Skocz do zawartości

Teczka 2D: 88grzes


88grzes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Selena - Dzieki :)

 

Wish69 - dzieki, no ja mam nadzieje ;p

 

 

Pozbierałem troche zaległych rzeczy, różne różności które są "w miare" warte pokazania ;p

 

 

 

Praca na Kryzys. Pomyślałem że wrzuce tak dla porządku.

 

kryzysdeadpointsmall.jpg

 

Okładka do Encyklopedii fantasy wydawnictwa Deagostini.

 

encyclopediaoffantasyco.jpg

 

Dwie okładki dla wyd. "Replika"

 

unled2gfdgf.jpg

 

Okładka dla wyd. "Fanucci"

 

unled2dsdsdsdcopy.jpg

 

Karty z promocji mr.snaki "Wojna Cywilizacji"

 

kartycopysmall.jpg

 

FFG: Warhammer 40k: Dark Heresy, Blood Of Martys

 

14drillabbotgrzegorzrut.jpg

 

13archexorcistgrzegorzr.jpg

 

i troche speedów

 

61115415.jpg

 

27614429.jpg

 

53685841.jpg

 

22255916.jpg

 

80016118.jpg

 

71040305.jpg

 

13306052.jpg

 

87790388.jpg

 

39491713.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano genialne prace, nie mogę się napatrzeć, szczególnie speedy mi się podobają.

 

Jeśli mogę spytać - dużo dostajesz zleceń? I czy dużo za nie dostajesz? Nie będę pytał bezpośrednio ile, bo nie wypada i zapewne zależy to też od zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, znam z digartu. Śledziłem swego czasu burzliwą dyskusję na temat użycia fot w pracach między Tobą a Torturem. Od tamtego czasu zrobiłeś spory progres, zaczęło Ci bardzo ładnie wychodzić to mixed media. Wciąż jest trochę zauważalnych kwasów w anatomii, ale to po prostu kwestia czasu, widać że wciąż się rozwijasz, a to raczej lepiej niż gorzej :)

Jedna sprawa - dziś rano oglądałem na słabym lapku i prace wyglądały na tamtym monitorze miejscami dość słabo. Teraz oglądam na sprzęcie dużo wyższej jakości i jest bardzo dobrze, praktycznie bez zastrzeżeń. Lekcja na przyszłość żeby czasem wstrzymać się z zarzutami do momentu obejrzenia prac na dobrym sprzęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groch - nie narzekam :)

 

Wish69 - miło słyszeć :)

 

Florian P - thx

 

Grzessko - Dzieki imienniku :D Zawsze bedzie nad czym pracować to jest właśnie paradoks wiedzy, wiesz że nic nie wiesz ;p

 

Nezumi - hehe mam rebus z tym "konmicznym" albo pomyliłeś literki z "s" na "n" albo n wogule nie miało być ;p Tak czy siak dzienx :)

 

polka dot - dziekówa ;p

 

Rotcore - heh no niestety snaki miały wyglądać "troszku" inaczej ale klient nasz Pan i trzeba sie dostosować ;p

 

Karkosik - dzieki :)

 

xmichalinx - oo tu jesteś :D dzieki :p

 

Koniu - Dzieki :)

 

SBT77 - Heh stare dzieje i temat rzeka ;p No niestety zawsze są jakieś kwasy :S Ale I'm working on it!

Co do sprzętu to racja, nie kazdy ma jakis IPS czy PVA poza tym tansze tn'ki maja dziwne profile poustawiane, cieżo sie wpasować ;p

 

 

Jeszcze dorzuce takie spidy po 1h na kazdy.

 

steampunkguycopycopy.jpg

 

kozasmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedy moja ogromna moc!

Bardzo mi sie podobaja szczegolnie kolorystyka!

 

Z tych dopieszczonych Grunwald tez zatrzymal moja uwage na dluzej niz pozostale.

Co do techniki to nie mam mandatu zeby tu sie wypowiadac, ale jak dla mnie bomba!

 

Dzieki z wrzucenie!

 

Pozdr Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały UP. Troche rzeczy sie uzbieralo. Część starszych, część nowszych.

Jest jeszcze troche rzeczy których nie moge jeszcze pokazać ale będą czekać w kolejce ;p

 

 

 

aliensmall.jpg

 

 

 

43895917.jpg

36661304.jpg

 

98131688.jpg

 

99727524.jpg

 

53491788.jpg

 

39704680.jpg

 

94289611.jpg

 

10847884.jpg

 

47472517.jpg

 

22919207.jpg

 

11002388.jpg

34837239.jpg

 

 

41208011.jpg

Edytowane przez 88grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześku kocham Twój stail. Rozwalają mnie te wszystkie motion blury, smudge itd. Wogóle stary jesteś gościem, który robi prace w których jest największa dynamika. Nieeeeeee, ja muszę browara otworzyć i przez godzinę pogapić się na to jeszcze raz:) Szacun do kolan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie świetne rzeczy, ale anatomia pana pod wąpierzem pozostawia trochę do życzenia.

Z niecierpliwieniem czekam na następną wrzutę ;)

 

Dzieki, generalnie wszystkie rzeczy oprócz pierwszego aliena, to są zlecone grafiki ograniczone czasem i konkretnymi wymaganiami ale wiem że jest masa błędów (jak zawsze ;p) na szczęście jestem ich świadom i staram sie je poprawiać z ilustracji na ilustracje.

 

Grześku kocham Twój stail. Rozwalają mnie te wszystkie motion blury, smudge itd. Wogóle stary jesteś gościem, który robi prace w których jest największa dynamika. Nieeeeeee, ja muszę browara otworzyć i przez godzinę pogapić się na to jeszcze raz:) Szacun do kolan:)

 

Hehe ale żeś mi nasłodził ;p Dzieki ;)

 

No dla mnie to jest trochę za jarmarczne, te błyski wszystkie, płomienie, rozmycia, ale żeby nie robiło wrażenia, to bym skłamał. :)

Podoba mi się okładka z rzymianami i statkami (świetne zgranie z grzbietem książki), praca numer 5 i pierwszy speed, co digarta dnia zgarnął.

Gdyby tylko mniej PSa było w tym widać i może trochę odważniejsze palety (bardzo zachowawczo kolorem operujesz) to dopiero by się działo.

Gratsy

 

Tak jak wsześniej pisałem, większość to pracki na zlecenie (baaardzo rzadko namaluje coś dla siebie)

I szczerze powiedziawszy część prac wyglądała by inaczej gdyby nie gust klienta ;p

Ale widzisz możliwe że masz racje bo czasem już wpadam w rutyne i rysuje tylko do akceptacji klienta.

Musze znów odświeżyć warsztat, porysować coś dla siebie jakieś ćwiczonka itp.

 

ale ci sie lapa wyrobiła :) nice

Widzisz ja tego zabardzo nie widze ;p

Ale fajnie miećopinie kogoś obiektywnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błysków faktycznie dużo, ale jest na czym oczy zawiesić. Moimi faworytami są: pierwszy szkic (digartdnia), czarodziejka, mężczyzna z mieczem (ten nad Polakiem i Ruskiem) oraz kobieta z pochodnią (naprawdę dobry efekt zadymionego pomieszczenia oraz cudne włosy). Ponadto rozpływam się nad oddaniem natury błyszczącej zbroi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się przyznam że uwielbiam takie błyski i świecidełka w malunach więc jak dla mnie bomba!

Najbardziej podobają mi się prace nr 1, 3, koleś w czerwonym płaszczyku i niebieskich oczach i zawieszony staruszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim ;)

Wiem że czasem moge przesadzać z błyskami itd.

Ale kurcze ciężko sie tego wyzbyć (albo chociażtroche zminimalizować) wydaje mi sie że to zależy od ogólnej percepcji, ktoś maluje ostre krawędzie z kontrastami i mocnymi blikami, drugi maluje zasmużone prace z lekkim kontrastem bo tak to widzi.

Cieżko powiedziećtu już sie nasuwa temat stylu itd. chociaż mi sie wydaje że nie mam jeszcze jako takiego stylu bo praktycznie kazda prace robie inaczej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ;) Juz kilka osób mi o tym pisało.

ICE niestety to Polska tu w tych sprawach jest poważne zacofanie. W stanach wywalczysz odszkodowanie za to ze szampon ci zafarbował wlosy nie na ten kolor itp. a u nas puszczaja wolno gwałcicieli i złodzieji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, ładnie.

Pierwszy bardzo fajnie. Jeśli się czepiać to sylikonowych cycków (no, ale cycek to cycek), futro wilka jak z włosów łoniaków zakręcone i zęby wilka trochę w zbyt prostej linii. Tak ogólnie fajny obrazek.

Na drugim dżinsy trochę światłocieniem odstają od skóry (coś tam jest nie tak) i opony za mało gumiaste.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamesanin, natas - Dzieki ;)

Status - no wyszło jak wyszło, za dużo czasu na to nie poświęciłem, a tors był zmieniany kilka razy dlatego, został najbardziej odpuszczony ;p

CzAk1 - dzieki ;) Z cyckami j.w co do drugiego obrazka, z założenia miało być bardziej bajkowo a wyszła jakaś hybryda,

nie mój stajl ;/

ola-f - no wyszło troszku koślawo ;p Oczywiście pozycja była też kilka razy zmieniana dlatego coś sie tam wysypało i poprzez dalszą kontynuacje i brnięcie w błedy wyszło jak wyszło ;p

 

Tutaj jeszcze dwa takie obrazki:

 

retrogirlsmall.jpg

 

13breathssmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności