Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Honda Integra TypeS/TypeR & Acura RSX TypeS


Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy ;)

begin

Wsumie jeszcze nie koniec modelowania renderowania bo Acura RSX typeS to wstep do calego zestawu tak jak w Wipie Acura & Honda.

Dalej tak jak mowilem ze bedzie HDRI no to sklamalem :D dostalem jakiegos natchnienia i znowu testowalem testowalem az wytestowalem i wyszlo czo wyszlo narazie cos o wygladzie szary czy srebrny jak kto woli inne wersje moze a nawet bym chcial w innych kolorach oczywiscie jak najblizszych orginalnej gamie jaką oferuje honda lub acura :)..

 

i nakoniec

software:

-modeling: all in rhinoceros v3 sr3c + bonus tools oczywiscie

-rendering: 3dsmax6+ Vray 1.09.03r

tekstury itp. rhino i kolorowanki w A illustrator v10

end.

;)

 

acurarsxtypes1small2mr.jpg

 

acurarsxtypes2small3rv.jpg

 

acurarsxtypes33bi.jpg

 

hondaintegratyper1s7sy.jpg

 

hondaintegratyper2s2ug.jpg

 

hondaintegratyper3s9ic.jpg

 

hondaintegratyper4s9gl.jpg

 

hondaintegratypessmall8uu.jpg

 

hondaintegratypes23vo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bzyku - Cóż ja powiedzieć moge, kłaniam się nisko. Model piękny (to już wiesz) nie pasuje mi tylko (troszeczke naprawde kapeńke, błagam nie bijcie:P) wnętrze (tapicerka) no i mogłeś już bardziej studyjne otoczenie zrobić ale jest poprostu super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale śmiesznosć: Przewinąłem sobie szybko nie patrząc na Avatar i Nick i patrze: O jaaaa jakiś konkurent Bzyku się pojawił, przesuwam do góry patrze... no i wszystko jasne ;) Konkretne!! Pikne !! I jak zwykle idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche (zasłużonego) cukrzenia już było, więc teraz ja cos napisze:> To co mi nie pasuje:

materiał felg - za bardzo się błyszczy, refleksy są przepalone

brak podłogi - ujecie 2 wręcz prosi o jakies detale podwozia

tylne lampy - jakoś bez życia wyszły

opony - sprawiają wrażenie, jakby były mokre. Chociaż lakier bardziej mi sie podobał w poprzednich autkach ;)

 

Takie drobne usterki. Poza tym ładnie.

 

 

edit

No tak, wyszło na to, że jestem zboczencem. Z premedytacją w dodatku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zacznijmy sie tlumaczyc :)

 

AGmakonts-> wnetrze wsumie po paru roznych testach ten mi sie podoba a otoczenie hym niech zostanie model czysciutki.

Marcin -> kwestia gustu i przyzwyczajenia :D

kozioo->pomysle przy nastepnych a to przepalenie to przez PSa niestety nie wzalem tego pod uwage, nie podlogi bo jest tylko zawieszenia ktore tam powinno byc znaczy tylnia belka ale to by bylo duzo pooly troche roboty a i tak mam jej duzo jeszcze a opony widocznie malo widziales zdjec studyjnych te sa matowe i tak :) lakier jest dostosowany do tego co ma sie wnim odbijac

 

ps. AGmakonts nie no ja lubie sie tlumaczyc z niedociagniec czy bledow jest milo bo nieraz jest cos zamierzone pominiete itd. poprostu ile mozna bawic sie w pierdoly i jeszcze trzeba miec naczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rating_5.gif

best of tha best.

 

Estetycznie rendery fluence bardziej mi sie podobały ale technicznie te są top high end!

Prosto i sterylnie, felgi z czystego polerowanego aluminium i opony wysmarowane pastą do butów, czyli całośc w sam raz do niemieckiego katalogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam big prosbe :) moglbys pokazac jak to wyglada z vievportow w maxie wiesz jak to masz wszystko ustawione jak i moglbys powiedziec jakie swiatla uzyles itp :) jak to nie jest tajemnica

modlein idealny render tez dla mnie bomba choc jak pisze javor ten z wip'a lepszy ale ujecie z tylu wymiata!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts-> tuning bedzie tyle ze firmowy Rtypowy ;) innych nie robie :D

flesz_gordon->tnx staram sie jak moge

javor & nielot007 -> chyba sobie jaja robicie nie mowie ze mi sie renderki z Hdri niepodobaja ale nieda sie nanie patrzec bo wszyscy tylko hdri hdri i glossy :) mi sie te bardziej podobaja

nielot007-> no niezbyt wiesz nie poto sie siedzi i testuje by to rozdac jakos bym niemogl nawet a juz nie mowie o szukaniu zdjec na ktorych jest pokazane ustawienie swiatel w studiu lub przynajmniej mozna sie domyslec jak to wyglada no ale powiem ze jakby vray mial arealight to bylo by ich tu z 4 a są directy i tez 4 a moze bedzie 5 w innych wersjach o mniejszej intensity oczywiscie no i jest skylight nie powinno go byc ale musial bym fajnego Indirecta uzyc z fajnym bouncingiem teraz niema GI co przyspieszylo rendering gdzie o 100% i oto mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5stars for me :] ale jeśli by szukać na siłe to materiał felg leży i ujęcia troszke zgorszone - jest szansa na jakieś nowe renderki ? btw nawet jakbyś wyrenderował go z najgorszym lakierem to i tak będzie git bo dobry model masz ;) a teraz zapodaj nowe ujęcie jakiś ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnx wszystkim tak na wstepie i :

hindus-> no beda inne bo to nie koniec przeciez inne kolory wlasnie koncze testy vividblue moze dzisiaj wieczorem dam jak uda mi sie wyrenderowac Hondzine typeS material fel no hym wydaje mi sie ze jest ok ale moze musze jeszcze pare zdjec obejrzec :).

Loozack-> tlo tlo tlo no wiesz moglo by byc ale niema mozna dorobic mam maski i inne potrzebne sprawy ale oczywiscie Psowe nie renderowane...

Jedistef->lakier wyszedl z testow choc jest naprawde banalny bardziej niz myslalem ze musi byc a moze byc bardziej skomplikowany...

chveti->ZG starczy juz o jeden pierwszy jest za duzo ;) bedzie tuning typeR firmowy przeciez malo ?? :D

Marcin-> jak wybieram samochody wlasnie czesto jest tak ze szukam najpierw czy jest juz taki model niewazne czy nurbs czy poly jak jest odpuszczam najczesciej wyjatkiem byla meganka najlepiej jak jest to jezdzidlo do ktorego teoretycznie niema prontow ani tu ani tam tylko musze je poszukac samemu dodatkowa frajda :D aaaa musi miec cos w sobie moj typ inaczej taki faworyt ktorego sie chce robic inaczej czlowiek tylko sie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usilnie staralem sie znalezc jakis blad, no i powiem ze cięzko bylo, lecz po intensywnym skupieniu dopielem swego:D TYLNA WYCIERACZKA NIE PRZYLEGA IDEALNIE DO SZYBY:d. W sumie to pewnie niedopatrzenie, ale cos musialem znalezc, no SORRy tylko nie bijcie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? model jest idealny, to jest fakt. ale render niezbyt mi sie podoba. takie szarawe, nudne. jednolite tlo, jakbys po prostu dal matte\shadow pod wozem, studyjne raczej tak nie wygladaja. postaraj sie nad renderem bo stac cie na to! (jak nie ty to kto? ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--UPDATE--

wiec juz jest Honda w kolorze vividblue

flesz_gordon-> jeszcze do zlecenia na samochod nie doszlo bo jak niewiadomo oco chodzi to chodzi o pieniadze :)

lonek16-> jak zessto wywnioskowal :) jak nie pasuje w 100% to napewno nie tylnia tylko przednia bo byla wzieta od meganki a tam zagiecie szyby jest inne tylnia byla robiona specjalnie dla hondziny i pasuje prawie w 100% idelanie do szyby...

GRiPi-> bo tak jest stoi na matte/shadow i cyznudne tlo niejest tu glownym celem jest troche jak statysta 5tego planu jest to jest.

mentaller-> tu naprawde niema oczym gadac kolor i odbicia

kurt_hectic-> są ludzie ktorzy lubia postacie inni pomieszczenia domy itd ja lubie rzeczy martwe ale mechaniczne i realne robie to co lubie jak robie dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam się w tym samochodzie nie podoba? Z punktu widzenia designu samochód jest bardzo proporcjonalny. Oczywiście przednie lampy mogą się niepodobać albo inczej - nie pasować ze względu na cięcie ich dolnej krawędzi, które z dolnym owalem grila tworzy całość dość egzotyczną dla niektórych. Natomiast generalnie samochód jest ładny. Chyba, że ktoś jest entuzjastą nieproporcjonalnych pokrak takich jak Nissan Micra, Honda Civic (ostatnia generacja), Seat Cordoba, Citroën C5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie technicznie jest na najwyzszym poziomie jaki moze byc ;)

 

..ale wydaje mi sie ze cos ci sie materialy chrzania.. tj szczegolnie lakier, a w nim fallof reflecta, wyglada jakby od przodu za bardzo odbijal.. nie wiem mnie to jakos w oczy kluje ale jest peknie gratuluje kolejnego finisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności