Skocz do zawartości

Bf 109 G-8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie jest złośliwość ale tak dobrze zapowiadający się model warto dopracować. Byłem w Gatow ale i niemiec nic nie załatwił, chciałem się dostać do magazynu gdzie mają całą masę silników, bloki, głowice i innego dobra. Porobiłbym foty i to by była pomoc dydaktyczna no ale nic z tego ta sama gadka płyta ze zdjęciami 100 euro fotokopia jednego rysunku 30 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jatat - 100 euro to stanowczo za dużo zwłaszcza że nie wiesz co kupujesz. Co do uwag o błędach to, w miarę czasu się poprawi coś jeszcze tu i tam, myślę. W wolnej chwili udłubałem dynks od mocowania łopat śmigła:

 

dCXy1A.jpg

jpysdt.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja też się nie zdecydowałem chociaż mają wojenną dokumentacje w całości rozpracowany jak, ale ja jestem uparty tak i tak tam wleze i nie zapłace nic:), a tylko dlatego że to przecież ich historia i jak jakiś polak chce coś odtworzyć to powinni bez łachy dać możliwość sfotografofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyło mnie już to modelowanie samolotów, pojazdów, silników i całego tego technicznego badziewia..... postanowiłem się zabrać za jakąś organikę! Na początek ślimak. Ponieważ to moje pierwsze próby zmierzenia się z tematem zacząłem od ślimaczej muszli :).

 

aha... możecie sobie darować dokarmianie , rogów ślimak i tak nie pokaże bo śpi!

 

2MRkxt.jpg

KMBqXw.jpg

K8unBc.jpg

AUvpwz.jpg

k8Qsao.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni gaźnik źle wspominam. Nie miałem wystarczających referek i musiałem zmyślać,

 

ale kurcze takie coś pamiętam, że mówiło się o przewadze Bf 109 nad spitfire z powodu tego, że spitfire miał gaźnik i gasł przy ujemnym przeciążeniu (otwór panny Tilly rozwiązał ten problem), a meserszmit miał wtrysk i nie miał tego problemu. To chyba coś nie rozumiem z tym gaźnikiem, jak to w końcu było w 109?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja śpię Ty pracujesz! :)

Bardzo ładne te gumy uszczelniające, niby nic ale wyglądają bardzo plastycznie/realistycznie.

Powinieneś wymyślić jakiś sposób na podświetlenie nowych elementów, ciężko jest wyłapać co nowego pojawiło się w tym gąszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladam sie od samego poczatku i mowie sobie nie no ladnie ale ty zawsze tak robisz i mam w mysli twoje wszystkie poprzednie prace, ale jednak cos jest inaczej lepiej :) jakos bardziej czuc ten model. Mam nadzieje ze tym razem rendery koncowe beda genialne. Mam nadzieje ze te materialy nie beda koncowymi :)

 

aha pytanko, jak mapujesz wezyki ze ten oplot tak ladnie sie uklada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności