Skocz do zawartości

Szkicownik_Graft


Graft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 467
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Graft

 

Decyduj się na jaką stronę wstawiasz te koszulki bo na prawdę trafiasz w mój gust. Świetna robota.

 

Te koszulki już mam na "szopach" wrzucone, ale tam ceny raczej nie na nasze realia, więc nie zachęcam rodaków do kupna ;)

 

7OMdRHK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to design by humans mają najlepszy stosunek cena/jakość.Mają również dość dobre prowizje dla artystów.

Jak wypróbuję wszystkie opcje to dam znać.

P.S.

Jak macie fajsika, albo innes społecznościowe konta, możecie mnie zareklamować :P

Bardzo ciekawi mnie opinia szerszej grupy ludzi, a sam profilów w tych portalach nie posiadam.

Krytyka oczywiście również mile widziana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaz posiadanie - szczegolnie instagramy itp. Jezeli chcesz docierac do ludzi, musisz przebywac posrod nich.

 

Rozważam, ale boje się że przebywanie na tych portalach zeżre mi zbyt dużo wolnego czasu. Dobrym przykładem jest to forum :D zaglądam tu zdecydowanie za często :D

Edytowane przez Graft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to już prawie, że jest pełny etat, przy każdym nowym arcie, uploadować obrazki wszędzie (chodzi mi o fejsiki insta, deviant art, tam gzie są szeroko pojęci konsumenci, potencjalni fani i przyszli klienci ;)),

 

Jak będziesz miał sporą bazę "fanów", to wbijasz na patreon (hajsiuk) ;) lub twitch i tam poszerzasz działanie.

 

Ale to trzeba mieć chyba we krwi, żeby się tak sprzedawać.

 

Np. jeden z moich ulubionych ilustratorów, którego podziwiałem odkąd zainteresowałem się digitalem - Steven Stahlberg.

Zaginął gdzieś dla mnie na kilka lat i niedawno go odnalazłem na artstation. A tam (choć nadal trzyma poziom) same gołe dupy tworzone specjalnie pod Patreon. Trochę się zawiodłem, no ale żyć trzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to byś pewnie musiał latać po fejsikach, insta i spamować wszędzie gdzie się da a wpierw lizać tyłki i lajkować wszystkich z tysięcy znajomych, których znajdziesz w taki właśnie sposób.

Inaczej musisz mieć fart, żeby ktoś cie tam znalazł w tym gąszczu. Prędzej "własna" produkcja, jak było już wspomniane gdzieś, kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to byś pewnie musiał latać po fejsikach, insta i spamować wszędzie gdzie się da a wpierw lizać tyłki i lajkować wszystkich z tysięcy znajomych, których znajdziesz w taki właśnie sposób.

Inaczej musisz mieć fart, żeby ktoś cie tam znalazł w tym gąszczu. Prędzej "własna" produkcja, jak było już wspomniane gdzieś, kilka postów wyżej.

 

Wybieram, drogę czekania na farta, że ktoś mnie znajdzie ;)

Co by nie było tak z pusta. Niedzielne wieczorne eksperymenty

 

FMx1LaC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyńskie pytanie, ale czy ta dziewucha z chudym tyłkiem na pierwszej planszy jest Twojego autorstwa? Bo wygląda super, taki styl dobrej, ruskiej szkoły (a lubię te klimaty).

 

To jest analiza jednego z dzieł Ashley'a Wooda. Definitywnie powinieneś sprawdzić tego artystę, ponieważ jego prace są fenomenalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności