Skocz do zawartości

[Modele 3d] Gilfor's Tales - postacie i otocznie (image heavy)


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jako, że siedziałem w miarę cicho ostatnio, postanowiłem się pochwalić kilkoma postaciami które wystrugałem przez ostatnie kilka miesięcy dla krakowskiej firmy Sodigital.

 

Postacie można spotkać w przeglądarkowej grze 3D Gilfor's Tales, w którą można zagrać TUTAJ, na stronie oficjalnej.

 

Lub w polskiej wersji tutaj: www.gilforstales.pl

 

Nie trzeba nic płacić, nie trzeba nic ściągać, gra oparta jest na mało popularnej technologii pozwalającej flashowi na wyświetlanie realtimowych modeli bezpośrednio w przeglądarce.

 

Razem z Marą, czyli Markiem Markuszewskim, wypociliśmy też nieco environmentu do tejże gry, który w przeciwieństwie do postaci nie jest renderowany w czasie rzeczywistym lecz oparty na prerenderowanych spritach.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania!

C&C jak zawsze miło, ciepło i bez nerwów przyjmuję:)

 

 

1b13f168a1a11138.jpg

2841f11b2ce4162c.jpg

174a4fa554163dbc.jpg

fd5d7507be464530.jpg

a5a82a7f6cd0bb2d.jpg

7b8f1181c8007484.jpg

8dfa68422b1cc022.jpg

6a43d415df597b46.jpg

080900902d689cca.jpg

1987e81307718b88.jpg

cd79a906e4ed5896.jpg

4ab4ca0d76c6190f.jpg

fff3aca406b55aab.jpg

6afc28851905e736.jpg

b90ad3c55030d439.jpg

b8011c0f94926f30.jpg

cab635b6d09ee6f7.jpg

df838edcbaef9c57.jpg

0c2e79ae2c70d35a.jpg

 

63f0632ac0723128.jpg

7e7158e79f56eed2.jpg

1fb9de018dc3d06c.jpg

Edytowane przez Levus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzienx wszystkim:)

 

ETA -> od 2-4 dni, zależy jak wiatr wieje.

Ex3, KLICEK (no dobry strzał:), piksar (i powstrzymując wiecej takich pytań):

 

Hipoly robiłem by wypalić shading (oświetlony z czterech stron z góry model hp) oraz occlusion na model low, raz, że ułatwiało to życie przy malowaniu i niesamowicie przy cieniowaniu a dwa, że nie jestem takim mega malarzem;)

 

Pozatym jak ktoś gdzieś indziej zauważył, dzięki temu modele wyglądają nieco inaczej niż klasyczne ręcznie malowane.

 

Zwykle na hp schodził dzień-półtora.

 

Kuba - mam koncepty, malował Jarosław Marcinek a.k.a. Yaro. Pokażę, ale w tej chwili nie mam jak za bardzo....

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq -> Na razie robię co innego, pewnie jeszcze dojdą jakieś postacie w przyszłości;) Jak coś się pojawi to pokażę. Texturki od enviro średnio da radę pokazać, część to prostu generyczne uvw, część shadery proceduralne, kilka rzeczy unwrapowanych więc ciężko to zebrać do kupy.

 

Ledyr -> szkielet mówisz...:) A lokacje? Toż się chwalę teraz:)

 

ETA -> dzięki, no fakt, ewidentnie to widać, już nie poprawię bo poszło ingame:/ Miejmy nadzieję, że nie będzie widać za bardzo:p

 

To Wesołych Świąt wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Opłacało się dziergać model w wysokiej rozdziałce, żeby później wykorzystać to na takich małych postaciach z tak rzadką siatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, gratulacje ;] świetnie to wszystko wygląda ! jednak też nie rozumiem do końca dlaczego do tych postaci robiłeś sobie HP, tym bardziej że są miejsca ewidentnie symetryczne (na początku myślałem że textury malowane ręcznie), mogę jedynie przypuszczać że będzie jeszcze jedna wersja gry ;> teraz to jest jedynie zachęta marketingowa (mini darmowa próbka) a później z tego co masz zrobisz postacie

nextgen ;3 zgadłem? (ja tu węszę większy plan XD ) albo po prostu wolisz rzeźbić nisz malować jak sam stwierdziłeś.

2-4 dni na cały detaliczny sculpt i finish 0o szalony pan jesteś XD

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mamy tyle, czasu, co Ty - jeśli już zwracasz uwagę mógłbyś przytoczyć, lub chociaż linka do posta podesłać :)

Co innego, gdyby był to wątek z dyskusją, ale tak po prostu się patrzy i komentuje - im człowiek starszy, tym mniej czasu na forum.

 

edit: odpowiedź jest w drugim poście autora - thx, za info.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REWELA!! hehe załsużone 5*, pikna robota, nie wpadłem nigdy na to zeby hp uzwac jako baze dla oldscholi dobry patent i w widac ze daje rade,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności