Skocz do zawartości

Teczka 2D : Grzessko


Grzessko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne :) generalnie widać, że lubisz dość soczystych kolorów używać, ciekawa jestem jak by Ci wyszła praca z bardziej stonowanymi barwami i np jakimś kolorem przełamującym

 

Specjalnie na twoje życzenie coś takiego już szykuje :)

 

a póki co pierwszy od paru lat skeczyk

rysj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze skojarzenie: połaczenie protosów z posłańcem Saurona u wrót Mordoru z LotR... hmm, całkiem nieźle, aczkolwiek geometria i perspektywa tych stateczków niekoniecznie przemawia do mnie, może gdyby były bardziej konstrukcyjnie potraktowane prostymi liniami, geometrycznymi kształtami, no najwidoczniej taki zamysł klepanego ręcznie bitego zwałku płyt metalu mi nie pasi... może wystarczyło zakończyc te stateczki na silnikach bez tych skrzydeł do ziemi...

 

skeczyk miło by było wykończyć kolorem itd. bo całkiem fajnie zaprojektowany gościu, w pracy jeszcze wyżej z wieżowcami bardzo fajnie potraktowana korozja, brakuje jeszcze bogatszej kolorystyki w szarości w cieniach czy jak sucharek wspomniała, bardziej stonowanych barw... za dużo dajesz światełek w tych pracach przez co one starają sie bardziej wybijać z obrazów niż główne elementy kompozycyjne...

pozdro, fajnie Ci idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic ołowkiem wykonany bardzo starannie i czysto, co nie jest takie proste w tradycyjnych technikach. Dobrze, ze jest oslona na jajca, bo bez tego ani rusz w post-apokaliptycznym swiecie. Troche pachnie Djurdjevicem, ale to pewnie wynik jego rozpaslej popularnosci.

 

Digitalowe prace niby maja wszystko co powinny miec, aight? Tekstury, swiatelko, kolorki, kontrasty, a mimo to cos nie styka. Wyglada na to, ze wpadles w pulapke magii photoshopa i totalnie naduzywasz jego mocy. Najchetniej to bym ci wylaczyl zoom, zabral te kosmate, efektowne brushe i pozwolil uzywac tylko jednej reki. Wbrew pozorom te brutalne ograniczenia rozwijaja bardziej niz walka do upadlego ze zle rozpoczeta praca. Wypisuje ci recepte na Frazette i obczaj sobie dokladnie jaki ma FLOW w swoich pracach i co go tworzy. Mam wrazenie, ze twoje malunki, pieknie i pieczolowicie wykonane, zmuszaja do skakania od elementu do elementu (ktory zazwyczaj zaznaczasz jakims wypasnym efekciarskim swiatelkiem), co mozna latwo zmienic ciezej pracujac nad KOMPOZYCJA anizeli bajerem. Mysle, ze takie cwiczenia sobie sam wymyslisz juz lepiej. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności