Skocz do zawartości

Pojazd3D: Heavy Rain


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka Skalpel,

dzięki za miłe słowa.

Tak na serio, serio nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru.

Spoko fajne, ale dla mnie bez wow :) Mimo to dostałem wiele pozytywnych komentarzy.

Czasami jednak można zaskoczyć się w odwrotną stronę niż zazwyczaj to działa :) No ale nic.. poczekajmy także na krytykę. Jak dla mnie AA kuleje, ale zwalam winę na deszcz! :PPP

 

Dzięki!

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszek jak ci pisałem moje pierwsze wrażenie było że "pomysłowo". Miło jest zobaczyć swoją rzecz w takiej egzotycznej interpretacji. Na Bezszance ludzie szaleją ale o co chodzi? Nie czaję ichniej logiki.

 

edit: gdy skończyłem pisać tego posta, doszły 3 "apercyjacje" i 1 "foloł".

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony ze to niema jeszcze nastu frontów. Chłopaki świetna praca klimatyczna, breakdown jest cudo i nie wiem czy to on nie powinien się tu znaleźć :)

 

ostatnio nie wiedzieć czemu ale wiel prac niema fronta. :X

 

- - - Połączono posty - - -

 

to jak już cię pochwaliłem na behance tak tutaj na podwórkowym forum, napisze co mi się nie podoba.

 

tak więc:

biały soft brush a mianowicie te tło za autem, whyyyy dlaczego za coo toć auto samo się odcinało już dobrym back lightem wielka szkoda że tak szybko kończy się ta podłoga za autem mogłeś ją pociągnąc trochę dalej razem z Dofem by się elegancko wszystko rozmyło a tak wygląda to trochę jak wklejone w PS.. to tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności