Skocz do zawartości

Stolik


Mati_3D

Rekomendowane odpowiedzi

stolik.jpg

 

Wiem ze sciany sa zle i woda :) jak cos ale to jutro zrobie bo sie dlugo renderuje :) a nie mam czasu :) jeszvcxre napiszci mi jak zrobc zeby cien bladu stolika byl jasniejszy bo blad est przecez przezroczysty :) no i co jeszcze zmienic ? :) Z gor dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bez przesady. Po co w ogóle wrzucać coś takiego? Lepiej oszczędź sobie obciachu. Popracuj troche w maxie, a jak coś zrobisz co przemyślałeś od początku i zrobileś według własnego pomysłu i co wymagało więcej wysiłku wtedy to pokazuj. Teraz szkoda gadać. Delikatny jestem tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chcialem sie dowiedziec jak zrobic zeby cien bladu byl jasniejszy :( nie krzycz na mnie ze zadaje pytania ale kto pyta nie bladzi... a poprostu dalem projekt zeby bylo widac o co chodzi. Kurcze forum jest od tego zeby pokazywac chyba co sie zrobilo. A ze jestem poczatkujacy mam kotakt z 3ds maxem od tyg to sie pytam co zle robie co poprawiac. Ciekawy jestem jak Twoj poczatek wygladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taki tutorial ... nawet na max3d jest chyba :P ...

 

1. Takie rzeczy to chyba do wip'a (ale z tym to chyba podobnie cie przywitają) :]

2. Ja się nie znam ... ale kilka osób nie lubi jak daje się tu prace z tutków bo nie wymagają dużo własnej inicjatywy ... osobiście mi to dynda :P

3. Nie jestem pewny ale jeśli to Scaline to ten render chyba nie daje sobie rade z cieniami przez szkło ... czyli z efektem kaustycznym (jaśniejszy cień nie da dużo :P ) ... ale mental już sobie z tym radzi ... jeśli Scaline też to widocznie nie było mi dane sie o tym dowiedzieć ale z tego co wiem to chyba jego zasada działania wyklucza taką możliwość ... ale na wszelki wypadek nie bić :P

4. Co dodać? Tym pytaniem mnie rozwaliłeś :) ... spytaj swojej fantazji - ona Ci odpowie :] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chcialem sie dowiedziec jak zrobic zeby cien bladu byl jasniejszy :(

użyj mocy tutoriali: http://www.max3d.pl/show.php?id=tut_3dsmax

 

nie krzycz na mnie ze zadaje pytania ale kto pyta nie bladzi...

błądzisz straszliwie: zamiast najpier przeanalizować program i poszperać w googlech i na forach zasmiecasz forum mentalowym stolikiem rederowanym w scanline

Kurcze forum jest od tego zeby pokazywac chyba co sie zrobilo.

błąd: forum jest do pokazywania ciekawych grafik a nie przezentacji w stylu "patrz zrobiłem boxa i jest cool"

A ze jestem poczatkujacy mam kotakt z 3ds maxem od tyg to sie pytam co zle robie co poprawiac.

ta więc najpierw naucz się poprawnie korzystać z programu i helpa

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tweety ma jeszcze:"Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym."-buahaha

Owszem mam. I nie sprzeciwiam się temu żeby Mati_3D poszukiwał odpowiedzi na swoje pytania. Chodzi o to żeby pytał z głową! Wprzeciwnym razie już niedługo w FW zaleją nas prace rodem ze speed modellingu. Nie mam racji Tomaszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu spokój :P po to jest forum żęby mógł sobie wrzucać prace - skoro ma szukać z głową to gdzie miał tego szukać jak nie ma na forum ? ty tak tweety wszystko wiedziałes na początku - całe życie człowiek sie uczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no!:) peace-ja nie mam nic przeciw szkoleniu i samemu szukania odpowiedzi-jednak kto nie zna uczucia niemoznosci podzielenia sie z kimkolwiek swoimi pierwszymi krokami?mowicie niektozy zasmiecanie forum-ale po co kilkanascie wypowiedzi typu zmykaj smarku-to tez zasmiecanie:)moze to rosnie ktos na miare T. Baginskiego a my znaczy forum zrazimy go zamiast zachecic:) tak na serio to nie wszystko tu mowie na serio ale pomyslcie czy warto tak najezdzac prosze-hejka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie popieram linie obrony matiego, ale z drugiej strony ja tez robilem tego tutka bo bawie sie maxem dopiero 3 dzien i jakos wszystko mi wyszlo....

 

gratuluje umiejetnosci...

 

Mysle ze dalsza dyskusja w tym watku nie ma sensu. Kazdy ma prawo wrzucac prace z ktorych jest dumny lub jesl potrzebuje pomocy innych. W tym celu to forum dziala. Wazne jest tylko wybranie stosownego dzialu... dla prac 10 minutowych speed modeling, jesli pokaujesz prace bo nie wiesz jak ja oswietlic ( jak uzyskac odpowiedni cien) Texturing & Lighting, dla prac w fazie "produkcji" WIP itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki ze chociaz kilku mnie rozumie :) a Tobie moze wyszedl tutorial ale ja innego swiatla uzylem :) tylko stolik i miske s tutoriala bralem :) i dlatego sobie nie radze z nim :)

 

Jeśli w tutku są nowości które właśnie poznajesz ... błędem jest według mnie własna inicjatywa ... zrobić tutek jak autor radzi ... a potem ponowić go samodzielnie i się zabawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności