Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeszedłem nowego Batmana AO i polecam, może nie najlpesza część ze wszystkich ale dobra rozrywka na parę godzin. Teraz przeszedłem na tryb multi i przyznam, że fajnie wypadł. Jedynie na co można tam narzekać to na małą liczbę trybów gry ale multi na parę godzin jest i tak świetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gram głównie w multi Crysis 3 cell vs rebel //dość spokojna gra

25.03.2014 //coś mi się wydaje że trzeba będzie zaprzestać grania bo straszliwa dzieciarnia tam siedzi, pełno niedorozwojów umysłowych nie znających zasad tylko lubujących wyrzucanie

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zagrywam w Arme III, ale tylko single player, teraz są już 3 epizody (ostatni wyszedł 20go marca), bardzo mi się ta gra podoba ze względu na taktyczne podejście do misji a nie sieczka non stop, olbrzymi teren działań oraz piękną grafikę, miła odskocznia od CODa oraz BFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatrzesienie gier ktore kupowalem na rozne okazje obnizek - ostatnio sprobowalem nasza rodzima Dead Island. Nie lubie zombich, nie pamietam juz co mnie sklonilo - chcialem odreagowac i kogos wirtualnie rozwalic chyba. W kazdym razie wsiaklem totalnie. Jak dla mnie na prawde kapitalna gra - rozwijanie postaci, loot, umiarkowana wolnosc tego co chce sie zrobic i kiedy. Rewelka. Jeszcze zanim skonczylem zakupilem DI - Riptide, ktora wlasnie zaczalem. Jesli czyta to ktos z osob pracujacych nad ta gra - wielkie dzieki! Kawal dobrej rozrywki. No i ten wasz engine... dobre! Nie moge sie doczekac Dying Light - ale na razie nie mam kaski. mam nadzieje ze jeszcze sie zalapie na przedplate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KKasia77

Mowa tu o grach komputerowych, ale ja z innej beczki: ja często grywam i polecam fajną oflinową gierkę: Ryzyko. Osadnicy też są niczego sobie.

 

Ogólnie polecam gry planszowe jako alternatywę do siedzenia przed kompem :)

 

 

___________________

Ogłoszenia we Wrocławiu i praca Wrocław.

 

Ogłoszenia korepetycji

Edytowane przez KKasia77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna Watch Dogs jest MEGA, podobało mi się doszczędnie wszystko: misje, fabuła, klimat, postacie, właściwie najlepsza gra od ubi jak dla mnie, moje ulubione gry Deus Ex HR, GTA(najbardziej 3 i 4), manhunt, hitman a WD jest tak jakby mixem tych gier

 

Polecam rosyjską ruletke, sam grywam od czasu do czasu.

zabójcza gra dla twardzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier MMO RPG ja mogę polecić neverwinter online, ciekawy rozwój postaci, możliwość uników (chociaż Tera online jest pod tym względem lepsza) generalnie wiele fajnych rzeczy. Co do WD to nie grałem ale bardzo podobało mi się assassins creed (1 trochę słabsza ale 2 i 4 genialna) jedna z lepszych serii gier w jakie grałem, więc przypuszczam, że Watch Dogs też powinno być genialne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto posiada Battlefielda 4 na PC? Ostatnio sobie zakupiłem, ale samemu nudno pocinać. Kiedys kilka osób się zgrało i razem graliśmy w BF3, może znowu się uda. Ewentualnie mogę pograć w Titanfall bo wczoraj była taka promocja, że trudno było nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w civ5 mam chyba z 300 godzin przegrane :) Chyba moja ulubiona gra ever :) Jakby ktoś chciał kiedyś jakieś małe multi to ja bardoz chętnie (tylko skąd na to czas...?)

Wczoraj odpaliłem Cities Skyline i wsiąkłem na dobre. Dobra wkrętka. Jak ktos grał w SC2000 to jest w domu :) bardzo fajna gra bez ograniczeń jakie są w ostatnim Simcity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem fanem gier RPG (NWN, Baldur, Planescape Torment, Gothic itp.). Aktualnie grywam w Pillars of Eternity, które jest miłym powrotem do czasów, gdy twórcy skupiali się na fabule i postaciach, a nie na pięknej grafice. Polecam każdemu, kto nie ma problemów z czytaniem dużej ilości klimatycznego tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze wszyscy grają... Wiedźmin już prawie 2 tygodnie na rynku, a tu żadnego jeszcze komentarza odnośnie gry. To może ja będę pierwszy... jak ktoś już skończy grać w Wiedźmina na PS4, a jeszcze nie grał w GTA5... to ja bardzo chętnie się zamienię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 - najlepszy rpg w jakikolwiek grałem... Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Fabularny majstersztyk. Z jednej strony bardzo dobry wątek główny - w końcu nie ratuję świata przez złem_najbardziej_złym_z_innego_wymiaru. A sz drugiej strony - mega fajnie biega się po tym świecie i odwala wiedźmińską robotę. Naprawde czuję, jakbym czytał kolejną książkę Sapkowskiego i brał w niej udział. Szacun dla twórców! :) nie mogę się doczekać powrotu do domu i zanużenia się w tym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie gram bo mi szkoda czasu. Bardzo lubie ale musiałem zdecydować w co zainwestować czas. Forum jest spoko - taki turowy multiplayer z niskim czasem sesji i dostępny na każdej platformie. Nawet głupi post nabija expa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie gram prawie wcale bo musze łączyć robotę z robieniem folio/nauką CG. Wiesz, Traitor narzeka na blenderowych trolli robiących trzodę w wątkach innych softów a potem wbija na wątek o grach i pisze że gry to strata czasu. Widzę w tym pewną niekonsekwencje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności