Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok to mnie mega rozbawilo. zawsze myslalem ze Boston Dynamics pokazuje te filmy publicznie, bo dla armii beda mieli inny model -cichy i na baterie ale nie moga baterii pokazac bo np. Sa z kradzionego patentu (armie maja prawo tak robic). Nagle szok, zolnierze nie chca pierdziawki zaboerac ze soba w misje. Uklony dla naukowcow z Boston Dynamics, armia wycofuje sie z pomyslu.

 

[video=youtube_share;o4RV6E9Jh8w]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczycielka pyta się klasy:

Dzieci kto w waszej rodzinie jest najstarszy?

- U mnie dziadek

- W mojej rodzinie babcia

- Pra-pra-pra-pra babcia

- To niemożliwe!

- Dla-dla-dla-czego?

Edytowane przez pfkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze link sie wklei. Znaleziono metylofenyloalanine w silowniowych proszkach dostepnych w sklepachz odzywkami. Uzywanie tego moze doprowadzic do dyskwalifikacji. Ciekawostka zwiazek pochodny do opium i sluzy do produkcji zdaje sie metaanfetaminy. Sanepid odwiedza teraz silownie i sklepy z odzywkami.

Czyli jednak 'suple' dzialaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem to dodać wczoraj.

Pamietajcie, by byc w kontakcie z wielorybami ktorym niszczycie zycie. Ich slabosc to Wasz sukces :)

A na poważnie - gry przez stymulacje dopaminy (socialowe dodatkowo oksytocyny i serotoniny) dzialaja jak inne narkotyki w tym hazard i alkohol wiec nie warto udawać, że nie robimy niczego złego dojąc słabszych psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose suspension

[video=youtube_share;3KPYIaks1UY]

 

Fajne, jednak przede wszystkim dla pasażera. Chociaż w tej klasie samochodów o to chodziło. No chyba, że kierowca jest też kapitanem żeglugi wielkiej i lubi tak płynąć po asfalcie. :D w wersji z pneumatyką gorzej czuć auto, czy to przy pokonywaniu zakrętów czy innych manewrach, nawet hamowaniu. Ale na prostej i wyboistej drodze bardzo fajna sprawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj interesującą aukcję z tutorialem do 3D Maxa, w sumie poradnik jak poradnik, ale zwróćcie uwagę na certyfikat jaki możemy po skończeniu kursu otrzymać i jego opis:"Kupując kurs uzyskujesz prawo do zdobycia wyjątkowego certyfikatu, który potwierdzi Twoje umiejętności zdobyte na kursie (...) Pomyśl przez chwilę o ile wzrośnie wartość Twojej osoby na rynku pracy, jeżeli będziesz dysponował takim dokumentem."

 

http://allegro.pl/kurs-3ds-max-3d-studio-video-megapakiet-certyfikat-i5967948224.html

 

:D

 

3dsmaxcertyfikat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nie wygrywaja w us. Swoja droga maja bardzo interesujacy system wyborczy, az dziwne ze nazywa sie go demokracja i tak cholubi chodzenie na wybory. Ale powoluje sie czesto na socjalizm w europie - tej dzisiejszej ;)

Dla przykladu ludzie wybrali w wyborach Ala Gora ponad Busha, a wygral Bush. Tak dziala system elektorski. Ale fajnie zobaczyc spot, ktory nie buduje kapitalu na dzielemiu ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny to być ścigane i karane i to ostro. Latami trują ludzi, bogacąc się kosztem zdrowia i życia innych a uchodzi im to na sucho.

 

Taki zwykły człowiek cieszy się, że kupił szynkę po 12 zeta i "jaka pyszna". A to nie jest warte nawet 2 zł. Pokażcie wędliniarza lub innego producenta pożywienia, który na co dzień żywi się tym co produkuje. Sama chemia, przyprawy, GMO i ładne opakowanie + kłamstwa na etykietach.

Powinno być ostrzeżenie jak na papierosach.

 

To straszne bo okazuje się, że nie ma co jeść.

 

Musze wypić kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, maja postawione zarzuty.

Ale,zgadzam sie ze ciezko jest dotrzec o tych informacji. Nie dowiesz sie np. W polsce z jakiego lowiska masz rybe lub z jakiej hodowli. Dzieki wlasnym poszukiwaniom wiem, ze np. Kazdy losos w pl pochodzi z jednego zrodla i jest to najgorszy sort. Ale nie kazdego stac by placic 300pln za kilogram lososia lepszego sortu - wciaz hodowlanego, czy tysiaka za polowowego

Ale np. W grupie dietetycznej rozkmina byla ktore maslo jest gatunkowo dobre w pl. Okazalo sie ze kerrygold jest w uk z grassfeedu - od krow z pastwisk i zawiera pelnowartosciowe kwasy tluszczowe. Ale w polsce jest zbyt miekkie i po mailach do producenta wyszlo, ze jest robione jak wiekszosc masel polskich w jednym miejscu - bez wzgledu na cene. Ciezko konsumentowi dojsc do takich informacji. O tym ktore maslo kupic dowiedzialem sie od goscia, ktory wizytowal gospodarstwa ekologiczne. Ale nie wiesz czy za rok nie beda lac pol na pol z gownem od krow karminych pasza.

Polska jest krajem paszy - w sklepach i telewizji podaje sie tylko pasze dla bydla, co jest smutne, ale wolimy placic za kilo 'kielbasy' niz 200g prawdziwej kielbasy tej samej kwoty, bo wydaje nam sie, ze miesa w kielbie co stoi w sklepie tyle ile cena zywca, jakos sie namnozylo w transporcie. Iloscia to tylko pasza stoi, a to nasz wybor jako konsumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w polsce nie dbaja o konsumenta, to trzeba znac francuski. Francuskie Stowarzyszenie Konsumentow opublikowalo liste produktow zawierajacych alergeńy lub substancje niebezpieczne - dotyczy kosmetykow i na liscie sa znane marki kosmetyczne.

http://www.linternaute.com/actualite/societe/1281954-cosmetiques-dangereux-185-produits-pointes-la-liste-complete-de-l-ufc-que-choisir/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zawieje mizantropia ale rozdalbym takie wszystkim

 

Facet zastrzelil sie z wlasnego selfie sticka w wersji dla broni. Leci pozniej maly rant na bron, ale wklejam, bo trzeba jakos uczcic nominacje do nagrody Darwina

[video=youtube_share;48s5-SBbfuA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień, dwa temu wyczytałem na twitterze, że w orlenie Wyborcza i Newsweek mają być wykładane tak, żeby były zasłonięte przez inną prasę.

 

Wczoraj sobie o tym przypomniałem tankując, i pytam znajomego z obsługi czy to prawda - rzeczywiście, GW ma być kładzona odwrotnie, żeby nie było widać nazwy GW, a newsweeka w ogóle nie było widać :D

 

Nie żeby było mi żal tych szmatławców, dla mnie mogło by w ogóle ich nie być takich ryjących banie gazetek, ale taka manipulacja też mi nie w smak. Za to na wierzchu są same pisiorowe gazety.

 

Ciekawe jak daleko to wszystko posuną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności