Skocz do zawartości

[Ustawienia] Wings ustawienia itp [wings3d]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Heja zrobilem wideo tutka dla znajomego.

 

Co sie w nim znajduje ? :

 

- Opisy narzedzi i ich ustawienia

- Jak poustawiac wingsa tak zeby nam sie wygodnie pracowalo

- Modelowanie szybkiego ludka dla pokochania wingsa ;)

 

Tutek ma 35 min i wazy 80 mb kompresja baj rmvb (tutaj mozecie znalesc rmvb playera http://www.cdrinfo.pl/download/4322152555) Tutek nie jest najlepszy ale mysle ze sie moze przydac i pomoc na samym poczatku , jest kilka wpadek z mojej strony i trudych wytlumaczen hehe ale mysle ze zrozumiecie o co mi biegalo :)

Mam nadzieje ze komus pomoze to przekonac sie do tego softu

 

A tutaj link do wideo tuta :

 

 

http://www.digital-aktimel.pl/videotutoriale/wings3d/wings.rmvb

 

  • Like 4
  • Confused 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

tutek czad, wiele spraw stalo sie jaśniejszych, ale musze go jeszcze ze 3 razy przetrawić bo moja zryta bania nie nadąza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek forgive me !!! moja wina - przyznaje się bez bicia bo uważam Cie za najlepszego kumpla z tutaj obecnej paczki więc nie będe ściemniał - myslałem ze to ktos wrzucił plik powyżej rozmiaru jaki został ustalony i chciałem przypilnować i trzymac sie regulaminu :( wybacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko majonez Hindus :) ja myslalem ze ktos "zyczliwy" mi skasowal ;) a tak to luzik ;) wrzuce 2gi raz i tyle :)

 

Marvey - hehe sam mam beczke ;) dziwnie "brzmie" przez majka ;d. Co do inglisza chodzi Ci o "rotejtnac" ? :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki chlopaki fajnie ze sie podoba : )

 

Wrzucilem 2gi raz , podmienilem linka i podmienilem linka od playera bo podobno byl zepsuty :)

 

Jezeli macie ochote i czas to napiszcie mi co byscie chcieli zobaczyc w nastepnym tutku moglbym porobic kilka np. modelowanie dloni itp itp jakies takie krotkie rzeczy.

 

Jak tylko bym znalazl chwile czasu to bym nakrecil i wrzucal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz link do playera jest własciwy ;)

A co do inicjatywy to naprawde pogratulować ! Kolejne tutki to naprawde dobry pomysł, modelowanie dłoni zawsze sie przyda tak jak i stopy, nosa, ucha, głowy mysle ze z tym nie bedzie problemu aby wymyslic kolejne czesci :) Oby checi zostały :D

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"draperia tkanina ułożona w kunsztowne fałdy dla celów dekoracyjnych, często spotykana w reprezentacyjnych wnętrzach barokowych; udrapowana tkanina imitowana w tynku, stiuku, kamieniu, drewnie, malowana a. narysowana;"

 

Nie ma to jak solidna definicja....i dobry przykład ;]

 

Draperie-98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za tutka, świetny, kilka bardzo przydatnych sprawek pokazałeś, najbardziej mi tego drugiego connecta brakowało,

 

mam pytanie, czemu nie ustawiłeś na smart highlighting, mnie się wydaje dużo wygodniejsze, jakie ma wady że nie używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie pracuje na smarcie bo wkurzala mnie to ze musze zbyt dokladnie celowac w vertexy przy obiektach malo polygonowych jeszcze sie w miare wygoadnie i szybko pracuje ale przy duzych obiektach niekiedy mi samo zaznaczalo to czego niechcialem (przy pierwszym kliknieciu);) w sumie to nie bardzo przeszkadza ale jednak wole standard

 

Po 2gie za bardzo sie chyba przyzwyczailem do "v" "e" "f" na klawiaturze i jakos szybciej mi sie pracuje, ale wiem ze do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :)

 

Wings to super narzedzie jezeli chodzi o przemyslane ustawienia skrotow klawiszowych w zasadzie mam wszystko po lewej stronie klawiatury

 

Ciesze sie ze sie do czegos Ci przydal tutek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Oo klicor!!

jestes wielki nie chodzi mi o tutka typowo wingsowego bo i tak zostane przy maxie przywzwyczjenie :D a o modeling !! rewelka men :D

jak mozna skladac prosby co do tutka :)

to ja bym prosil dlon(palce itp ) i jakies ubranka gora i dol (spodnie i koszula) i jakies "zmarszczki" na nich :)

kurde men plis :)

 

ps. o hindus wrucil :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK bardzo fajny tutek :)

ja to bym najchetniej zobaczyl modelowanie calej postaci, ale rozumiem ze to za duzo a szkoda :(

a tak pozatym to tak jak inni, mysle ze tutek na na temat modelowania ubrania, draperii itp. bylby dobry :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny tutorial:) robienie bindów sie przyda :) najbardziej mi sie podobało to rotejtnąć:D

edit: a to robienie postaci na szybko ,to respekt:P

edit2: nie używasz "Z","X" i "Y" ? [szybkie obracanie kamerą] , i co z zapisywalnymi pozycjami kamery?P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności