Skocz do zawartości

Silver Award : Mercedes SL 2009 : Update


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-09-01-234727_g.jpg

 

 

Witam, po malej przerwie w wolnej chwili wydlubalem mieczyslawa, troche to zajelo troche ponizej 2 tygodni, wnetrze i inne detale są, niebawem wiecej renderow, chwilowo musze od niego odpoczac :D

 

soft : 3ds max

renderer : vray

post: ps cs3

 

 

 

Studio:

 

Hi-Res

 

Hi-Res

 

C&C mile widziane, bijcie :)

Edytowane przez KLICEK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

No nie wiem co mam powiedziec, po prostu mowe odebralo :) Wyglade rewelacyjnie. Czy ten merc jest na blachach z Sosnowca?

ReflectVision ja bym drazyl jeszcze pytanie Mikea. Jesli mowisz,ze osiagnales taki poziom odkad jestes na forum to bedzie ok 4 lata. To chcialbym Ci zadac pytanie ile mniej wiecej czasu poswiecales na modelowanie na poczatku? Masz jakies wskazowki, rady jak wymodelowac i ladnie ustawic i oswietlic taka sene? Rozumiem,ze na poczatku z kazdym modelem napotykales trudnosci, ale jak juz opanowales techniki to widze, ze modelujesz jak szalony :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wspanialego modelu,

 

xaoo

 

P.S.

 

Dolaczam sie do prosby wszystkich o siateczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatki tak jak obiecalem sa w 1# poscie, staralem sie pokolekcjonowac je bez ms, bo niektore elementy byly pozniej wycinane cutem typu spryskiwacze na swiatla i czujniki, nie bijcie :)

 

darkness87 - aha czyli auta z salonu Twoim zdaniem sie nie rejestruje tak ? :p

xaoo - nie S1 oznacza śląsk, pozostale cyferki to przypadek, nie chcialem poprostu trafic w czyjas rejestracje :)

 

poza tym przez 4 lata sie obijalem, modeluje moze z rok : ) wskazowki znajdziesz na forum co tu duzo mowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model i render miodzio, jedynie wydaje mi się że szyba boczna jest troche za płaska

bo niektore elementy byly pozniej wycinane cutem typu spryskiwacze na swiatla i czujniki, nie bijcie :)
ha widze że powoli przechodzisz na ciemną strone mocy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze uwierzyc ze to jest render, a poziom pracy wcale tego nie ułatwia;) Przydala by sie jakas nagroda dla tego pana za motywacje i pokazanie wszystkim jak to powinno sie robic. Mozesz mi powiedziec jakie masz parametry kompa?? Respect!

 

ehh Ide poogladac tytoriale i temu podobne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co by powiedzieć:

1. ło jeseus maria , mój moherek spadłz czołą i schylam sie po niego.

2. Zważajać na błedne skadrowanie i rysy na fotelu wnioskuje że to zdjecie używanego merca :P

3. Ide zamknąć się do szafy, przemyśle i może nie zamknę się w sobie...

GOOD WORK SOLDIER !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności