Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

@Geni

 

W sensie ksztal oczodolu czy powiek ? Cos w tym pewnie jest, musze rzucic okiem na to :))

 

@Michalo

 

Dzieki, zapamietam na kolejny raz, i tak slabo go widac ;P

 

@blazejbobek

 

Na ten moment fryzura by zepsula caly efekt, bo wlosow real-time jeszcze nigdy nie robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksztalt powiek, wiem, ze bazujesz na referkach ale robiac cos z bani mozesz troche inaczej to rozegrac. Powieki nie zawsze sa eksponowane w taki sposob jak u Ciebie, nie chce Cie uczyc bo zapewne przewalkowane to masz, ale to jest to co mi sie wrzucilo w oczy. Przy kolejnej postaci moze bardziej odwaznie tutaj zadzialasz.

08936069664746710562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość detali jest niesamowita, ale dołączam się do kolegów wyżej - tatuaż jest zbyt delikatny jak na "tego człowieka". Wygląda jak ktoś po przejściach, a taki delikatny tatuaż to by się nadawał do mnie na ramię a nie na szyję takiego osobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w facetach robisz jakby caly czas te same oczy.

 

Jak dla mnie nie tylko w facetach, no ale Jakubowi już o tym mówiłem. Po lewej niektóre rzeczy wyglądają lepiej niż po prawej i nie mowie o detalu. Jest pewna geometryczność w mid zbyt mocne podkreślenia. Ja bym robił bardziej subtelnie bo teraz to już ta subtelność gra role małe niuanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o indywidualnie o artystow to chyba zawsze bede fanem Daniela Peteuil'a (https://www.artstation.com/artist/dpeteuil) i chcialbym rzezbic jak on :))

 

Dzieki za link do tego artysty. Szczenka mi opadla. Moze rzeczywiscie duzo w zyciu sculptow nie ogladalem, ale to co ten gosc wyrabia to jest totalnie perfekcyjne - wydaje sie ze nic do tego ani sie nie da dodac ani odjac, gdyz sie zniszczy perfekcje.

 

Dobra referencje sobie wybrales, najlepiej nasladowac tych z samego szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jest promocja na staem na Personala MD i chyba kupie za te 800pln bo i tak raczej dzialalnosci zakladac nie bede.

 

Tego marvelousa można używać komercyjnie jako freelancer oraz posiadając jednoosobową działalność. Aktualizowali licencję jakiś czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedziesz pokazywal profilu tawrzy to nik ci nie napisze co zjebales. Oprocz ucha i powielonych oczu i ust ;p.

 

Ogolnie fajnie idzie ale cos k plaska i nie wyraznie ta testura. Czegos braknie ale moze to wina modelu tez. Za geomtrycznie.

 

Plusy nie dzialaj ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności