Skocz do zawartości

Modele 3D: ZB Stuff


Hatt3r

Rekomendowane odpowiedzi

staremordasmtr9.jpg

 

Witam, postanowiłem założyć wątek do którego będę wrzucać różne rzeczy tworzone w ZB, stare, odświeżone i nowe obiekty. W międzyczasie uczę się wszystkiego,kawałek po kawałku w innych softach i liczę na to że w końcu coś wyrenderuje :) Pozdrawiam:)

 

19492952ri4.jpg

 

 

stareue6.jpg

 

staredrwhozz8.jpg

 

spacebronz9.jpg

 

hayene2fr2.jpg

 

twinslj8.jpg

Edytowane przez Hatt3r
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim,:) tego dwutwarzowca to miałem na długo przed kolesiem z ZBC, chyba łączy nas jedynie tematyka ale ciesze się że obiekty budzą jakieś skojarzenia :), dziwne i nie tylko:], MassEffect pożarłem dwoma gryzami, fajna giera, więc może też budzić ta 3cią postać jakieś skojarzenia z tą grą..., choć w pierwszej fazie miał być kolesiem z rogami:))..no ale...:) dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dają radę" nie trzeba mieć samokrytyki na tym forum :) krytyka cie kopnie w zadek sama. hehe Nie mówię że to źle bo w pierwszej kolejności trzeba wrzucać na takim forum gdzie nie będzie odrazu cukierków.

Ja się bardziej wysilę. Bardzo dobrze se radzisz, eleganckie modele, widać dobre obeznanie w programie. Czekam na więcej.

 

PS. apropo psa, to bym się zastanowił, taki pies jest co prawda umięśniony ale trzeba uważać by nie zrobić mięśniaka z mięśniami jak u człowieka a tu w tym kierunku idzie. Ten jego brzuch o że niby taki bo leży? Myślę że trochę za duży i umięśniony chyba że w ciąży :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o psa to był mój mały wstęp do riga w zecie, poze brałem z refery innego czterołapowatego :) nie dorzeźbiłem reszty, więc wygląda na psa...jakkolwiek:) coś z tego kiedyś wyjdzie. Może to być też suczka:), tylko szczeniaki trzeba dorobić.

Teraz dłubie tego typka, tylko refer odpowiednich jakoś brak, może gdzieś wykopie to dokończę.

X4_kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya, pojechałem dalej tą ostatnią główkę, z tym że ta postać była nieplanowana hehe, z tego względu siatka jest mocno na bebechu i w innych miejscach wyciągnięta, co widać no ale,... szybszy sculpt, cos za cos,.... pozniej się zrobi retopo i popodkleja to i owo, póki co muszę poczytać trochę do obrony......eh:), kolorowo....tak dla fun:]

x13eg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie! Szkoda że nie umiem zaczaić jak współdziałać na 3d maxie i zbrushu bo przydalo by mi sie czasem pewne rzeczy poprawić w zbrushu...Wogle zbrush nadaje zajebisty realizm i jest fajny do niektórych operacji POzdrawiam! no widze że idziesz dobrą drogą! Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Trioche mnie nie było ale... wreszcie zakończyłem swoje boje ze studiami itp. więc mam mnóstwo czasu na to co lubie :],

 

..:: 3D CREATIVE ::.. -----> taa:) fanatyk Dune od dziecka :),

 

Jaraskg -----> ciągle brakuje mi dobrych refer Barona, zobaczymy co z tym dalej będzie

 

blinq -----> He who controls the Spice, controls the universe! :), thx

 

Xardas 666 -----> może to na psa i wygląda:) ale psem to nie będzie :) kiedy wygrzebie ten obiekt i podkręce do tego czym miał się stać, heh:)

 

Tymczasem na wkręte zrobiłem kawałek Afro. Pozdrawiam!

 

afrosuh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfix1, z przezuceniem do maxa to raczej noł problem, gorzej z efektem jaki by się chciało uzyskać, jeszcze nie za bardzo kaman u mnie jezeli chodzi o maxa:) z rigowaniem w maxie też zabardzo sie nie wypowiem i też zbytnio nie rozumiem co miałes na myśli - skomplikowane przez te wszystkie doły niedoły:) w maya zrigowałem SuperDuperHeromana :),tylko ze postac wymodelowana była symetrycznie-gwieździście:),więc problemów zbytnio nie było, jakkolwiek do nadania pozy to narazie TransposeM w Z, z tym ze jezeli teraz nadam w zecie jakąś wykręconą poze(splecione dłonie itp.) to raczej cięzko będzie z rigiem w jakims innym sofcie, tak przynajmniej mi się wydaje:]....nie próbowałem. Na dobry rig w jakims sofcie, do animacji, przyjdzie jeszcze czas:)

 

Podkręciłem Afro. Pozdro.

afroodr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wrzucam zlepke kilku ostatnich rzeźb i stojaczek Funky Kovala któremu poświeciłem trochę więcej czasu, trudno powiedzieć ile a to za sprawą zawieszania się Zbrusha w najmniej spodziewanych momentach, co robi się mocno irytujące, save po każdym dziabnięciu - żeby tylko nie wracać po raz kolejny do momentu startu...uhhh..jednak najczęściej program wysypuje się podczas zapisywania...ta adrenalina:)...zapisze?? nie zapisze i tak w kółko, do tego awaryjność transpose...no ale dośc tych zwiech, jakoś trzeba z tym żyć hehe no i cały czas brnąć do przodu. Funky ciągle WIP, krytyka i komentarze mile widziane. Pozdrawiam!

othersom0.jpg

 

funkpd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki donMario :), jakiś czas temu obiło sie o uszy że niby mają robić film na podstawie Funky Kovala, powyciągałem stare komiksy, kiedyś za czasów Amigi:) mój brat wymodelował Drolla, sentyment pozostał hehe, technika poszła do przodu, więc przyszedł czas żebym i ja zmierzył sie z tym tematem:)

 

Loki, ten ostatni z pierwszej i pierwszy z drugiej ;) dobrze sie kojarzy :),thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba afor, może go jakoś dopracujesz/ wyrenderujesz?

 

W ostatnim modelu chyba trochę przesadziłeś z fałdami na spodniach, nienaturalna taka ich ilość, kieszeń pchnie fałdy do góry zamiast na nich zwisać, także w kroku wygląda trochę jakby grawitacja działała pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ---> przyjemnie się modelowało afro, przyjemnie byłoby również popatrzeć na dopracowanego i wyrenderowanego z texturkami , cieszę się że się podoba :) tym bardziej mobilizuje mnie to żeby dalej nad nim popracować, tylko ze głowa pełna nowych pomysłów hehe:) ale coś będę kombinował. Jeżeli chodzi o fałdy, słuszna uwaga, kieszenie podciągnąłem do góry juz po tym jak wymodelowałem, potem soft sie zaczął wieszać, rozproszyłem sie, odwróciłem od tego uwagę i tak już zostało. Lista poprawek jest długa, poza na szybko i jedyna którą udało mi się zapisać, więc wrzuciłem Funkiego na forum żeby móc trochę od tego odpocząć;) zebrac od was cenne uwagi, dopisać jedo listy, zebrać siły i dalej rzeźbić, dzięki za uwagę:)

 

wizz ---> w skrócie tak tylko...:) dzięki i wzajemnie hehe

 

marcin wuu ---> thx, tak też i jest, brakuje rękawic, branzolet na nogach, poza tym ręce niewysculptowane, plery plaski placek no i brak zębów, ;)

 

Idaho ---> dzięki, mnie cieszy fakt że odkurzyłeś stare Fantastyki :), no w komiksie funky ma smuklejszą, dłuższą i bardziej wyciągniętą twarz, tak mi sie przynajmniej wydaje, z drugiej strony na kazdym rysunku wygląda troche inaczej, póki co ma sztywną twarz, jakas ekspresja powinna to odmienić, będzie widać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do saveow to korzystasz z save standartowego(Tool>Save as)? jesli tak to polecam zainstalowac SubTool Mastera i tylko nim robic save. Standartowy robil mi czesto takie akcje o ktorych piszesz,natomiast ten z SubToolMastera nigdy. Jesli to nie pomoze to moze compact mem przed save?

Pracki fajne.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokująco pozytywna niespodzienka :D Dzięki za to wyróżnienie i thx wszystkim za komenty :) Paszczak1 SubtoolM jako tako używam od kiedyś ale jakoś nie pomyślałem o tym wcześniej, od wczoraj, zapisując obiekt nie miałem żadnej zwiechy:) (poza 15stoma z innego powodu)...wielkie dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności