Skocz do zawartości

Wiz: Osiedle Bukszpanowe InteriorAnimation & Krakowskie Wzgórza Exterior


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tym razem mam do zaprezentowania animację jednego z przykładowych wnętrz 56 m/2. Exterior już kiedyś były pokazywane teraz nadszedł czas na Interior. Projekt powstał dla VisualDomain. Animacja jest zapisana w formacie MKV mam nadzieję że nie będzie problemu z odtwarzaniem. Jeśli jednak ktoś będzie miał problem to polecam kodeki „K-Lite Codec Pack” odtwarzacz Media Player Classic.

 

Link z animacją:

http://www.fresh3d.pl/files/Fresh3D-Osiedle720x400MKV.mkv 40MB

 

interiorsproject014003.jpg

 

interiorsproject014002.jpg

 

interiorsproject014004.jpg

 

interiorsproject014005.jpg

 

interiorsproject014006.jpg

 

interiorsproject014007.jpg

 

interiorsproject014010.jpg

 

interiorsproject014011.jpg

 

interiorsproject014015.jpg

 

Aby nie zaśmiecać forum i zakładać nowy temat umieszczam tutaj kolejny projekt tym razem Exterior „Krakowskie Wzgórza” więcej ujęć na stornie http://www.fresh3d.pl Zapraszam do komentarzy odnośnie projektów

 

exteriorsproject017001.jpg

 

exteriorsproject017002.jpg

 

exteriorsproject017004.jpg

 

exteriorsproject017005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cholera, Super! , szczególnie interior-rysunki w pokoju dziecięcym mnie rozbroily:) W exteriorze ułożenie zieleni mi troche nie podchodzi, ale ogólnie git :)

edit:

Fajne urozmaicenie z ruchomym obrazem na plazmach - niskim nakładem pracy (przypuszczalnie) dodałeś życia całej animacji.

Edytowane przez wuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::wuj

już od dawna wstawiam w animacjach ruchome obrazki w TV bo faktycznie dodaje to coś całej prezentacji. Niejednokrotnie klientowi taki element bardzo się podobał.

 

::peter_f

dzięki

 

::Fr3d3k

dzieciak pomalował ściany jak jeszcze lapa i TV nie miał :P

 

::arch515

troszeczkę inaczej podchodzi się do pracy z której musi być zrobiona animacja. Podczas przygotowania sceny trzeba pamiętać że nie można sobie pozwolić na renderowanie klatek w długim czasie i dlatego trzeba czasem zrezygnować z pewnych opcji. Dużo w tym projekcie ingerował również klient, początkowo była inna koncepcja kolorów, modeli itd.

 

::blinq

dzięki

 

::Bobby_digital

Następnym razem będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

 

Tylko ta plazma w pokoju dzieciecym by dlugo chyba nie postala w calosci:D No i pulka chyba zbyt gruba/masywna wyszla (jakby sie urwala to wybilaby dziure w podlodze hehe)

W oknach nie ma klamek, albo to jakis nowy typ na dotyk;)

 

edit: i jeszcze to audi Q7 zbrzydlo chyba wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dzięki za konstruktywne słowa krytyki, będą one pomocne przy następnych projektach. Kamera po mieszkaniu celowo została taka zrobiona a to ze względu na to iż potencjalny klient musi wiedzieć co gdzie się znajduję. Nie może być chaotyczniej kamery która szybko by latała i tylko częściowo by pokazywała – ważne że klient zaakceptował. Jeszcze raz dzięki Wszystkim za zainteresowanie tymi pracami oraz jest mi bardzo miło za rekomendację na pierwszej stronie Dzięki!!!

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dokładnych czasów już nie pamiętam ale statyczne ujęcia interiora przeliczyły się przez noc na jednej maszynie Quad 3,8GHz, 8GB Ram. Z animacją to była stresująca praca. O ile dobrze pamiętam to we wtorek lub środę klient jeszcze wprowadzał zmiany a na poniedziałek wszystko musiało być gotowe bo była prezentacja na targach. Sprzęt to kilka maszyn od Xeona Quad 3,3GHz do Q6600 3,8GHz

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności