Skocz do zawartości

Scena 3d: Nööburgring - Update animacja


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy może jeszcze pamietają Lamborghini Aventador, nad którym pracowalem juz wieki temu. Zawsze gdzies tam go mialem w pamieci i szkoda mi bylo porzucac temat, wiec wykorzystałem go w najnowszej pracy na konkurs humster 3d https://hum3d.com/blog/car-challenge-2016-winners/

 

Docelowo pracuje nad krotkim ujeciem, co by to sie troche ruszalo. Calosc renderowana w Redshifcie pod maxem na jednej karcie 980Ti - w sumie wyszlo jakos 3 do 4 godzin renderingu w rozdzielczosci 4k. Postac kierowcy oparta na skanie i przetworzona na moje potrzeby, wraz z prostym rigiem.

UPDATE - animacja https://www.artstation.com/artwork/ZX6Qx

 

 

 

Hires - https://dl.dropboxusercontent.com/u/66071202/nooburgring_artstation.jpg

 

nooburgring_artstation.jpg

clay_v002.jpg

i tutaj pare wipow look devu.

piotr-tatar-ave-prev-v001.jpg?1481052649

piotr-tatar-prev-v004.jpg?1481052699

piotr-tatar-gopro-prev-v002.jpg?1481052586

piotr-tatar-clothd-prev.jpg?1481052610

 

Pozdrawiam, Jzi

Edytowane przez JohnZi
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja pierdziele...fota jak nic:) Sama kamera GOPRO wygląda hiper...a ledwo co ją w kadrze widać...ja pierdziele...Ile czasu poszło Ci na shadery? tu nic nie jest czyste, wszystko ma jakieś choćby minimalne ślady użytkowania...w mordę - po za moim zasięgiem pojmowania ile to pracy kosztowało...

Respekt na dzielni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dolaczam sie do pytania, ile Ci to zajelo?!

 

przez rybę 911 chyba ma dziwne proporcje i dziwnie wygląda poszerzyłbym ją i troche przyziemił. lepiej to będzie wyglądać dodatkowo zdjołbym trochę refleksów z niej i saturacje.

 

Zgadzam sie z Mackiem co do porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, super, ze sie podoba :) Ja juz serio stracilem do tego dystans i napatrzyłem sie az za naddto wiec delikatnie rzecz biorąć byłem zaskoczony tak poztywnym odbiorem.

 

Hris-- jako, ze na codzien ma do czynienia z shaderami w pracy, tutaj rowniez staralem sie je dopiescic. Brakowalo mi jednak mapowania triplanar, ktorego redshift poki co nie wspiera(Ale juz pracuja nad tym). Na pewno usprawniloby to prace. Shaderowo to nie wiem ile czasu mi to zajelo, bo wszystko powstawalo rownolegle. troche modelowania, troche tekstur i jeszcze od razu compo zmieniane co tydzien :)

 

Paszczak1 - w octanie nie siedzialem, ale troche czytalem o nim... i jestem pewien, ze jest wolniejszy ( z uwagi na to ze to unbiased), ale na pewno ladniejszy out of the box :)

 

martin-flash - nowy gran Turismo robi wrazenie :)

 

 

Dziekuje wszystkim jeszcze raz za mile komentarze

 

- - - Połączono posty - - -

 

Ehh pisalem dosyc dlugi komentarz, glownie odnosnie pracy z Redshiftem, ale niestety mi sesja wygasła i sie zle skopiowal... wroce do tego jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fucking way!

Żarty sobie robisz?

 

Pozamiatane na cacy.

 

Jedyna do czego bym się przyczepił - z kierą to powinien trochę bardziej walczyć, a nie jak by na autostradzie trabanta wyprzedzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności