Skocz do zawartości

Obiekty: Space Truckin'


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

zalazki mojej floty :) tak z melancholi i tesknienia za jakas fajna gra kosmiczno/handlowa - zaczalem sobie stukac

 

na razie trzy najmniejsze statki - micro shuttle, shuttle i shuttle_2 'mule' :)

 

malutko troojkatow ma to wszystko - takie zalozenia: proste (zadnych normali ani innych fikusnych wynalazkow :)

 

tak sobie mysle - moze ktos chce sie pobawic w sci-fi klimaty - zapraszam do wrzucania swoich pomyslow (oczywiscie w tej tematyce - nie dawajcie tutaj zadnych obcych, macek, plazm i innych :D

 

texturki niebawem

 

pozoa

 

ps. zdaje sobie sprawe ze to w sumie pare pudelek i cylindersow - nic specjalnego - ale spx - przy mysliwcach sie rozkrece :D

fleet_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bo to frontier na psp :D hyhy

 

a na serio... hmm... nie wiem - jakos tak - mam fantazje na proste schludne obiekciki...

 

nawiasem - kolory

 

edit: a tak sobie jeszcze pomyslalem - troche dorzuce na meszu jak bede robil jakies wieksze obiekty (maderszipy, stacje i inne batlekruzery :) - te ktore teraz dziubie to najmniejsze dostepne jednostki...

 

 

fleet_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Ftorek, jak zobaczyłem to to przypomniałem sobie stare dobre czasy elite:frontier na amige.

Jakis czas temu tez mialem pomysly na flote, zwlaszcza po Homeworld 2. Nawet jakis modelik zrobilem w celach testowych...

anyway, jak sie wyrobie z innymi sprawami (ktorych ostatnio niestety troche jest :( ) to chyba sproboje cos tu wrzucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ftorek to co kocham:] Minimum mesha max efektu:] Troszkę przegięcie na cylindrach na górze :]

Hehe

Podoba mi się texturka miodzio, na górze pod tymi prostokątnymi blachami troszkę rdzy i brudu i miód malina :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach - siur ze wrzucaj - jak przypadkiem wyjdzie w miare spoojnie stylistycznie to moze cos z tego sie poozniej zrobi :)

 

soda, emp - thnx

 

ten powyzej to jakies 70% texturki - jeszcze to pomecze i moze uda mi sie dzisiaj zaczac dziabac tego ciut mniejszego :)

 

paoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to zaczyna sie sprawa rozjaśniać, no dobra to czekam na więcej bo puki co myślałem że robisz jakiś detal gwiezdnego niszczyciela, a tak czuje sie zagubiony więc chwilowo przeczekam na jakims Tatooi czy cóś a później ni z tąd ni z owad wyciągne potezne działo jedi krytyki drzyj ;)...

...no poprostu czekam na upki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam potrzebe odreagowania, nie złosc sie ale musze to napisać w kontekscie tego co wczesniej choć w zasadzie wcale tak nie mysle, ale to zabawne...

...bo teraz juz wiem gdzie ten toster grzeje :]

teraz widze dysze hehe, coraz bardzie to wyglada, czekam na scenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzineks

 

barton - hmm - chyba masz racje :) ale ja to widze wielkoscia kolo np. jelcza (albo stara) i wtedy mi 'skala' (tudziez masa) pasi nawet :) to naprawde nie jest jakis ogromny pojazd kosmiczny :)

 

paoa

 

i updad - nad mikro jescze pracuje - wszystkie sa w kolorze czerwonym (ale mozna to latwo zmienic :)

 

fleet_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spx - ale w zabiej nie byloby zbyt duzo widac, would it?? - dzieki mimo to :)

 

jak bede w domku to wrzuce pare zabich perspektyw

 

hyhy

Spaceship Jelcz 2078
- hyhy - mozna by zrobic gre sci-fi w ktorej polandia zostala pierwszym mocarstwem na skale galaktyczna :)

 

paooa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - zmienilem tytul watku jak widac :) ale to imperium troche mylace bylo - a w sumie calosc 'projektu' troche mi idzie bardziej w strone handlowa niz militarystyczna :) (oczywiscie pojazdy obiekty wojskowe tez beda :)

 

a pozatym deep purple rulez :D

 

no i skonczona pierwsza trojeczka - micro_shuttle, shuttle i shuttle_2 'mule'

 

kazdy mam mape 512 (ale rozlozone mapowanie wola o pomste do nieba - jest tak zenujace ze wstyd pokazac :) - ale mysle jakos je moze by wszystkie trzy na jedna mapa dac... no nie wiem...

 

papzoa

 

fleet_17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - vektor - no faktycznie malo.... :)

 

wrzucam pare dodatkowych pierdol - dwie radio-boje (mniejsza i wieksza :) i 'stacje meteo' - oczywiscie nie jest to takie meteo jak na ziemi - jest to polautomatyczna stacja wczesnego ostrzegania przed wiekszymi rojami meteorytow co wiekszymi proturberancjami i innymi zagrozeniami czajacymi sie w kosmicznym pustkowiu... - mozna ja obsadzic ludzka zaloga (jest przystosowana i ma systemy podtrzymywania zycia) glownie w celach naukowych...

 

zpoap

 

fleet_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no dobra, sproboje wrzucić swoją "zapalniczke".

Pierw negatywy :)

Musze przyznać że jak zaczełem to robić to poczułem sie jak branie sie z motyką na słońce. Ftorek mnie zainspirował to włączyłem maxa, zrobiłem boxa i... no i tak ze 3 projekty wylądowały w koszu. To co teraz pokazuje też nie zadowala mnie do końca, zwłaszcza silniki, więc jak ktoś ma jakiś pomysł jak je urozmaicic to posłucham.

 

A teraz bardziej pozytywnie:

 

To ma być takie space taxi towarowe. Mała szybka jednostka do transportu standaryzowanych kontenerów zawierających mały, acz cenny ładunek (możliwy również transport ludzi).

Poly minimalistycznie jak widać.

Teraz czeka mnie dopracowanie konceptu, bo przydał by się jakiś wątek przewodni dla tego "imperium handlowego" no i nauczenie się robić takich tekstur jak ftorek :)

 

spacetaxi018hn.jpg

 

spacetaxi029zd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzo jest - fajnie, ze dzialasz :)

 

co do samej zapalniczki - no faktycznie minimalistycznie - ale: moze wywal te wglebienia na silnikach (mozna to ta texturce spokojnie zrobic) a z zaoszczedzonych triangli dorzuc cos bardziej 'widocznego' (jakis anteny, zalamania...)

 

zpoao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek: nawet fane te obiekciki, chociaż mam wrażenie, że kabiny zrobione są z plastiku,po za tym to przydałyby się rejestracje czy coś ^^, a i jeszcze cuś, czy mi się zdaję, czy twoje statki kOsMiCZnE mają wloty powietrza? ;}, no i ten czemu robisze te modele, a nie dokańczasz zaczętego już modelu Black Canary?? fani czekają, a tu co, jakieś mydelniczki mam oglądać ;] ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha - wloty powietrza :D - niezla uwaga - tos mnie podszedl - nawet o tym nie pomyslalem :) ale wiesz - jak sie robi takie pierdoly to jednak ciezko utrzymac przez caly czas 'rygor myslowy' ktory moowi - robie pojazdy poruszajace sie w proozni... a takie elementy jak wloty/wyloty zdaja sie wychodzic po prostu 'naturalnie' jakos tak...

 

pozdrawiam i gratuluje spostrzegawczosci :)

 

inna sprawa ze oczywiscie operujemy pewna umownoscia wiec te wloty chyba moga zostac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofca: o cu chodzi z 'pzoa' ? nie wiem co znaczy ten skrót, jeśli to skrót...

PAINbringer: dzięki za szczerość :>, cóż staram się być sobą w wypowiedziach, a że jestem egoistyczny i inspiruje mnie praktycznie jedynie mrok to już tak wyszło... zdjęcie nie przedstawia mej facjaty, to kumpel mojego brata, a o tym, czemu jest mym avatarem to już długa historia.. ale bueh, nie budzi zaufania facjatą ;} dobre, moge tylko powiedzieć, że nie chciałbyś go znać, a ja ciesze się, że to tylko kumpel mego brata, nie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności