Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi Q5


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ladnie, tylko przez glow swiatel wyglada jak z basni.

No i maly szczegol, krawedz na drzwiach "znika" w pewnym momencie.

 

 

EDIT:

Nad klamkami jest krawedz, na przednich drzwiach nad klamka jest moment w ktorym nie widac tej krawedzi, jakby jej tam nie bylo, ot.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet- ja juz na evo patrzec nie moge:D, dzieki:)

Robertus- wycieraczki z evo, wiec pewnie pod tym katem dziwnie wygladaja. Oswietlane Hdri, Directy oraz pare omni. Dzieki:)

Keraj,

Kr3tz - glow jak glow, za duzo go tam nie ma:) Aha i nie wiem zbytnio, o ktora krawedz chodzi. Dzieki

VoNd, Reflect, Freedom, J|L - Thx Panowie:)

Radek93- tak jak Reflect powiedzial hdri czasem robi swoje i ciezko nad tym zapanoawc, pewnie ciemne chmury sie odbijaja.

Pozdrawiam

 

 

EDIT:

Kr3tz - wg refek, ta krawedz w pewnym momencie troszke sie wygladza, wlasnie tam po srodku http://www.netcarshow.com/audi/2009-q5/1600x1200/wallpaper_08.htm

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektorych miejscach, jak widac, jest po meshsmooth... nie moglem juz znalezc wczesniejszej wersji przed cieciem.

przodpsxt2.th.jpgthpix.gif

tylpswg4.th.jpgthpix.gif

A co do tych propozycji na nowe modele to pomyslimy:) dzieki jescze raz:)

Btw jak ktos mi daje 1 gwiazdke to fajnie by bylo jakby to umotywowal w pewien sposob:)

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody masz obcykane to widać. Ja bym dodał trochę więcej kolorku w postprodukcji, jakiś niebiesko żółty gradiencik z przenikaniem np. Soft Light i oppacity na 15 powiedzmy. I lekkiego DOF'a. Ale bardzo fajne. Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja to nie wiem- niby staramy sie zeby samochod wygladal jak najlepiej itd - masa test renderow, nauka oswietlenia a model niestety na koncowym renderze (technicznie bez zastrzezen) nieco kulawy - karoseria grejt (choc tez nie do konca) -oponki fajne - nawet tarcze widac - taki standart - ale do jasnej ciasnej gdzie ten samochod ma bebechy ktore w 90 % przypadkach widac - gdzie choc cien elementow zawieszenia ? - tak nie mozna kaleczyc wypieszczonych renderow - jak patrze na takie obrazki to mam mieszane odczucia.

 

W sumie az poszukalem fotek tego autka - no i ono nalezy chyba do tych 10 % gdzie niewiele widac :) -ale i tak cos sztucznie ten render wyglada - moze wystarczy zaznaczyc ze pod karoseria jest jeszcze jakas podloga- nie wiem

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności