Skocz do zawartości

Maxon CINEMA 4D R11.5


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cinema to chyba najkonkretniej i najszybciej rozwijające się oprogramowanie 3D. Ale to po części wynika też z tego, że ma wiele zaległości i rzeczy które non stop dodają w innych softach są standardem od dawna. Ale MoGraph robi wielkie wrażenie. Ciężko znaleźć coś bardziej intuicyjnego w innych gdzie indziej. A z ceną chyba trochę przesadzają. No ale to program robiony w UE, więc mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

deel77 i jaceks :)

Chyba trochę przesadzacie...

Cinema w chwili obecnej kosztuje ok.4k zł z vat.

Jak na taki soft to uważam,że cena jest bardzo konkurencyjna.Inna sprawa jeżeli chcielibyście kupić pełny soft , z wszystkimi modułami.Wszystko zależy od przeznaczenia programu :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tą ceną na rzeczy jest. Na CGTalku, w dyskusji nt. 11.5 ponad 70% postów tyczy się właśnie ceny. C4D jest fajna jeśli wystarcza wersja core, ale jeśli chodzi o wersję pełną to już się robi nieciekawie. Już chyba Max czy Maya ze swoją subskrypcją wychodzi później taniej nić C4D i jej update'y.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

makak_: Dlatego mówię ,że wszystko zależy od przeznaczenia.Jeżeli chodzi o mnie to wersja podstawowa służy mi do wizek już 5 rok :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności