Skocz do zawartości

Program do rzutów pomieszczeń i wizulalizacji 3D


Gość Phenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Phenomen

Witam,

Mam do Was prośbę. Czy może mi ktoś polecić jakiś dobry, bezpłatny program do tworzenia planów pomieszczeń i ich wizualizacji w 3D. Takim programem jest na przykład Sweet Home 3D, ale nie odpowiadają mi rzuty a i wizualizacja wychodzi kiepsko. Świetne rzuty robi Visio bądź SmartDraw, no ale to płatne. Bardzo proszę o jakieś sugestie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli przypadkiem jesteś studentem to z Autodesku można ściągnąć darmowe wersje AutoCAD, Revit Architecture i Viz (prawie jak 3dsmax tyle, że ukierunkowane właśnie na wizualizacje). Graphisoft chyba też jeszcze daje studenckie wersje ArchiCAD za free.

 

Jeśli jednak nie jesteś studentem, to do rzutów pewnie nadałby się darmowy DoubleCAD (http://www.doublecad.com/). Odnośnie wizualizacji to niestety nic nie polecę, od biedy możnaby Blenderem albo Sketchupem ale podejrzewam, że szukasz bardziej jakiegoś kombajnu typu Revit albo ArchiCAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phenomen

Wielkie dzięki. Nie myślałem, że takie rzuty muszą być na tyle skomplikowane by bazować na dwóch programach ;) A jakichś prostszych programów, mogą być niedarmowe, nie znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności