Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Auć... Masakra! Podoba mi się jak w każdym obrazku zupełnie inna paleta, tu nasycone gorące ogniste barwy, tu znów przytłumione, tu chłodno, tu szaroburo... Ech.. A w postaciach tyle życia i osobowości, zwłaszcza w tym pierwszym. Rewelka.

 

Mam pytanie, widziałem kiedyś na conceptart Twój wątek i tam pisałeś że raczej nie używasz refek do postaci, jeśli mnie pamięć nie myli. To aktualne jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest UP jest impreza! :D

Pierwszy to taki udany Frazeta,poza tym dynamiczne bestie to Twój charakterystyczny styl, fajnie jakby ktoś tchnął w nie życie z grafiką Crysisa,tylko do jakiego typu gry ;d

Czekam na więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam chyba wszystkie obecne arty z Blizz-factory i do SC3 i do D3 i WoW nie wspomnę. To się chłopaki z "sons of the storm" musieli wnerwić że wjeżdża jakiś polaczek (bez obrazy ofkorz) i ich gniecie :D Pzdr i czemu takie małe rozdziałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, widziałem kiedyś na conceptart Twój wątek i tam pisałeś że raczej nie używasz refek do postaci, jeśli mnie pamięć nie myli. To aktualne jest?

 

Bynajmniej. Może podczas szkicowania, szukania ciekawej pozy itp. nie mam refek ale przy wykańczaniu zawsze mam ich dosyć sporo. Na dzień dzisiejszy to nieodzowny element podczas pracy nad obrazkiem.

 

Dla Blizzarda chyba najbardziej się postarałeś;)

 

Oj tam, oj tam ;P

 

czemu takie małe rozdziałki.

 

Żeby forum nie rozwalić. Poza tym te grafiki docelowo maja najwyżej parę cali, więc detal i tak niknie - nie ma sensu za duzo go pakować.

Wskaż jaką prackę chcesz w wyższej rozdziałce to specjalnie dla Ciebie wrzucę :)

 

Opowiedz cos o tej kobietce jak powstawala - nie chce mi sie wierzyc ze 100% 2D :O

 

Do bólu standardowo. Parę wstępnych szkiców koncepcyjnych, potem b&w żeby określić walory, dalej kolor i detal. Do tego kilka teksturek i voila! ;) Na 3D się nie znam :/ Poniżej etapy, jakie się zachowały.

 

steps.jpg

 

Jeszcze jedna pracka, której zapomniałem wrzucić.

Tannhauser_Maniak_Art.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

step by stepy...bezcenne! thx!

jak masz więcej to będę wdzięczny, myślę, że wielu forumowiczów też =]

 

często Ci się zdarza że prace finiszujesz jako flip horizontal kompozycji jaka powstała w szkicu wyjściowym? mi się to zdarza ostatnio bardzo często i tak się zastanawiam ocb?=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przywalił kilka szybkich a na koniec "nokałta" zapodał. Miodzio jak zwykle!

 

Muszę Ci powiedzieć Sławku, że jeśli chodzi o proces pracy to ten pierwszy etap pracy wygląda u mnie równie dobrze jak u Ciebie :D, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności