Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Deus Ex? Mi przejcie zajęło 30+h A jeszcze został mi jeden quest do zaliczenia, ale go przeoczyłem. A jak jeszcze będziesz się wszędzie skradał i wszystko hackował, to pewnie jeszcze więcej Ci czasu na nim zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Simcity 5 - pomijając problemy z logowanie, DRMem i bólem z serwerami - gra jest fajowa. Trochę małe te miasta - to minus, ale za to można zrobić ich kilka tak, żeby współpracowały ze sobą. Trochę zmienia się sposób planowania strategicznego - w jednym mieście ludzie mieszkają, ale nie mają żadnych nieczystości, bo kupują to inne miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą to lepiej Bioshocka :)

Zaczalem grac w Tomb Raider na PS3. Jest dobrze, ale denerwuja mnie spadki FPS. Moze czyszczenie konsoli cos pomoze - ponoc pomaga jak dawno sie nie czyscilo.

Póki co, Lara mnie nie przekonuje tak jak Drake z Uncharted. Zobaczymy dalej.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche kasy mi poszło na gry :)

 

Tomb raider 7/10, gre przeszedłem bez korzystania z mapy raz albo dwa na nią spojrzałem, po zakończeniu gry postęp 63% nie lubie tego, sztuczne wydłużanie gry przez znajdźki itp ale żeby aż prawie 50%? grasz sobie widzisz 50% ukonczone i myslisz ale sobie pogram a tu zonk koniec gry...

Bioshock infinite 7+/10, moim zdaniem 1 i 2 były lepsze, gra fajna ale zbyt cukierkowo i rażą kwadratowe krawędzie na obiektach, wydaje mi się że sporo wysokich ocen poleciało pod wpływem początku gry (pierwsze 2-3 godz są świetne później stagnacja i nudnawe strzelanie i bieganie tam i z powrotem, koniec podobno tez dobry ale nie dotrwałem bo po prostu mnie znudził i odłożyłem go na później))

War Thunder 8+/10 darmowa gra online, samoloty dopracowane chyba najbardziej ze wszystkich gier o samolotach IIWŚ

Dla mnie najlepszą grą jaka mnie przykuła ostatnimi czasy do monitora to był Far Cry 3, grałem w niego nie zmuszajac się aby przejść jak najszybciej, ogromnie mnie wciągnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Tomb Raider ukończony, 92% i nie chce mi się już grać po napisach końcowych.

Zdecydowanie poniżej oczekiwań. Spodziewałem się o wiele więcej i lepszej akcji. Postacie płytkie i bez charyzmy. Jakoś nie związałem się za bardzo z Larą i nie czułem klimatu "Lost", albo mega wariatów na wyspie. Mogli to lepiej pociągnąć.

Jestem ogromnym fanem serii Uncharted i śmiem twierdzić, iż TR zapożyczył sporo z produkcji Naughty Dog. Widać to gołym okiem i wypada gorzej.

W Uncharted (szczególnie 2 i 3) postacie, dialogi, akcja i cała reszta - rewelacja. Tutaj? Meeh, na siłę wiele elementów, czuć sztuczność. Niestety, ale 6.5-7/10 to max co mogę dać - kilka momentów wartych uwagi, projekty poziomów dobre, ale zbyt powtarzalne w późniejszej części.

Całkiem nieźle ukazali wpływ warunków atmosferycznych. Rozrywane deski etc.

Im bliżej końca, tym gra nabiera tempa i po prostu dzieje się, ale po Uncharted to zdecydowanie za mało.

Jak to ktoś powiedział: "Tomb Raider to takie Uncharted dla PCtowców". I stąd te wszystkie ochy i achy wg mnie.

Przez całą grę 100% powagi, przez co w wielu momentach zajeżdżało lekkim kiczem wręcz... Jakiś tam klimat był, ale nie wczułem się w niego tak jak oczekiwałem.

Mimo wszystko - najlepsze wydanie Lary.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem Dead Space 3. Jesli ktos sie martwil, ze zrobia z tego Gears of War (ja sie o to balem po ograniu dema) to nie ma strachu - to jest stary, dobry Dead Space. Jest kilka nowych (i fajnych, jak na przyklad budowanie giwer z komponentow) elementow gameplayowych tu i uwdzie, ale trzyma klimat serii, historia dobrze pociagnieta dalej i fani poprzednich czesci powinni wskoczyc w nowy kombinezon i poczuc sie jak w domu. Po prostu dostajemy wiecej tego samego i kilka nowych patentow no i nowy rozdzial opowiesci. Jak na dzisiejsze standardy gra jest dosyc dluga ale nie sztucznie przedluzana jak to sie dzisiaj czesto zdarza. Poboczne misje lykalem nie z obowiazku, ale z checi, bo zawieraja nowe miejsca do zwiedzenia i kawalki historii ktore wzbogacaja cala przejazdzke. Mozna tez sie pobawic w coop ale ja nie sprawdzilem jak z tym jest. Fanom serii polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Bioshock. Może i graficznie nie powala za to stylistycznie urywa głowe. :) Fajny patent z 'tearami' ale przez to wymusza troche backtracking. No i songbird:) Jak ktoś się waha, to moim zdaniem nie ma na co czekać tylko brać i grać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bejnerka

Ja polecam zagrać w Batmana : Arkham City. Dla mnie osobiście jest to najlepsza gra o super bohaterze. Inne nawet nie dorastają jej do pięt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tu odpowiedni dział dla mojego pytania...

 

Chodzi o to że zainstalowałem ostatnio grę "Guild wars 2" na moim laptopiku.

Laptko w miarę "nowy":

Lenovo B580,

grafika: NVidia Geforce 610m.

Win 7 64, HDD SSD (160 GB - tu siedzi system) + HDD (na nim jest gra)

4GB RAM

Procek: intel core i5 - 3210m 2x 2500 MHz

 

Guild wars 2 ledwo zipie na najniższych ustawieniach :/

 

Nie orientujecie się może co może być tego przyczyną ? W sieci czytałem, że niby ta karta powinna uciągnąc tego typu gry.

Sterowniki instalowałem ostatnio nowe, więc to raczej nie w tym problem.

 

 

Jakieś propozycje / opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się tak...

Ja ogólnie jestem leniwy jeśli chodzi o zabawę ze sprzętem, dlatego też w opcjach NVidii (ustawienia globalne) ustawiłem że ma być ona używana zawsze, bez przełączana między Intelem a NVidią.

Wczoraj też jeszcze z palca dodałem do listy programów Guild Wars 2 i tam też ustawiłem NVidie.

 

Po tym wszystkim uruchomiłem grę, ustawiłem detale, tekstury itp na "medium" i ... dupa - 10 fps ;D

 

No i nie wiem co jest grane ;/

a raczej nie grane ;D

Edytowane przez stobolewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nowe mmofps - Ghost Recon Online - może nie jest najnowsze ale jest w fazie bety i chyba teraz zdobywa najwięcej fanów, ogólnie rozgrywka jest nastawiona silnie na współpracę, jak na betę i w pełni darmową grę z płatnymi dodatkami nic nie wnoszącymi do rozgrywki to jest naprawdę git. Oby po wyjściu pełnej wersji utrzymali obrany kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w Battlefielda 3?

 

Zaloze sie, ze tak zwazywszy ze ostatnio jest w Humble Origin Bundle. Sam kupilem za kilka dolcow ale nie mialem jeszcze czasu grac. Sprzedali ponad dwa miliony tych "bundli" wiec troche nowych graczy pewnie bedzie. Swoja droga ostatnio sa takie promocje na nieco starsze gry ze mam wrazenie ze je rozdaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam czarnuchy wrażenia po GTAV? ;) ja czekam na wersje PC, ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie obejrzeć pare misji w necie, wygląda to zaiste przekozacko, będzie GOTY jak w morde strzelił

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Media Markt i był kosz gierek wszystkie po 9.99 Poszło: Hard Reset, Tron Evolution, Cryostasis: Arktyczny Sen :) naprawde warto się wybrac i przekopać ten kosz (o ile w Waszych MM są takie same promocje) bardzo dużo tam fajnych gierek jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się szarpnąc i za 20pln kupić hiciory sprzed roku. Ja tak kupiłem rozszerzone wydanie nowego deusExa z pol roku temu, tylko nie wiem o co rozszerzone, bo czasu nie mam.

Al już nie moge sie doczekać, aż sie ludzie na swiecie rzucą na angry birds wersję na PS3za 3dolary, przecenioną z 40 mimo, że na tablecie są po 2usd albo free. A wspominam, bo te wymienione gry nie powinny przekroczyć ceny 5usd w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island - dopiero ostatnio udało mi się skończyć tę grę. Grałem w 3 osobowej ekipie i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się grało. W pojedynkę nie wiem czy bym się skusił, chyba byłoby trochę nudno. Ale w 3-4 osoby gra się świetnie. Nie spodziewałem się, że gra jest tak długa i tak rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja także cisnę w WOTa. Jakie macie tam nicki? Ja tam jestem jako LeadingCommander. Może jakieś plutoniki...?

Na razie mój topowy czołg to IS, więc jeśli macie wyższe tiery, to jeszcze muszę podgonić. Natomiast moim ulubionym tankiem jest M4 Sherman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio trafiłem na Space Engineers. Gra na wzór minecrafta. Budujemy z klocków statki, całkiem fajna fizyka i model zniszczeń. Aktualnie gra jest w fazie pre-alpha, można tylko budować i się rozbijać ale systematycznie dodawane są nowe "ficzery". Docelowo ma być tryb multiplayer i pvp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności