'owe klimaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten model. Render i prezentacja też wyśmienita. Zasłużona piona i czekamy na front. :)

 

To modowski renderer ło cuda bardzo ladnie...
W modelowaniu jakie cuda się dzieją. Wielu ludków mówi że modo przebija wszystko w temacie polymodelingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przebija ale walczy o to dość intensywnie. Jak dla mnie gdyby trochę z May'i (animacja) i Hudinie'ego (particle) wrzucić do modo + możliwość współpracy z Renderman'em (na razie tylko Maxwell działa ok z modo) to modo było by programem idealnym :) Na razie modo cały czas jest świetne jako dodatek do modelowania a nie główny element piplline'u.

 

Ale patrząc na to jak szybko się zmienia to jest na dobrej drodze i trzymam za to kciuki bo pod względem interfejsu, intuicyjności i łatwości obsługi kładzie konkurencję na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wszystko wygląda bardzo podoba mi sie stylistyka 1 ujecia i te dodatki 2d, buduje to fajny klimat :)(1ujecie leci do inspiracji do mojego nowego projektu pod wzgledem renderu :)) Zblizenia troche mnie odpychaja przez ten bardzo dziwny dof ale to kwestia gustu. Natomiast ostatniego ujęcia chyba bym nie dawal psuje piekno reszty, wyglada troche jak zblizenie na zabawkowy silnik a nie prawdziwych wymiarow motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności