Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma dobrej znajomosci bryly to swiatla rozkladaja sie przypadkowo i widac ze nie ma tam za bardzo warsztatu wiec wykanczanie tego niewiele zmieni. To samo z anatomia - calych postaci, ogolnie w kazdej pracy. Ale odbior jest przyjemny, bo jest ciemno i sa swiatla. mojej mamie by sie podobalo gdyby bylo wiecej fioletowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne że jak człowiek wrzuca zajebiste prace to jest zero komentarzy. a jak człowiek wrzuci gówno totalne to jest pierdyliard komentarzy. nic dziwnego że celebrytami zostają często ludzie którzy nie są zbyt inteligetni tylko po porstu mocno głupi.

 

14402886814144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14402886814144.jpg

 

widzę że chyba nie zrozumiałeś metafory tego postu. Tak wiem że ta praca to żart. bo rozmawiam prawie codziennie na skype z kalberem. i tak wiem że te posty to żart. tylko właśnie chodzi oto że na tym forum są zajebiste prace które nie mają ani jednego komentarza. A wszelakie gówna. lub takie żarty jak np ten. mają komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że chyba nie zrozumiałeś metafory tego postu. Tak wiem że ta praca to żart. bo rozmawiam prawie codziennie na skype z kalberem. i tak wiem że te posty to żart. tylko właśnie chodzi oto że na tym forum są zajebiste prace które nie mają ani jednego komentarza. A wszelakie gówna. lub takie żarty jak np ten. mają komentarze.

słaba metafora

jak praca jest słaba to się wytyka błędy, a jak praca jest ekstra to nie ma do czego się przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ma dużo racji. Da się zauważyć że jesteśmy świetni w wytykaniu błędów a nie umiemy chwalić. Kiedyś sam potwornie narzekałem na pustosłowie postów "awesome!!!" Ale dziś zauważam że i one są bardzo potrzebne. Teraz żeby wątek zrobił "wow" trzeba mie trolla w postaci Nordea czy dziadka 3d. Smuteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości, jak ludzie robią tyle fanartów witchera to czemu nikomu nie przyszło do głowy, żeby zaprojektować "swojego wiedźmina" z jakiejś innej szkoły ? :P Zrobiłoby się ciekawiej. Tak samo ciągle go pokazują na kasztanowym koniu, tak jak to było w materiałach marketingowych, a przecież Geralt każdego konia nazywał "Płotką" i te konie mogły być totalnie różne :D Czepiam sie troche bo wszyscy robią to samo i jest to troche monotonne. (obrazek sam w sobie jest fajny xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mały update

 

Parę spedów na czelendż trzydziestodniowy. Na każdego z nich, przypada jedna godzina

 

mateusz-michalski-speed-war.jpg?1470428144

 

mateusz-michalski-bridge.jpg?1471367943

mateusz-michalski-castle-raining-day-day-night.jpg?1471635647mateusz-michalski-prypec2.jpg?1471875040

mateusz-michalski-ghost-town-school2.jpg?1471905724

mateusz-michalski-flooded-basemen2t.jpg?1472050195

mateusz-michalski-stairs-from-rooftop.jpg?1472187311

mateusz-michalski-a-night-to-remember-barn2.jpg?1472524973

mateusz-michalski-rooftop-pripyat.jpg?1472260335

 

mateusz-michalski-port.jpg?1472619107

 

 

 

mateusz-michalski-pirates-cabin2.jpg?1473113452

 

samochody, bedzie wiecej pojazdów

mateusz-michalski-lublin-2-4-net.jpg?1471607255

mateusz-michalski-8ba66178-524d-4cf1-8220-d40798e88b3f.jpg?1469136221

 

mateusz-michalski-12801531-1073382989384515-6491115707208629112-n.jpg?1470251829

 

 

 

i takie kreseczki

 

mateusz-michalski-barbariana2.jpg?1470777699

 

mateusz-michalski-barbariana.jpg?1470777701

 

 

mateusz-michalski-enginer-3.jpg?1473062304

 

mateusz-michalski-monk-uniform.jpg?1473062326

 

Pozdro

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam już wcześniej na fb wszystkie prace więc powiem tylko, że zazdroszczę wytrwałości i konsekwencji w codziennych ćwiczeniach. Ponieważ ja dopiero się uczę, to trudno wymyśleć jakąś konstruktywną krytykę. Enviro mają mroczny klimat, trudno natomiast osiągnąć precyzję w godzinę. Bardzo mi się podoba, ze czuć przestrzeń w tych widoczkach.

 

Obejrzałam 1 stronę teczki (trzebaby całość, ale widziałam już na artstation imponujące portfolio) no i ciekawie przedstawia się postęp.

Najbardziej w sumie spodobały mi się ostatnie koncepty tej kobiety, dlatego że jest czysta, precyzyjna kreska, z Thorgalem mi się kojarzy albo ze starymi komiksami. Wogóle te czarno białe koncepty są rewelacyjne, minimalizm a jednocześnie konkret.

Jeszcze jedna Twoja praca mi się bardzo spodobała czarno biała z samochodami z dynamiczną kompozycją.

Moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłam te widoczki to że mają klimat Zabrockiego.

Ogólnie jak dla mnie WOW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pisać takich postów :/ Wszystko świetne, nie ma się zbytnio gdzie człowiek dopieprzyć. fajnie już panujesz nad kreską, widać to w postaciach. Co do envo, to to z refek malowane albo inspirowane? Mega klimatyczne.

A auta to tak w centrum zainteresowań czy jakieś zlecenie? Pytam bo wcześniej za dużo ich nie malowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wszystko nabiera wartości produkcyjnych, dobry postęp jeżeli chodzi o komercję. Zastanawia mnie kiedy graficy wyrosną z chłopięcej fascynacji 6-cio pakami. Ani to wygodne ani praktyczne ani zdrowe, by mieć tak niską tkankę tłuszczową. Szczególnie u wojownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka dziekuje za dobre słowo !

 

Kazikowy

 

Idea tego wszystkiego jest taka. Wymyślam sobie jakaś kompozycje, staram sobie ja opisać w jedynym zdaniu, następnie oglądam zdjęcia podobnych scenerii i na podstawie tych informacji staram się stworzyć coś ciekawego mając na to godzinkę czasu wolnego.

 

olaf

 

Te sześciopaki były zamierzone, w sumie to były takie luźne ćwiczenia. Tak czy siak staram się żeby wszystko co raz lepiej to wyglądało i ten mój sajgon w praca jakoś uspokoić.

 

Żeby post nie był pusty wrzucam kolejne speedy, niestety musiałem parę dni wolnego zrobic bo jednak nie jestem niezniszczalnym cyborgiem

 

 

mateusz-michalski-church-of-the-ruin2.jpg?1473289308

 

mateusz-michalski-church-ruin-from-the-front.jpg?1473932820

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności