Skocz do zawartości

Darmowe serwery WWW.


MF

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adawen

Całkowicie darmowy hosting

 


    • 1,5 GB na twoją stronę WWW i pocztę
    • 100 GB transferu miesięcznie
    • adres w domenie lub możliwość zaparkowania własnych domen (5)
    • tworzenie sub-domen (5)
    • 5 adresów e-mail
    • 2 bazy danych MySQL
    • wygodny panel administracyjny (eng)
    • program do budowania sewisów WWW
    • ponad 500 szablonów WWW
    • poczta z dostępem przez WWW
    • dostęp do FTP
    • PHP 5, MySQL 5, Perl, CGI, Ruby, Cron
    • phpMyAdmin (pol)
    • tworzenie kopii zapasowych
    • własne strony błędów
    • założenie konta trwa niecałe 5 minut

http://www.000webhost.com/124898.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

założyłem na 000webhost i jestem niezwykle zadowolony :)

 

-łatwy interfejs, dużo możliwości, ciekawy adres, i wszystko inne jak mówił Adawen.

 

00webhost to nieporozumienie ! nie dosc ze maja limit na wielkosc pliku to jeszcze na ilosc ! 2000 plików to max, 1,5 GB jest nie do wykorzystania, nie ma takiej opcji, to tylko przyciaga naiwnych userów !

 

http://xtreemhost.com/ TO jest dobre polecam mam tam 3 strony 0 problemów dobry support. wszystko za Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie darmowy hosting

 


    • 1,5 GB na twoją stronę WWW i pocztę
    • 100 GB transferu miesięcznie
    • adres w domenie lub możliwość zaparkowania własnych domen (5)
    • tworzenie sub-domen (5)
    • 5 adresów e-mail
    • 2 bazy danych MySQL
    • wygodny panel administracyjny (eng)
    • program do budowania sewisów WWW
    • ponad 500 szablonów WWW
    • poczta z dostępem przez WWW
    • dostęp do FTP
    • PHP 5, MySQL 5, Perl, CGI, Ruby, Cron
    • phpMyAdmin (pol)
    • tworzenie kopii zapasowych
    • własne strony błędów
    • założenie konta trwa niecałe 5 minut

http://www.000webhost.com/124898.html

 

mam tam właśnie 2 strony, na obu pojawił się dopisek do index.html z przekierowaniem na jakiś tajwański sklep czy inne badziewie. Szukam własnie płatnej alternatywy - jednak jak zdarma to rewelacji nie ma się co spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym darmowym hostingiem jest cba.pl

* darmowe konto WWW w domenach cba.pl, c0.pl lub y0.pl (np. kowalski.cba.pl);

* konta pocztowe (np. [email protected]);

* obsługa Twojej domeny! (np. kowalski.pl) - jeśli masz własną domenę, możesz ją trzymać u nas!

* Twoja domena będzie w pełni funkcjonalna - DNS, poczta czy WWW;

* 25 skrzynek pocztowych i aliasów;

* nieograniczona ilość kont FTP;

* nieograniczona ilość subdomen;

* baza danych MySQL bez limitu wielkości!

* nieograniczony transfer miesięczny;

* aż 1 GB miejsca na Twoją stronę!;

* 2.5 GB miejsca na skrzynki pocztowe;

* PHP 5.2 oraz PHP 4.4 (rozszerzenie .php4);

* tryb safe mode wyłączony;

* dostępna funkcja mail();

* baza danych SQLite;

* dostęp do .htaccess;

* szczegółowe statystyki odwiedzin;

* automatyczna i natychmiastowa aktywacja konta;

* rozbudowany i funkcjonalny system do zarządzania swoim kontem (przykładowy zrzut z ekranu);

* skrypty z możliwością automatycznej instalacji;

* interfejs pocztowy przez WWW;

* interfejs do wysyłania plików na serwer (dostępny również zwykły FTP);

* możliwość zdefiniowania aliasu catchall, gdzie wszystkie maile wysyłane na daną domenę trafiają do jednej skrzynki;

* możliwość definiowania własnych stron błędów;

* wsparcie dla użytkownika na forum;

* w przeciwieństwie do konkurencji, nasze serwery stoją w Polsce, podpięte do dedykowanych łącz polskich providerów. Posiadamy również oddzielne łącze na zagranicę;

* maksymalny rozmiar pliku - 3 MB.

 

Konto łatwe w obsłudze :P Jak jest jakiś problem z html,php,as,js,itp.,itd.,z serwerem itd. to wystarczy napisać na forum cba.pl, a oni w dosyć szybkim tempie odpisują (sam się zdziwiłem :D ). Mam tam 2 strony i nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na ovh.org (60free), trzymam tam swoje portfolio oraz swego rodzaju poligon gdzie trzymam strony w budowie i uczę się nowych rzeczy. Niestety coraz bardziej mnie denerwuje - działa coraz wolniej, a co chyba najgorsze - nagle okazuje się, że jest szereg drobnych ograniczeń, np blokada portu 80 przez co nie można korzystać np. z takich funkcji jak fsockopen() albo file() :(

 

Mógłby ktoś polecić jakąś podobną alternatywę ale właśnie bez tego typu ograniczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie ty masz reklamy ?? mam 4 strony na tym hoscie i wszystkie bardzo dobrze chodza. jak na darmowy host to jeszcze nie spotkałem lepszego a uwierz mi testowałem duzo. zero reklam support 24/7 szybko działajacy dosc szybki serwer na baze danych transfer przyzwoity. Oczywiscie php nie ma wszystkich funkcji, ale co sie dziwic. Spróbuj jak ci sie spodoba to oni sprzedaja serwery juz od 5 dolarów za miesiac bez tych limitów ;) a wogóle co ty chcesz stawiac ??? Widziałem twoje portfolio powinno chodzic bez problemu ludzie stawiaja na tym hoscie powazniejsze skrypty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfolio to by śmigało bez problemu pewnie wszędzie:) Po prostu teraz trochę zacząłem się interesować tworzeniem stron, również od strony programistycznej, poza tym robię stronę dla wirtualnego dywizjonu w którym latam i między innymi chcę użyć funkcji typu fsockopen, file itp, żeby pobierać dane z innych stron (np. statystyki, aktualne informacje odnośnie komunikatora głosowego itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakis darmowy serwer na ktorym w sumie nic konkretnego (mysql? email?) nie musi byc, chce tam wsadzic tylko (do) 1mb obrazkow, dla szablonu z allegro.. Potrzebuje tylko w miare stabilnego (czyt. taki ktory nie 'pada' 3x dziennie) serwa. pzdr

 

ovh.org

 

Mają co potrzeba, baza jest, html jest, można testować, wrzucać obrazki, żadnych reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We offer completely ad-free cPanel web hosting. No ads will ever be forced onto our users webpages. There are no catches, no setup fees, no forced advertising, no banners, no popups and no hidden charges. Only totally free hosting service.

 

Register now, here is what waiting for you:

* 1500 MB Disk Space

* 100 GB Data Transfer

* cPanel Control Panel

* Website Builder

* 5 MySQL Databases

* Unrestricted PHP5 support

* Instant Setup!

 

This service is perfect for starting a new online community, blog or personal website! More info at http://www.000webhost.com/228891.html

banner6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie może jak teraz wygląda sytuacja z płatnymi serwerami? Potrzebuję niewielką powierzchnię. Zawsze brałem z nazwa.pl, no ale nie mam aktualnie trzech stówek. Serwer głównie pod folio i prezentacje projektów, allegro, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ovh.org

 

Mają co potrzeba, baza jest, html jest, można testować, wrzucać obrazki, żadnych reklam.

 

Darmowa oferta ovh.org jest już nieaktualna niestety - nie zakładają już żadnych darmowych kont.

 

 

UPDATE:

 

Sprawdziłem tego xtreemhost.com i muszę powiedzieć, że już sama rejestracja strasznie utrudnia - blacklistuje mejle z wp.pl, o2.pl, op.pl, yahoo.com - tragedia, nawpisywałem się tych cholernych danych rejestracyjnych i za każdym razem reset pól. Jak już łyknął gmail.com, to wywalił mi, że hasło może mieć max 8 znaków (trochę porażka). Potem jeszcze sterta Captcha do wpisywania z obrazków. Jak już wreszcie wszystko pchnąłem, to okazuje się, że hosting jest tragicznie wolny, nawet jak na darmowe standardy - 80KB stronka odpala się chyba 15 sekund.

Edytowane przez avant.garde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość subiekt.ma

Swego czasu posłuchałem porady aby zamieścić sajt na vooa.pl. Niestety po miesiącu pracy nad stroną na jej miejscu pojawiło się przekierowanie na jakieś reklamy. Pisałem, zapewniali że naprawią, ale kiszka :/

 

Nie wiem czy jest warto bawić się w darmówki skoro jakieś 4giigowe przestrzenie można mieć teraz za jakieś 30zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja właśnie już odnośnie płatnych hostingów - chyba w końcu do tego dojrzałem:).

 

Szukam czegoś z niekoniecznie dużą przestrzenią (500mb to już dla mnie bardzo dużo) ale żeby była cała reszta, czyli PHP, MYSQL, dobry transfer, bezproblemowe podpinanie domen itp.

 

Jeśli chodzi mi o samą domenę, to chyba założę na ovh.pl (przynajmniej dobre opinie słyszałem od znajomych) ale tam niestety hosting zaczyna się od 25GB, niby taki drogi nie jest ale z drugiej strony po co mi aż tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1&1 ma darmowy hosting - spora firma chce pewnie przejąc rynek i wykasować średnią konkurencję. Jako main'a odradzam wszystko co darmowe, ale ja sobie założyłem jako czwarty alternatywny serwer ;)

 

Czemu odradzasz 1&1 jeśli moge spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych serwerów korzystałem przed latami, ale miałem z nimi mnóstwo problemów (choćby z lądowaniem stron), więc z nich zrezygnowałem. Kupiłem najtańszy pakiet na jednym z serwerów za 50 zł na rok i różnica jest ogromna. Innym także radzę przejście na płatne serwery - te kilka złotych miesięcznie to żaden wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja darmowe hostingi odradzam - są powolne, zawodne i mają spore ograniczenia, a w razie problemów nie otrzymamy pomocy od supportu. Zresztą płatne kosztują jakieś kilkadziesiąt zł za rok, m.in. w cal.pl - to naprawdę niewiele. Przed zakupem najlepiej przetestować wybrany hosting i sprawdzić jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności